Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20-ért.
Hello! Mennyiért adod?
Am6-ba nem kell valakinek motoforce erősített főtengely?Erősen tuningolt motorokba ajánlották,mindössze 700km-ert ment.Doboza,számla megvan.
Így más
A tartalék jelző röviden ennyit csinál, amit mondtál. Kiegészítés: Ha csak két pontot zárna rövidre egyik pillanatról a másikra, akkor féltank benzinnél egy közepes balra kanyarnál kigyulladna a lámpa. Egyenesbe szeded, akkor meg elaludna. Ráfékezel kigyullad..(?) Nem.

Röviden:
Benzin magyarul és röviden jóformán hideg a tankban, nagy a hideg tartása.
Ha a jeladót eléri a benzin szintje, akkor a jeladót lehűti, a lámpa elalszik. (Gyakorlatilag, mint egy termosztát.) Ha dobsz egy bal kanyart, (tegyük fel jó mélyet,) akkor a hideg benzin lemegy róla, de a jeladó nem melegedik fel azonnal, ezért nem gyullad ki a lámpa azonnal.

A kérdés költői volt, nem kellett volna rá válaszolni. :D
A tapasztalatom azt mutatja, hogy a jeladó szoktak lenni a hibásak.
A tartalék jelző nem csinál más mit adott folyadékszint alatt összezár két csatlakozó pontot.

Igazad van (nem biztos hogy rossz), segíthet a jelző kiszedése és megpucolása is
(nálam ez utóbbi volt az olajszintjelzőnél szorult a tengelyen és mutatott akkor is amikor nem kellet volna)

Remélem kielégítő volt a válasz
Miért? Mert általában az szokott lenni a hibás?

A jeladót ki kéne mérni előbb és ha bebizonyosodik, hogy hibás akkor mondani rá, hogy a jeladó a hibás. Nem egy fórumon látatlanban, minden meggyőződés nélkül mondani, hogy hibás. És nem kioktatásból mondom, csak itt nem pár forintokról beszélgetünk nagy valószínűséggel.
Akkor a jeladó a hibás.
Multimétered van? Ha van akkor a hétvégén segítek.
Itt nincs benzinszint jelző, tartalék jelző van csak, szóval kitérni nem tud semmi. Meg két vezeték is van amúgy.
Ha sz úszóra egy szál megy, akkor letesteled a rámenő szálat, hakitér a benzinszint jelző akkor az úszó a ludas, ha nem akkor óra (vagy vezeték) általában az elöbbi
Már megtörtént,de semmire nem jutottam.Széthuztam összedugtam többször is ellenőriztem mindent,és kezdek arra gyanakodni hogy alami az úszóval lehet.
Nem gyakori hiba.
Először ellenőrizd, hogy nem-e csúszott szét valami.

Ülés le, ülés alatt van két csavar ami fogja a tankot + tank elején is van egy, csavard ki. Ahogy a tankot megemeled láthatod, hogy a tankból jön egy vezeték. Nézd meg nem-e csúszott szét, mérd ki.
Sziasztok.Nekem egy olyan problémám lenne hogy fél éve vettem egy apriliat(rs50 replica) és pár hete folyamatosan ég a benzin visszejelzőm,mintha üres lenne a tank,pedig van benne elegendő benzin.Gondoltam az úszóra vagy valami kábel hibára de nem jöttem rá.Hallottam hogy ez gyakori hiba az apriliáknál,valami ötlet?:)
Eladók megmaradt am6 alkatrészeim lehetőleg egyben nem kell nagy öszegre gondolni az önindító szénkefés van egy zacskó csavar is. 06309486920 hívj megegyezünk emailt nem nézek csak telón érszel.
Hát elsősorban komoly pénzhiány!

Kölönben meg:
- főtengely csapágyak, szimeringek
- lendkerék
- gyújtás alaplap
- kuplung (lamellák)
- karburátor
- membrán (belevolt ékelődve egy kb 1cm átmérőjű kődarab .... )
- váltó (fogaskerekek)

Szóval majdnem egy komplett generál.

De a hétvégén elkezdi a téli álmát, aztán szezonra már várják a zsírúj tappancsok, és tiszta lappal kezdjük (végre eggyútt ) a nyarat.
Üdv!Van egy aprilia rs 50 extrema motorom az 50-es blokkomat elcserélném egy 125-re pótlással is akár
Mi volt az RS -el? Vagy hogyhogy nem motoroztál?
Hello Az 50 -es hengerszett külön is eladó ? Ha igen, irányár ?
2 év kihagyás után ma motoroztam először a kisRSel:D Ezt az érzést semmilyen idő nemtudja elrontani
Eladóvá vált a motorom rs 50/70 egy vadiúj am6-os blokk van benne 1000km-et mentem vele 90%-os gumikkal és fékekkel szép állapotban,hátsó lábtartó is van rajta, adom hozzá a régi blokkját,egy arrow kipufogót és egy vadiúj 50-es hengerszettet tömítésekkel együtt,az ajánlatokat várom a barna8406@t-online.hu email címre vagy 06308539896 tel számon
Szia!
Milyen kipufogó rendszereid vannak, RS50-re (1999-2006)? Árat és képet küldhetsz a gurabli kukac gmail pont com címre.
Üdv
Sztem azt kéne hogy az elektrodád hosszú-e mert ha rövöd akkor rossza a gyertyád