Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van hozzá gyári légszűrö házam 10 000ft+posta
Hát ha most erre a "hidegben nehezen indul" a mostani reggelekre gondolsz akkor nem csodálom, jó az benne.
Sziasztok.Az RS 50-embe milyen gyertyát tegyek?Jelenleg NGK BR9ES rövid pólusú van benne és hidegben elég nehezen indul.
Hehe itt a tél halott a topic!
Sziasztok,2000-2001 es Rs re keresek Gyári Légszűrőt! Köszi
Nem.. Ha van egy hengered, nikaszilos, akkor abban van egy alapméretű dugó. Vannak túlméretek, amiből válogatni lehet. Meg kell hónolni, és a belevaló túlméretet kell beletenni.
boris0305@hotmail.com
(Más:Dobnál nekem egy mail címet?
Váltanék veled pár mondatot a motorról )
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani hogy ha a nikaszilos (gilardoni 2) hengeren egy G betű van akkor azt azt jelenti hogy a G-s méretű dugattyú kell bele?
Köszi
Eladó!
Írás nincsen rajta,de ahogy sikerült beazonosítanom egy Gianelli cső lehet.
12 000Ft.
Sziasztok! Nincs valakinek eladó üzemképes am6 komplett blokkja ?
Üdv! a gyújtás elektronika a trafóval nem eladó ? -ha igen akkor Állapot? Ez fordszám korlátozós verzió? ,ár ?
Aprilia Rs 50 2006.-os évj.-tól derbi blokkos 80 köbcentis Polini tuning keveset futott hengerszett eladó.Ár:45 000ft.Valamint hozzátartozó teljesen új állapotú 19.-es dellorto karburátor dobozában 15 000ft.Tel:06 70 459-6036
Hali!
Nincs valakinek egy 70-es hengerszettje eladó?
én is:D
írtam írtam AF1 hez
ÜDV!
elcserélném honda cbr 600rr pálya farok idomomat, 2006os évj.
vastag üvegszálas anyagból készült! Nekem volt már simsonon is és sokat dob esztétikailag a motoron.
csere legfőképp rezonátorra, vagy MZ karburátorra érdekelne! pestre való szállítást meg tudom oldani. ha esetleg más simson alkatrészed van, ne csüggedj írj bátran hogy mit ajánlanál érte és megeggyezünk, vagy hívj bizalommal!
e-mail: rycsy1994@gmail. com
tel. : 06206107666
csere érdekel továbbá hűtőre,más rs alkatrészekre (rezo )stb..
hali megvan még a főtengely am6 ba ( motorforce) és milyen állapotú? ha megveszem és elviszem megnézetni hogy 8 as van e bene garanciát vállalsz e rá hogy visszaveszed ha nem jó? üdv,
Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy a régi rs gyárilégszűrője 97 körüli,Jó a 2000-2001 körül rs-re(gömbi rs-re)?:)
Hello nincsen 70ccm hengered és ha van akkor mennyibe adod?
megadtam a számomat is.Tel:06 70 459-6036
Köszi
A króm a felső, a csapszeget nem kell hézagolni
A dugattyúgyűrűk közül melyik a felső ill. az alsó (van egy sötétebb és egy világosabb) Illetve van-e hézagoló a dugattyú csapszegen belül?
Ha megadod a számodat akkor felhivlak !

Előre is köszi