Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek ELADÓ tuning kipufogócső?
hello gyári rs 14 csonk és dellorto 14 karbi elado akit érdekel irjon joisten92@citromail.hu
hali, az rs elsőlámpa foglalatát lefényképeznéd nekem?:) köszi
HALI! aprilia futura 94-es,és rs 96-os alkatrészek! 06304906559
új rs-re eladó javított oldalidomok, talmácsikék színben, bal és jobb oldalra. 10e/db
jkcdavid@gmail.com, 30-682-4215
hello figyeljetek már nekem egy am6 blokkom van aprilia rs és h ez jo e hozzá? vagy valaki nemtud hozzá tuning gyujtást?
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
O.K.
tibor.bihari@t-online.hu
Várom a képeket.
Annyiért oda adom,vasárnap tudom leszedni a motorról.Adj egy email címet és oda írni fogok,illetve küldök róla képeket. Ha neked megfelel.
Van 17,5-es karbim, cserealapnak, de a "bovdenbevezető" (nem tudom hogy hívják pontosan) hiányzik róla. KP-ra 8-ért gondoltam a Tiedet megvenni. Rajtad áll mennyiért adod.
Heló,fúvóka úgy tudom 90es van benne. Árban még nem gondolkoztam, mennyit érhet ?
Hali! Mennyit gondoltál érte? Hanyas főfúvóka van benne?
sziasztok ,
Lenne egy Dellorto 16-os karbim , cserélném 17,5-re . érdekel valakit ? vagy eladó ! Nyár óta motoron van, szóval nincs vele gond.
Hello!Elég rossz képet tudtam csinálni,de hátha tudsz rá valamit mondani,kicsit megtöröltem a gyertyát mert benzines volt,mert megnéztem hogy leszívta-e az akksit és kicsit tekert! köszi!
köszi szépen a tanácsokat,széles utat mindenkinek.
Addig örülj, míg fogy az olaj a tartályból...mármint ha a motor olaj tartályból fogy... _:) Akkor van kenése a motornak....
Tartósan lehet menni 80-al, ha a csapágyak rendbe vannak a blokkba... Persze hidegen nem forgatni nagyon
A szintetikus olaj melegen már nem füstöl, ez teljesen normális. Jó minőségű olajjal akár nyélen is hajthatod, de a 80at biztosan bírni fogja.
Sziasztok vettem egy rs 50 cm mocit és az lenne a kérdésem menyire lehet ezeket hajtani 95 kb a végsebessége,tartósan lehet ezekkel menni 80 at vagy ne mert akkor széthullik.2006 os 11 ezer km rel nagyon jó a blokja és szépen jár és indul nem akarok vele kicseszni,ja és ha belemelegszik nem igen füstöl de az olaj az fogy a tartályból.Ez igy normális dolog ?ja és nem városi motorozásra vettem inkább olyan 100km eres távokra szeretném használni. üdv mindenkinek és várom a tapasztalatokat.
gyertya kivesz, megnéz, és máris tudod mi a baja.
Igen gyári,hát a hézagot nemtudom,majd megnézem!de 0,4-nek kell lennie nemm?
gyújtás gyári? gyertyahézag mekkora?
Helló,Gyári légszűrő van rajta,de sportlégszűrő is volt,de olyan 100-110 nél befullad,ezt nem tudom h miért?csak beállitásbaja lenne nemtudom?
Hello! Hasonló a konfigom,nekem olyan 85-90 köztivel megyeget, nálad nem tudom mennyire gyári a 19-es PHBG, lett-e már hekkelve, és melyik típus ezen belül , (több féle van),meg még függ jópár külső dologtól is pl. lev.szűrő stb ezért így ismeretlenül nem is lehet tutit mondani.
Istikeee - írtam mailt....
aprilia rx,af1,rs,tuareg 50ccm,gyujtásalaplap,fogaskoszorú nélküli lendkerék,elektronika eladó
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy van egy rs-em,19es dellorto karbi,80as top henger,arrow kipufogórendszer,és ebbe kb hanyas főfúvóka kellen?kb?köszönöm!