Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hivj telefonon vagy sms.-ben küld a el a cimet és postázom az ülés 15 000ft+posta!Tel:06 70 459-6036
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Eladó horpadás mentes szép állapotú kipufogó. Az árban a posta benne van esetleg...
Hello

Megvenném az ülést !
Eltudnád nekem küldeni kiskunfélegyházára ?
Postán vagy futárral mind1 !?
írtam!
pechnyog@citromail.hu
Egy email címet nyomass nekem :)
Most néztem a hírdetésed, utólag találtam meg. Ilyen régi motor nem érdekel, az enyém két éves.
Igen mert még nem sikerült megfelelőt találnom. az enyém kifogástalan állapotban van így én is ennek megfelelőt keresek. Az enyémről látod a képet , küldj te is nekem. Hello
üdv. még mindíg keresel rs 50 est a supermotoért cserébe?
heló! keresek aprilia RS 50 2003" bal oldali első lábtartó konzolt. csak a nyers konzolt! ha valakinek van írjon. mert megvenném!
19 es dellorto. fogaskereket pontosan nemtudom de nem a gyári :)
Karbi,fogaskerék?
De 50es a henger :D
De, ugye nem 50cc hengerrel
valakinek eladó és működő üzemanyag mérő "úszó" kompletten?:)
Sziasztok!94-es rsnek a gyári légszűrője jó a 2000-2001esre?
Nekem óra szerint sikerült 120at kiszedni belőle, lejtőn lefelé
Sziasztok!Rs-re keresek Gyári légszűrőt! :)
Meg fogom próbálni köszi :)
Nekem is annyi volt a max,bár nem tudom hogy csal e az óra vagy sem
A fordulatszám mérő kihajtása a kuplung felőli oldalon a deknin található a blokk rögzítő tengely előtt, a másik problémádra pedig a "kenyérbél" módszert tudom ajánlani, ez azt jelenti, hogy a csapágy mögé kenyérbelet tömködsz, még ki nem tölti mögötte a helyet a csapágy külső síkjáig, ezután egy a csapágy belső átmérőjőénél valamivel kisebb tengellyel elkezded kocogtatni, majd megint teszel bele kenyeret, és előbb utóbb ki fogja tolni.
sziasztok, lenne pár kérdésem egy honda cre 50 es motorral kapcsolatban igazából ugyanugy am6 os blokk van benne mint az rs ekben .. azt szeretném megtudni hogy a fordulatszámmérőnek a meghajtása pontosan hol van? mert a gyári motorokon van, de az enyémen nem gyári km óra van ezért nincs rajta fordulatszámmérő :/ a másik dolog, hogy a blokk egyik felében ki szedtem az összes csapágyat a másik feléből (gyújtás felöli oldal) nem tudok ki szedni 2 csapágyat mert a csapágy mögött a blokknak a falavan és nemtudom kiütni sehogy nem férek hozzá :/ felakarom ujjítani van 70 es hengerszettem hozzá és igazából most ezen akadtam fel előre is köszi :)
Nektek eddig mekkora volt a max végsebesség amit ki hoztatok egy aprilia rs 50eseből?:) valamelyik nap 105-t mentem..11-12ezres fordulaton,és viszonylag elég jól birta,nem rezonált semmi. lejtőn talán menne többet is:D