Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kellene felpörögnie. Vagy rossz a beállítása vagy mondjuk szimeringes. Alapjáratot rendesen tartja?
Sziasztok! Vevő lennék AM6 gyújtásra ;) :D
Ha valakinek van kérem jelezze ide: gericsi56@gmail.com
(Jólenne ha képet is küldene :) !)
Szia! Szivatóval történő inditásnál az normális ha felpörög a motor kb.3-4ezres fordulatra?De pár másodperc aztán vissza is áll alapjáratra.Igaz ez TZR50,de ez is AM6. Válaszod előre is köszönöm és várom!Kellemes hétvégét mindenkinek!
Sziasztok!(Gömby) rs-re nemtudtok gyári légszűrőt?meg am6ra öninditót?PLS
Szia!
Megvan e még a dob?
2005 évj. RS50- re jó-e?
Az ár alkuképes e?
Elérhetőség?
Üdv.: bjanos
Szia!

Érdeklődni szeretnék kaptál e segítséget a blokk átépítés kivitelezésére.

Előre is köszönettel.

Üdv.: bjanos
Sziasztok !
Valaki nem tudja , hogy a simson vagy Mz markolata jó az Rs50-re ?
Az enyémen most egy megfakult kikopott yamaha yzf markolat van , ezzel vettem és bántja a szemem :S ár-érték arányban szerintem pedig a fekete bordás gumi 6-700 ft os szimó markolatnál nincs jobb :D
Fordítsd el kicsit balra a porlasztót. Akkor nem szokott beakadni amikor a váztól nem bír . Nekem úgy indul, hogy 3mp szívatózás majd kiakasztom a szívatót és kis gázzal ráindítok.
- Akartam feltenni képet is de nem volt időm...
Javítsatok ki ha tévednék,de emlékezetem szerint ide kell,hogy beakadjon a kis fül (zárt állásban)
Szedd szét a karbidat (csak a tetejét kell levenned 2 csavar)
lehet,hogy csak kiakadt nem nehéz visszatenni!
Amikor rakod össze akkor kell figyelni,hogy a kis nyelv jó helyre menjen...
Igen használok , de a szivatóval az a helyzet , hogy lenyomod azt a pöcköt , és nem marad lenn. Lenkéne maradnia , és egy gázhúzásból visszakattognia , de nem marad lenn. Valami rugú , vagy pöcök kieshetett belőle véleményem szerint. Tipped ?
Szívatót használsz?
hali sanyi érdekelne ahenger!kell furni?hanyasdugattyúdvan benne hányfelömlöspontijenkellene imélem xmen67@citromail .hu kúldj linketistudjam ki irtköszi
helónemtudvalaki segiteni 80as minarelli hatfelömlőshengerkellene hatudvalaki eladót itt az imélem xme67@citromail.hu köszi levan tőrvaahengerem egyik alsó szoknyájaésnemerem felrakni
Gyertya csere?Lehet hogy rövid az elektroda.
Üdv.
Rs 50 nél azt tapasztaltam , hogy nehezen akar indulni. Ha egyszer már metem vele , és meleg is akkor csak egy gombnyomás , de hidegen 15-20 mp ig is kell nyomni az önindítot. 30 fokos melegbe illene beindulnia. És most lett egy komplett lokkfelújítás, nem tudom h mit oszt/szoroz ez a dolog. Köszi csáo
A google a barátod...
link
helló! Aprilia rs50 (1998) as motorba milyen akkumlátor való? (V, ah márka stb...)
ha érdekel valakit, facebookon indul egy közösség, aprilia rs rx mx riejuk motorhispaniak....

ha valakit érdekel csatlakozzon
http://www.facebook.com/groups...
Sziasztok!Valaki nem tud 2000-2001es rs-re gyári légszűrőt,meg öninditót?köszönöm!
Hali mennyi a kipu?
A terv megvan, csak hátha valakinek valami alapja, de már látom h hétfőn el kell h készítsem...
Akit érdekelne sportkipufogó nekem van 1 turbokittem eladó!
Tulképp egy szívócsonk nem egy agyműtét. Lebontható egy csőre és egy furatokkal ellátott lemezre. Gondolom aluból elkészíthető lenne méretre már csak valami gépműhely és aluhegesztő kellene .
Én nem ilyen cm-es random hosszúságot szeretnék ráhagyni, nagyjából ki van számolva méretezve, pár mm, tized mm eltérés azért lehet, nem versenygép lesz pályára, ahol a tizedmásodpercek számítanak, csak nincs szívem egy gyári aluminium fedelet szétvagdosni, hátha van valakinek elfekvőben valaki kezdetleges kókánysága, alapnak vagy akár átépítésre. De ha nem lesz, akkor marad a gyári szétvágása és alakítása...