Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motoplat gyujtas elado! 06203757104
na helo
akkor ahogy megbeszéltük kéne az első tárcsa, a lendkerék fogaskoszorúval, meg az önindító és a tartója (ha jól emlékszem aztmondtad van) :D tennél fel légyszi képet? csak hogy biztos legyen :)
De ember ez nem is RS.. ez még AF1 ... mondjuk szerintem is a futura volt az "emészthető" verzió... de ez a fajta dupla lámpás a "kicsi" lámpával sztem nem olyan rossz... a régi sintesi az valóban csúnyácska szegény..
jah a lényeg lemaradt trapézlámpás rs ről valók a cumók tehát 93 as környéki kiadás.
Szevasztok lenne pár eladó holmim aprópénzért mert nekem értéktelenek.rs 50 am6 os váltó blokk közepek,tehát a komplett blokk csak darabokban, furásra érett 80 as henger,hengerfej gyújtás +egy vadiúj lendkerék és egy vadi új dobozban lévő főtengely Kb 25 ezer a BOLTBAN ,elektronika fesszabályzókomplett első futómű,kormánycsutkák,első fékrendszer komplett,első kerék,hátsó futómű:lengőkar,kerékagy,féktárcsa és a himbarendszer,hátsó kerék. Vízhűtő csövekkel,oljtartály+olajpumpa(új),felújított önindító,tank takaró idom nélkül. AMI NINCS: IDOMOK ,PLEXI ,KÖZPONTI RUGÓ ,MŰSZERFAL HÁTSÓ FÉK AMI MÉG FONTOS MEGVAN A VÁZ IS AMI NEM LOPOTT PAPÍROS DE NEM ÁRKÉPZŐ SŐT AKI PL ELVISZI AZ ELSŐ FUTÓMŰVET ANNAK ODAADOM AJÁNDÉKBA! érd culera@citromail.hu vagy 70 544 39 03 képek lesznek ma este mindenről.
Jah én volta figyelmetlen,a vázban is 93-szerepel.
Még korán van
Ki tudja a te motorod is hányból lett össze rakva!
Vázon milyen évjárat van?
Én is több jelölést találtam
Egy altalanos kerdesem lenne: A motorba es a felnikbe mindenhol '93 van utve, akkor az 93-as gyartasu? vagy 93-as konstrukcio, amit esetleg 94-ben gyarthattak? A papirjai szerint 94-es, es dilemmaban vagyok
Isti, ez az egyetlen formaja az RS-nek, ami szerintem pont nem nez ki jol Annyira ronda ez az elol hatul dupla lampa... a trapez is fenyevekkel jobban mutat, szerintem. Persze izlesek, es pofonok :)
98-as rs 50 AM 3-as, meg gyári légszűrő háza esetleg.
Szevasztok, tud nekem valaki hátsó rugóstagot a gépembe? Most 30 centi hosszú van benne de mindegy milyen csak jó legyen bele és elfogadható áron :D
tudom, ezzel énis tisztában voltam, de pl haverom 80-as versenyhengerrel és dugóval összerakott rs-e nem gyorsul sokkal jobban mint ez, és 4.ben nemhiszem h kiforgatva menne 100-at
Ez a forma pl sztem ma sem néz ki szarul..de ez egy másik topicba tartozik
AF1-re 3 féle fejidom is van ebből kettő sztem jól néz ki..de most nincs kedvem bővebben fejtegetni
írtam hogy van lendkerekem!Hivj fel és megbeszéljük.adatlapon van elérhetöség
És igen.. ezzel kimondtad a lényeget a 4 sebességes RV blokkod tuti tök máshogy van áttételezve mint egy AM6.. 70-esben ek biztos hogy brutál.. 50 es ben mentem futura-val (RV6) nagyon jól ment az is
Szia !
Kecskeméten van egy oroszi Zoli nevű ember.. neki AM és RV blokkhoz is tuti mindene van
ja és amúgy nem mellékesen 4 sebességes, és így 7-8 ezer környékén simán 70-es utazója van :D
hát nem sokkal rövidebb a fejidom, mint a plexi, meg ha veszek másikat akkor az Af1-é lesz, csak az csúnyácska szerintem
Ja értem, és akkor hogyan hoznád össze a plexivel, vagy fejidomot is cserélnél?
tudom, az előző jóságos tulajai levágtak szegényből meg összeszabták az oldalát is.. :'(
Így ahogy nézem, nem biztos, hogy az Rs plexije felmenne a tiedre, mert a fejidomon csak 5 furatot látok, az Rs-én pedig 7 van, úgyhogy neked Af1 plexi kell
már megvolt, neki sincs :/ most lendkerék kéne, de nem ír vissza na mind1.. :D
http://www.sportmotor.hu/motor...
most iylen de a feneke nagyon sexy :D
Ki kell várni, keresgélni, és talál lesz, vagy keresd meg itt Sanyi502-t, neki talán lesz