Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 10W40-et használok, hibátlanul működik, de tehetsz 80W90-et is, bár szerintem az előbbi jobb döntés.
Köszi. És milyen viszkozitásút? Látom van belőle 80W90-es az jó? Vagy itt nem számít annyira, mint motorolajnál (persze 4T motorra gondolok most)
Repsol Transmission. Jó és viszonylag "olcsó" is
Sziasztok!
Minarelli AM blokkba milyen hajtómű/váltóolajat kell tenni? Konkrétan Nektek melyik jött be legjobban? Köszi:)
Sziasztok.
Keresek 90/90 16"-os gumit előre, akinek van az kérem jelezze. Köszi
érdekel de irtam már külön email tiss
Új tuning cucok Illletve gyári alkatrészek áron alul alkatrésztől fügő max 7 napon belül nálad van.
tel: 30/426-01-32
ventobt@freemail.hu
Eladó Aprilia Rs 50-hez:Első,és Hátsó lánckerék vadi új!Érdeklödni:email:szintai7575@freemail.hu-vagy tel:06/20-326-0420.számon.
szevasztok valakinek van malossi vagy polini 80 henger de csak kitünö állapot érdekel
NGK BR9ES van benne.
Hogy tudom beállítani a szivatót?
Nem tudom már milyen gyertya van benne, aprilia márkaboltban vettem hozzá, valamelyik nap mértem hézagot is.
Eléggé füstöl mikor végre beindul...
Esetleg szivatót kell beállítanod...
Ha,meleg motorhoz volt belőve akkor semmit sem ér.
Gyertya milyen lett beletéve?
Ha,beindul nem füstöl nagyon?
Sziasztok!
Ugyan az a problémám mint tavaly,
gyári 2003-as RS 50 baszik beindulni hidegen.
Télen rá se néztem, mostanság szedtem elő, karbi takarítás, átnézés, megvolt, új gyertya, hézag fasza, ennek ellenére csak úgy indul hogy benzint nyomok a karbiba.
Valakinek volt már ilyen?
Mit szóltok?
50-75 ccm es motoplatt gyujtas elado erdeklodni 06203757104 vagy a berenyiadrienn89@freemail.hu
hello nekem van egy vadonatujj 14 dellorto csonkal eggyütt az is ujj és tuti h jo a tiedre nagyon olcson akár utánvéttel is ha gondolod irj joisten92@citromail.hu
Sziasztok. Tudna nekem valaki küldeni Aprilia Factory logót jó minőségben, mármint képet? köszi.
NGK br9es szerintem 80cc-hez sem kell nagyobb hőértékű!
Bár cáfoljatok meg,ha nem így van!
Nem vagyok benne biztos, hogy a 98 utánin milyen van, de ha megtudod, és Dell'orto 14-12-es akkor nekem van egy jó állapotú, szívócsonkkal együtt.
Milyen karbi való 2001es rsbe? Van vkinek eladó?
Sziasztok,Milyen gyertyát ajánlatok rs 80ba? köszi!
De-de ő... Metrakit rendszer
Ezt nem Oroszi hirdeti?
Itt van egy. Egyik ismerősöm árulja 18ért, de dob nélkül 15
Ha érdekel megadom az elérhetőségeit.
Dobja egy mail címet!
Nem nekem de láttam a neten egyet!