Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen erre a meglátásra juttotam én is abból az 50esből is lehet vmit alakitani nem de bár?70-80ast?
Akkor hol?
Nem vennék 25-ös motort papírok nélkül, inkább nyugodtan motorozgatok. Főleg nem első motornak.
Szia! Tudnál képet küldeni a kipufogódról? Előre is köszönöm!
Köszi! abmotorsport@freemail.hu
derbi32 lenne még 1 kérdésem mert szarakszik a freemailem.Szóval h melyikkel járnék jobban ha vennék 1 125ös rs-t 50es papirokkal vagy ha simán 50esem lenne?
hát nem teljesen de majdnem :D
Te véletlen nem B. Újfalui vagy?
Tudtok ebben segíteni, nem tudom, hogy mi a pontos bekötése az akkunak.
emailt írjál és ott mondok egy két dolgot
derbi32 remélem tőled kaphatok némi választ:D
Amint látom neked Rs 125-őd van én szeretnék venni 1 50est tucc nekem valami jót is mondani róluk mert idáig akikel beszéltem csak negativumot mondtak:S
Sziasztok!
Ma kértem vissza a haveromtól a télire kivett és csepptöltőre rakott akkut, amit vissza is raktam a helyére, de hirtelen zavarban vagyok, mert három drót van.
A piros tuti a +, a fekete a -, de van egy kék vezeték is, az melyikre megy?
Köszönet!
Új tuning cucok Illletve gyári alkatrészek kedvező áron alkatrésztől fügő max 5 napon belül nálad van.
tel: 30/426-01-32
ventobt@freemail.hu
Csak azért mert sokan azt mondták nem rég h tegyek le róla mert 1 szar a z rs50 akkor inkább 1 robogót vegyek:S
Vegyél bele Repsol Transmission-t, 10W40, szintetikus, kb 2-2500 Ft/l
Sziasztok!
Szerintetek jó az ásványi 75w90-es olaj a blokkba, vagy feltétlen kell a szintetikus?
AGIP mind 2 csak van közte legalább 2000Ft különbség...
80W90 miért nem jó am?
Vagy valami tipp?
Véleményem szerint mindegy az évjárat, mind nagyon jók, persze ha eredeti AM blokkos, amit a pénztárcád megenged. Bukó, kesztyű, egy magasabb szárú cipő ami fogja a bokát, meg valami kabát szerintem.
Ezt mondtam:)

Ha ismerős van akkor azt rá lehet venni, hogy darálja le.
Üdv Mindenkinek!

Kérdésel fordulok hozzátok.Szeretnék venni 1 Aprilia rs 50-et,melyik évjáratot ajánlanátok és,hogy mien öltőzéket érdemes keritení?Ez lesz az 1.motorom és igencsak tapasztalatlan vagyok a motorok terén..Bármi féle segitséget megköszönék.

Üdv:Dypoo123
igazadvan 1telefonomba kerult es ingyen megcsinaltak!(keresztapám)
Persze.
Én meg csak arra utaltam vóna, hogy öccá forntért snki nem fogja neki egcsinálni.
Igazából én csak tippet adtam, nekem is van esztergályos ismerősöm több is, de tudok olyan maszekot is aki olcsón dolgozik otthon, meg olyat is aki meló után bennt marad, és szintén olcsón megoldja. Nem a főnökkel kell egyezkedni, aztán ennyi, szerintem, viszont meg is rendelheti 1500-ért +1200 futár, és máris ott van, plusz akkor még vár rá 2-4 napot is, így meg max fél óra és kész.
Semmiylen általm ismert esztergályos nem csinál pár száz forintért semmit..
Ha haver, megcsinálja indegyn, ha meg nem haver, 3-4 ezer forint órabérnl kezdődnek az esztergályosok.
Szériában kézzel egy lehúzót megcsinálni nekünk 6 perc/darab volt, de ha egyetlen darabot kell, az alaphangon egy fél óra, ha nem több.
Rossz helyzetben rázni fogja a blokkot mint az állat. Mindkét fogaskeréken van jelölés, az egyiken egy, még a másikon két pötty, értelemszerűen egymásba kell állítani őket.