Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gurabli ! Csörögj rám valamikor ! 70/866-0141
Köszi szépen!
Majd vagy szombaton vagy vasárnap meg lesz csinálva, majd írok hogy mi hogy sikerült.
Tényleg köszi a segítséget!
Elvileg ameddig nem teszed bele a becsúszószárat addig egy nagyobb krovával is bele tudod tolni, elég könnyen belemegy, akár szabad kézzel is.
igen azt tudom, van vmi szerszám hozzá elvileg.. amivel szépen be lehet ütögetni...majd csinálok egy olyat mert láttam hogy néz ki..
Szerintem kenőanyag lehet, amivel be kell kenni mielőtt a helyére tolod, nehogy megsérüljön a felülete. És egy fontos dolog, a szimmeringet soha nem ütjük
elado am 6 rs 19mm szivocsonk szinte uujj
Meg még csak annyi hogy most néztem hogy a szimeringekhez járt vmi folyadékszerű valami egy ilyen kis tasakban vagymi... az mi?
Hova kell használni?
Oké már ki is van cserélve SAE20asra.. azt olvasgattam előtte hogy ezt írtátok..
Ez már jó lesz.
Köszi szépen megint
Azzal nagyon puha lesz szerintem. Minimum egy 10w, de inkább 15-ös
Nem még nem, majd vasárnap tervezem az akciót. :D
Még annyi hogy már vettem is bele olajat, SAE5W-t.
A ServiceManualban ezt írták.
Jó lesz bele?
Kivetted már a telókat? Mert ha még nem akkor a helyén könnyeb kilazítani a felső csavarokat, és akkor padon teljesen szét tudod szedni, hogy kitakaritsd.
Köszi szépen!
Szerintem így menni fog, énis valahogy így gondoltam csak azért még gondoltam megkérdezem olyantól aki már csinált is ilyet.
Majd szólok ha valami nem megy.. :D
Pacsi skacok!
Kihasználatlanság miatt ( egyetemi tanulmányok) megválnék gépemtől!
http://www.kepesmotor.hu/april...
Sziasztok pár alkatrész 50eshez apriliához:

érd:
v.adam1992@citromail.hu
06 20 351 2316
No, nagyszerű! Jó lenne majd összefutni valahol:) Aztán lehet, hogy tudsz is pár dologban segíteni, mert én sajna nem nagyon értek hozzá:) Elméletben jó vagyok, de sajnos szerszámaim sincsenek, úgy meg nagyon nehéz dolgozni.

Mondjuk nem tudom, hogy alakul majd az idei évem motorozás szempontjából, mert április elején megyek térműtétre (keresztszalag pótlás), így necces, hogy csak nyár vége felé lesz valami a motorozásból:(
Ha valami nem tiszta írj.
Ha már kivetted a telókat, akkor az aljukon van egy M8-as csavar, azt kiveszed, ezután ki tudod húzni a becsúszószárat, eután kiveszed a porvédőt, alatta lesz a szimmering, amit egy vékony biztosítógyűrű fog, kibányászod azt is, majd mehet ki a szimmering, és bele az új, ezután összerakod, visszateszed a becsúszószárakat, de előtte jól pucold ki az összes olajat. Visszateszed a befogóba, a felső csavarokat kiveszed, feltöltöd 180cm3 olajjal, és kész. Ja és a motort előtte kösd fel valahova.
Sziasztok!
Valaki le tudná nekem írni az első teleszkóp szimering cseréjének a menetét? (RS50 extrema,trapézlámpás)
Köszi szépen
hello!
ducati alaplap es lendkerek erdekelne AM6 blokkra...
valakinek elado?
Szia !
De én pécsi vagyok, azt nem merem mondani, hogy értek hozzá.. bár a legtöbb dolgot magam csinálom mostmár.. De van itt helyben egy haverom, aki perfekt a dologban.. (ez a szakmája, vagy mivan.. :-D)
Nem lett jó amit keresztapád esztergált?
am 6 hoz keresek sürgősen lendkerék lehúzót!06203757104
Huh, elhiheted, én is. Főleg, hogy nagyon nincs kihez vinnem a mocit, ha valami baja van, csak a szervizbe, bennük meg valahogy nem bízok és őrült drága is.

Valamelyikőtök nem pécsi vagy a közeli? Jó lenne egy haver, aki ért hozzá és együtt tudnánk szerelni:)
Remek, ennek örülök, hogy megoldódott.