Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem benézteh a hsz- omat, használd az előzmény opciót legközelebb
Nem most vettem , már megvan 3 éve , de most volt az első motorikus teljes felújítás , és 10 szer jobbra számítottam , na mind1. lehet hogy a bowdennal is van valami , mert kva nagy a holtjáték , és mikor meghúzom a gázkart mindig van egy kattanás . nemértem hogy miért. :O
Pontosan, vagy egy izmosabb hajszárító, és a felületet alaposan zsírtalanítani kell, aztán mehet is rá a fólia
Én is gondolkodom rajta majd idővel,ha jól sejtem a hőlégfúvó a legfontosabb szerszám hozzá!?. :)
Nem, nem ezzel foglalkozom, csak megtetszett anno, és úgy gondoltam, ezt én is meg tudom csinálni, aztán rendeltem fóliát és meg is csináltam, amennyire tőlem tellett.
Egyébként is ezzel foglalkozol, vagy csak simán jó vagy benne...?
Igazából tanács kéne
Jaja, én csináltam mindent ami karbonfóliás a motoromon
Én már semmin... Azokat a bowdengányokat kellett volna lefotóznom amik rajta voltak, meg villanyt, és értenél Te is mindent
Jut eszembe a karbon cuccokat Te csináltad a mocidra?
Esetleg főtengely szimering is lehet, és akkor a váltóból kajálja a plusz olajat, szerintem az olajpumpa nem fog egyik percről a másikra több olajat adni (vagy pumpál, vagy nem), helyedben megnézném a gázbovdent, lehet fennakadt, és húzza a szivattyút, vagy ha most vetted a vasat, akkor lehet el van állítva.
Sziasztok!
Nagyon füstöl a gépen. (am6-os blokk). Kicseréltem az olajat és az új olajjal is nagyon füstöl. (ezt a fajtát régebben sokat használtam robogóban és nem volt vele baj).
Lehet, hogy az olajpumpa túl sokat nyom a karbiba?
Mit nézzek meg?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Zoli
Az nem gyenge, főleg 50-es hengerre. Nem csidálkozom, hogy nem szerette a 6. gangot
Szia !
Tegnapi témára a válaszok: 15/45 áttétel van rajta Azt hiszem ez magyarázat minden nyűgömre :-D
Asszem rendelek egy 12-es LK-et előre és OK lesz
Köszönöm
NEm hiszem... ocsmány hangja lenne, és a tetejében a nemigen lévő kompresszió miatt nem is igen akarna indulni
ha lesz idöm lefotózom és rakok fel képet
Sziasztok!
Eladó egy igényesen megépített Minarelli am6 motorblokk!
Dede István keze munkája. Kb 20le ami valós,karburátorral és légszűrővel együtt.
Normál állapotú OLASZ! am6 ot beszámítok 40000 ft ig
Beszerelésben segítek.
A blokk jelenleg a helyén van,kipróbálható.
Ára 150000ft az építési ár töredéke!
Érdeklődj privátba és mindent elmondok részletesen
06306934140
kokany.szabi@hotmail.com
Eladó egy km spirál, 99-05-ös évjáratú rs-hez.
szimering mindenféleképpen ki lesz cserélve , meg is van rendelve , és esetleg az nem lehet , hogy a gyűrű eltört?
Sziasztok

tökéletes állapotú hátsó lengéscsillapítót keresek rs 50 be évj 2004
A főtengelyszimering cserét mindenképp várd meg... az amúgy sem szerencsés ha x@r... felszívhat hajtóműolajat.. amit hamar észreveszel ezt kizárnám.... viszont ha a másik oldal rossz, akkor levegőt szív, ami miatt durván elszegényedhet az üa/lev keverék. És ettől lehet gyenge is... bár a alapjáraton szintén észre kéne venni...
Én hasonló esetben karbi táján nézelődnék, és ha nem segít.. bizony szétszedném, hogy belenézzek...
9 es Ngk gyertyával járattam , szerintem ez volt a hiba , mert azt inkább nyáron kéne használni , vagy nemtudom. nem szorult meg , nem állt meg , semmi ilyesmi probléma nemvolt . először azt hittem hogy el van lustulva mert járatáskor nem húztam neki , de aztán mégse. 75 ös fuvókával járattam meg most is az van benne . lehet , hogy talán megkéne próbáljak egy 80-ast , 85-öst. azért köszi
Szia !
Szóval karbon arrow dobod érdekelne....
Terhelésen érdekes.. ahhoz, hogy sztenderen ne forogjon durva karburálási/gyújtás hiba kell...
ha 1.-ben nem forog végig 8k körül"sokall" kicsit az nem baj.. 2.- 3. fokozat végére a jelenségnek illik eltűnni... Ha meg "kevesell" azt érzed.. olyan mintha valaki megfogná hátul és húzna rajta egyet vissza
Hali !
Egyszerű kérdések:
- féklámpakapcsoló hátsó (hidraulikus) valakinek van eladó és működő ?
- nem tudom melyikőtök akart eladni carbon hangtompítót, arról szeretnék képet meg infot ha megvan még...