Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja a kipuff az sport dob van csak a leömlő gyári
Használtan vettem itt a forumon hirdette egy srác 55ért hegerszett+karbi
hello én most tuningolok rs-t sajátom gyárilag is jo de érezni fogod a különbséget az biztso de kipufogot is cserélj érdeklödnék h a hengert hol vetted?
Sziasztok Srácok.Egy kis info kellene fiamnak 2008as rs 50re vettem 80as hengerszettet meg21es karbit az érdekelne hogy valakinek van e hasonló tuningja érezhető e az erő különmbség és utazóba90et tud e a moci ha valakinek van tapasztalata irjon lécci vagy ha tudjátok igy kb mennyi lessz a teljesitménye az is érdekel köszi
nagyon szépen köszönöm
Sziasztok !
Kis segítség kellene:
Ha minden igaz holnap újítok egy gömbölyű RS-t (99-05).. a kérdések a következők: Gyárilag milyen izzó kell bele (tuti nem a 60/55 H4 ami benne van), hol lehet hozzá emberi áron egy plexit meg egy normásil kipufogót szerezni ? előre is köszi
egy kis segitség kellene vettem egy am6 minarelli eredeti blokkot darabokban mindene megvan csak a váltonál a hézagolok hogy helyeszkednek el ? esetleg egy robbantot rajzot meg a válto kimenö tengelyének kell e mozognia oldalirányban?
hello érdeklödnék megvan e még? és hogy milyen motoron volt?
Üdv srácok..
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek.
Lenne egy fasza hengerszettem, nikaszilos vertex dugattyúval, 40,25-ös kb 500 km van a dugattyúba áron alúl adom ha valakit érdekel szétszedem még egyben van!
Érd:eres012345@freemail.hu
Tel:/20-457/053-1.
Sziasztok!

Esetleg nem tudna nekem mondani valaki olyan kipufogó véget vagy rendszert ami jobb esztétikai kinézett kölcsönöz? és esetleg egy szélesebb hátsó gumi mennyire rontja a teljesítmény?
És egy utolsó kérdés nem tudjátok hogy lehet e venni olyan első lámpát ami olyan mint a angel eyes?

Elnézést a sok hülye kérdésért csak itt a tél és ráncba kell szedni a motort tavaszra.. itt ott újítások új festés,meg pár apróság:)
bocs tévesztettem igazad van
rs 50 tárcsa ˛/28 cm /és a hozzátartozó munkahenger kellene.
heló srácok, valaki tudna linkerlni egy RV 5 blokk ábrát kéne az összeszereléshez
Ahogy Írtam 15 000ft
Mennyibe kerülne?
Feketében van!
milyen színben?:) mert pont azért keresek fekete vagy kéket mert atfestem a motort igy van egy fölös piros/narancssárgás hátsó kis ülés.
Örülni kell neki hogy van bontva!De te tudod ennyi az ára
Nekem van hozzá hátsó ülésem 2006 utáni modellhez 15 000ft+posta
Olcsobban nincs? :)
Srácok valakinek van ilyen dobja?Észrevételek?Jobban megy?Nagyobb hangja van?Nekem minden full gyári milyen lenne ha a gyári rezóra raknám fel?
Aprilia rs 50-esre(újabb fajta) keresek fekete v kék hátsó kis ülést.
Ha szar már az aksi akkor lehet, de minek indítgatód ilyen hidegben, így kb kinyírod az aksidat....
Minden RS nehezen indul a hidegben?