Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt én úgy oldottam meg, hogy simson küllőanyát felfúrtam 3-as fúróval, és ráforrasztottam. panasz nincs rá egyeltalán :D
Nekem van hozzá högombám vadi új 6500ft bolti ára 12 000ft
Sziasztok !

Szakmai kérdés:
Akksi nélkül vízh. mérőnek illene valamit jelezni ?
Ha igen akkor van-e valakinek hőgombája (AM6) ?
Köszönöm a válaszokat !
Nekem van hozzá mindenem!Tel:06 70 459-6036
Nekem van hozzá komplett kuplungom eredeti olasz blokkra kompletten 10 000ft
am6 komplett kuplungot keresek akinek van irjon
joisten92@citromail.hu
udv!
aprilia rs50-es 2002-2003 alkatreszek erdekelnenek
blokk - oninditoval, gyujtastekercsel, lendkerekel
muszerfal
kormanykapcsolok
labtartok (vezeto)
idomszett, plexivel ha nincs szetkarcolva
van mikor egy diploma is kevés hozzá... mondjuk így...elviszed behangoltatni? hova? ez nem úgy van, hogy akárhova viszed mindenhol jól behangolják. A behangolásnak nincs meghatározott folyamata...meg lehet csinálni így is úgy is...meg szarul is
Amúgy meg gianelli karbon sportrezóm van!
Hogy érted hogy kárvolt neki állni?
Sztem ahhoz nem kell éretségi h valaki megpróbálja behangolni a vasát!
Jól van köszi a válaszokat :) Ma elviszem behangoltatom és kiderül ha jó lessz rakok fel videót nektek..
Igen ezt jelenti KÖZTES GÁZÁLLÁSON, vagyis amikor negyed, fél, háromnegyed gázálláson vagy, akkor kevésbé, vagy nagyobb mértékben szűkíted a benzináramlást.

Teli gázon, vagyis tejes terhelésen a főfuvi mérete a meghatározó.
ennyi hozzáértéssel kár volt nekiállnod. A tűvel csak részterhelést állítasz, ezért is hívják részterheléstűnek. Szóval leginkább egy főfúvóka csere oldaná meg a problémád, hogy teljes terhelésen jó legyen a keverékarány.
Egyébként a későbbi évjáratoknál ha jól láttam,már jóval nagyobb az alap 50-esen is a szívónyílás,-abban az esetben igaza van Dani91-nek,már "viszonylag" jól be lehet a porlasztót is állítani. Egy 80-as henger jóval nagyobb légnyelését biztosító 19-es karbinak sokkal nagyobb "térre"van szüksége. Ha az eredeti állapotú erősen "folytott"rezó van fenn, azzal soha nem lesz jó a felső ford.szám tartományban,azt ki kell herélni,hogy javuljon,persze a csúcs a hengerhez pontosan illesztett komplett kip.rendszer (árban is)
Ha jól emlékszem Istikee-Extrema-d van mint nekem,ott a gyári méretű légsz.fedél nyílás kb 15x15mm,(még a simsonoknál is kb 2.5-szerese van!) -ami éppen hogy elegendő szerintem,egy ilyen gyári ,lefolytott, 50-es motorhoz.Nálam pár éve ugyanilyen átalakításnál,a nyílást fokozatosan növelve-tesztelve,kb 4xese most a gyárinak,és bizony jobb lett. Ja és nem lett hangosabb, úgy csináltam meg ,egy plussz takarófedéllel,mert az egy idő után zavaró tud lenni.
Ha alul van akkor a tű feljebb kerül, tehát több üzemanyagot kap. Ha felül pedig fordítva.
azthiszem pont fordítva van, de ezt nem vágom annyira
Van egy Senda első telóm Apriliába is jó lehet, szimmeringezést igényelne de így is használható még. 10k az irányára.
Csak annyi h a súbertűn ha legalsón van akkor sokat kap?
Ha a legfelsőn akkor keveset vagy ez hogyvan?
vágom de én nem nagyon vágom :/
nem akarok kötözködni, de egyrészt szerintem a zsír új karbikat nem egy 80-as tumingszetthez fúvókázzák, másrészt pedig gondolom van egy nem gyári rezód is amihez megint csak hozzá kell állítani
Mit fúvókázzak be mikor full új a karbi?
Ahelyett hogy szétfurkálod a légszűrőházat, bekellett volna fúvókázni...
Sziasztok. Keresek 19 vagy 20-as dell'orto karbit szívócsonkkal, és hozzá membránházat membránnal. Akinek van és nem horror áron adja az kérem jelezze. köszi.
Üdv apriliások!
Kérdésem lenne:
Most kapot az rs-em 80 as hengerszettet és hozzá 19-es karbi..
Próbálom állítgatni hogy pöpeclegyen..
Eddig nem akart pörögni 4-5 ezernél tovább dadog..
Azthittem hogy nemjó a régi gyújtás doboz, de ma levettem a légszűrő tetejét és megselehet fogni.
Szal most furkáltam rá lyukakat és nagy a változás deh még mindig nem akar 6 ezer után menni..
Valami kis segítséget adjatok légyszikee..
És a súbertűnél hányadik fokozatra kell tenni azt a kis pöcköt?
Válaszokat köccke..
Heló!
El tudnád küldeni a karburátor tisztítása című fejezetet?
Előre is köszi!