Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,2003as rs 50-em van.Gyári kipuf vanrajta. Még nem volt megszétszedve. Arra gondoltam hogy szétvágom a rezonátort és kiégetem a belsejét,és ami benne van fojtás meg egyéb dolgok azt kiszedném belőlle.Hogy a rezó üres legyen.A dob maradna sértetlen.
Szerintetek tanácsos ezt megtenni ? Jobb lesz valamennyivel a teljesítmény ? Vagy csak égessem/tisztítsam ki és rakjam össze úgy ahogy volt ?
Válaszokat előre is köszönöm.
sziasztok 2007-es rs idomhiányosan eladó illetve ha alkatrészként lenne rá vevőm akkor alkatrészként is eladó!
Szia! Írtam privátot, ránéznél?
Köszi
Lehet, hogy az előző gazdi nem megfelelő olajat tett a váltóba, és összeégtek a lamellák, vagy csak simán a bovden gatya.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok hátha valamelyikőtök tudna segíteni!
Vettem egy 2004-es Rs 50, a kuplungkar nem az övé meg a bowden is elég gyatra,behúzom a kuplungot egyesbe le és lefullad!
Nem emelne ki a kuplungom,a bowdenen már feszítettünk de akkor már kétkarral kell behúzni!
Ha tudtok kérem segítsetek!
Előre is köszönöm!
Üdv!
hello: blokk nélkül=80ba viheted
Köszi nagyon komoly lett :)
Nekem sport van rajt most de elég jól megy vele
Brutál a gép ez volt a baja!
Ezt nemértem pontosan :/
Irj emailt.
eres012345@freemail.hu
Istikee találtam egy képet,amit ugyan súbertűk típusáról küldtem valakinek,de elég jól látszik rajta a légszűrőház tetején lévő,saját készítésű szívónyílásház a védőráccsal. A mérte jól viszonyítható a 19-es PHBG karbi súber méretéhez. Esetleg elküldhetnéd újra a múltkori válasz mail-ed,ami valami hiba miatt,akkor szétesve érkezett,többször is,feltéve ha még aktuális a hírdetés.
hello engem érdekelne aprilia rs 50 váz mindennel eggyüt csak blokkot keljen beleraknom várom a válaszokat
hello engem érdekelne kompletten a váz idomokkal eggíütt
Sziasztok.

Van pár alkatrészem ha valakit érdekel írjon.
lucky.exp.peter@gmail.com

Üdv
hello: hátsó dob bilinccsel =7000ft 2db komplet hátsó lábtartó=4000ft
ha kell írj emailt:spmito@freemail.hu-ra
*hátsó dob = csak a hangtompító a kipufogóból
Hello!

Nekem kellene: csak a hátsó dob és konzolja, és 2db hátsó lábtartó.
carbonhun@index.hu írj légyszíves árat és telefonszámot, köszi előre is!
Szia !
A hátsó ülés állapota, és ára érdekelne.. köszi
aprilia rs 50 2003-as komplet motor bontott alkatrészei eladok:
Top 80-henger szett=20e
19-es nagy karbi=12e
kipufogó=10e
idomszett=25e
elsőlámpa=10e hátsó=5e
müszerfal=12e
...stb
Sziasztok!
Nem igazán értek a mocikhoz, ezért vannak láma kérdéseim. Télire kiszedtem az akksit, ami egy haveromnál van csepptöltőn. Az aksi helyén van kifolyt folyadék, nem áll benne, de oldalt is és az alján lévő gumidarabon és az alatt is látható. Mivel az akksira nem volt cső kötve, ami kivezeti az akksiból a savat(?), ezért lehet, hogy egy része oda folyt át? De pl az is lehet, hogy valaki egyszer kilöttyintett egy kis 2T olajat, amikor töltötte, nem tudom.

Mivel lehet azt a részt biztonságosan és rendesen kitakarítani? Milyen szert használjak (ha pl valóban a sav folyt ki oda)?

milyen anyagú, vastagságú és hosszú csövet kell vennem, amit majd az akku visszarakásakor bekötök és azt hová kell elvezetni?

Köszönet!
50 es moto plat gyujtas elado! 06203757104
Egy kis érdekesség a tuning szerelmeseinek.
Össze se mertem számolni mennyi lenne!
Sziasztok segítséget kérnék 2006-os aprilia rs 50 cm mociba milyen aksi való ?
Villszer!
Tudnál nekem egy képet dobni a légszűrődről?
Csak akkor eltudom valahogy kezdeni..
Ha igen akkor kösszke :)
hello érdekelne engem am6 tuning gyujtás akinek van irjon