Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

143mm furatközepet mértem
Sziasztok:)) Nincs valakinek eladó fekete tankpad 2009-es aprilia RS 50-eshez?:))
Sziasztok.
Egy pici segítséget szeretnék kérni.
A képen jelölt távolságot le tudná nekem mérni valaki?
Nincs valakinek gyújtáskapcsolója kulcsos?
Ha van valami jó áron irjatok
Nincs mit. Mondjuk ez azért érdekes jelenség....
Oké köszi, ez mellett elsiklottam
egyébként 0-5 fok körül állandósult a szikra, amikor próbáltam volt minusz is.
Lehet ez segít, kiszedtem a manualból az oldalt, ahol a gyújtásellenőrzésről írnak.
Tekercs a töltéshez meg a világításhoz van. A gyújtás az a pici fekete jeladó műve, de ha kell délután megnézem melyik milyen színű.
Én a "generátor" belsejére vagyok kiváncsi. Melyik a jeladó tekercs és hogy milyen jelet kell mérni rajta.
hello!bocsi de egyenlőre tárgytalan mert most tudtam meg hogy 50ezerrel kevesebb a regadó az autómra és most gyorsan lepapírozom!
Ez ránézésre egy RV henger ... javíts ki ha tévedek, nem vagyok túl szomjas már :-D... De sztem arról találsz rajzot a neten
Nekem van kuplung deknim vizpumpával fogaskerekekkel stb 10 000ft
érdeklődnék hogy a kuplung dekniben ahova belemegy a vízpumpa tengelye ott kell lenni egy vájatnak?ereszti a vízet és ma szétszedtem a vízpumpát és ahogy kihúztam a tengelyt van egy vájat a felső részében a dekninek meg eléggé kivan kopva a dekni is és a tengely is kopott!valakinek nincs elfekvőben komplett kuplungdeknije?csak jó állapotú és komplett érdekel,amiben benne van az összes fogaskerék!ezenkívűl szükségem lenne még a fordulatszámmérő kis fogaskerekére is(ami a blokkon belül van)!
Nekem elöl 90-es hátul 110-es van ami száraz időben teljesen jó.

Van valakinek a gyújtásról kapcs rajza, konkrétan a blokkból kijövő vezetékek közül melyik mi. (Áram, jeladó stb)
Hidegen csak egy pár indításig van szikra (0 fok környékén)
ez a mérte a hátsó gumira vonatkozik?engem érdekelne az első gumi mérete is!hátsó lánckeréknél szerinted 40fogasnál van kisebb?
110/... ;120/...
Milyen évjárathoz kellene a váz?Mert van egy 99-2005 osztrák papiros vázam ha árdekell.30 000ft
hello!1998as rs-nek a hátsó lánckereke az hány fogas gyárilag?láttam sokat foglalkoztok a gumikkal én is feltenném a kérdést mi az a méret ami tutira elfér?
Üdv!

Megtudnátok mondani, hogy ennek a hengernek, mekkora a lökete ás a tőcsavar furatközép távolság átlósan?

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/...
Tutira nem mondtam, de ezekkel kezdeném.
Szóval tuti h dugulás....Köszi
Tankban, benzincsapban, karbiban dugulás. Vagy csak egyszerüen kifogyott belőle a benzin