Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok és ha minden gyári csak raknék rá egy ilyen dobot,akkor mennyi lenne a vége,és körülbelül hogy szólna?
Köszikipuff az tuning valami végdob nem az egész februárban lessz öszerakva és majd látjuk milyen
Hello! egy 80 as hengernek 21-es karbival minimum 100 körül kéne utazni és olyan 120-at kéne menni mondjuk kipufogó ha gyári sokat veszt az erőből .. meg hangolás se mind1 hogy milyen a suber tű meg milyen a gyertya kép ....
Méretet nem tudok de Ducati lehuzó kell
M19x1
szevasztok egy kis segitség kellene megragattam szerelés közben aprilia rs 50 am 6 blokk 1997 évjárat nemtudom a lendkerék lehúzó méretét esetleg tud segiteni valaki?
Színe:sárgás,szaga:olaj,benzin,állaga:híg,folyékony.Állítólag hogy nem égeti el az olajat az van benne lerakódva egy kis kondenz vízzel keverve.De azt mondják,hogy ez nem baj.Járni kell vele és elmúlik és majd nyáron nem fogja csinálni de télen ez majdcsak természetes.
Színe,szaga,állaga?
A hűtővizem nem folyt el és az olajszint is jó.
szia
nézd meg a hütöt is szintet hogy jo e! vagy éppen az folyt bele
Boldog Új Évet mindenkinek.Levettem az RS-emről(50ccm)a kipufogót és valamiféle folyadék volt benne kb.fél liternyi.Mi volt az és hogy került bele?
Itt a link ha esetleg segitség rs alkatrészek
Köszi
Probáld meg a debreceni fickonál hirdet az aproban rs alkatrészeket bontásból hátha van neki
Valaki tud esetleg plexit a lejjebb említett (99-05) RS-hez?
(Italmondo nem játszik :-D Ennyiért 5-öt gyártatok)
Köszi
Hali!

12V 35/35w Ba20D izzó a gyári.
pl.: http://www.futarmotorosbolt.hu...
Még mindig HELP valaki ! 99-05 RS ben gyárilag milyen izző van az első lámpában ?
Mégegy gondolat: Az yzfr125 ha jól tudom 4T... nem érdemes összehasonlítani. Egy régi 2T 125 sokkal többet fogyaszt (autókéhoz mérhető).
A 90-et ha jó minden más (karbi beállítás, szimeringek, gyújtás, a henger sincs kifingva) 21-es karbival sztem lazán..de fogyasztásban a 21-es el ne kergess illúziókat. Nekem ha nyugton voltam 4,5 ha húztam rendesen 6 körül volt :-(
Köszi a hozzászólásokat bár a fogyasztás remélem nem sokkal ugrik meg mert igy is3,5liter és a lányom yzfr125je meg csak 2,5öt eszik százon azé durva kicsit a 90es utazót ha tudná jó lenne
Milyen évjáratu mocira kellene a tárcsa és a munkahenger?
Csak megerősíteni tudom Istee85-hozzászólását. Nekem ugyan 19-es karbim van, de gyorsulás...nyomaték... Öszze sem hasonlítható.
Igen fogyasztás is megugrott....de valamit valamiért....Minden egyensúlyba van.
Minarell AM blokkhoz, 80 as DR henger, hegerfejjel, asso werke dugattyúval, 25 ös dellortoval épített szívócsonkkal eladó. EGyben 20e Ft a kettő.
Szia !
Nekem a régi (előző) RS-em en volt 80-as vas hengerszett, meg 21-es dellorto. Ég és föld. Utazóban nem dobott olyan nagyot 90-100 (vége több volt). Igaz az 5 sebességes volt. De gyorsulásban, nyomatékban rá sem lehetett ismerni. (Fogyasztásban sem) :-D