Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

udv volna 1kerdesem hogy mihez kell alitani a kiegyenlito tengelyt?vagy csa siman ossze rakhatom nem kell aligatni !Mert halottam aszt a verziot ha nemjovan ossze rakva eltori a fotengely !Miigaz ebbol?
aszt hiszem ez lesz az olcsobik verzió!
Nekem van hozzá egy giannelli újszerü állapotu tuning rendszerem karbon véggel kompletten 25 000ft
Keresel egy esztergályos szakit, pár száz forintért csinál egy menetet furattal, rávarrsz egy 8-as anyát és kész is, én is ezt tettem, vagy egyből belefúratod a menetet is, ennyi.
Én innen rendeltem
http://www.robogoalkatresz.eu/...
2 nap alatt megjött.
akkor a20mm feleslegesen probalkoznak?honan tudok ilyet beszerezni minel olcsoban es minel hamarabb!Ha ma itt lenne is keso lenne!
M19x1
udv mekkora a lendkerek lehuzo merete?
Sziasztok. Aprilia rs 50 2001 es típushoz keresnék sportkipufogó rendszert. Akinek van eladó jelezze.
köszönöm
Sziasztok segítséget szeretnék kérni,2006 os rs 50cm 11ezer km rel egy nézetben egy villás kulcs jelent meg a kijelzőn azt hogy és milyen módon tudom megszüntetni.A motornak semmi baja,aki tud az segítsen.
hello mennyiért? privát joisten92@citromail.hu
hello nekem pont 14 karbim van csonkal eggyüt de beszéljünk privátba ide irj joisten92@citromail.hu
elküldtem a képeket!
06702639996
telefon szamot hagy kerjek mar lecives!
hello! nekem van gyári 3000ft
hello! am6 alkatrészek
gyári főtengely 3000ft
polini szívócsonk 2000ft
bal oldali gianelli tuning dob+vég 12000ft
malossi membrán 8000ft
hello! nekem van eladó komplett tuning gyújtásom!
hello! nekem van gyári főtengely 3000 ft
nekem van egy 70.-es full polini tuning henger szettem a henger hibátlan nicasilos alu de a dugattyú már cserére szorúl hengerfejjel tömitésekkel 19000ft.esetleg a 14.-es karbi csonkal érdekellne cserébe értékegyeztetéssel
am 6 főtengely kerestetik! akinek van irjon emailt áral egyutt! berenyiadrienn89@freemail.hu
Köszi :)
8,2 dl kell bele
Annyit még meg tudsz mondani, hogy meddig/mennyit kell tölteni bele?
Értem, Köszi:)