Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
problémám lenne a drágával de nemtudom mi(tippelgetek)
1-2hete elővettem rendberaktam 4hónap után.pöcc röff szépen ment hastználtam 2-3napot és 4nap pihi most újra indítanám alig akar indulni... majd alapjáraton pörög 3ezer körül de ha fordulatra kéne pörgetni lefullad... s alig indulni...tologatva is! :S
kondenzátorra gondoltam mert h fordulaton nemmegy...vagy benzinszűrő...nemtudom,vki 5let? :) (gyertya új,benzin van,szikra is)
Ha megvan még a ket telo légyszi küldj egy sms t a 06709492932 számra és hívlak érdekelne a telo
Heló
Linket sajnos nem tudok adni,de ha adsz egy e-mail címet,akkor el tudom küldeni!
Erről lenne szó !
Probalj ki egyet :) Nem fogod megbanni...
Update: mentem vagy 30 kilómétert a mocival, és csipegeti a vizet , szóval bontás lesz, a hengertalp tömítést csak simán beleraktam, érdemes azt tömíteni amúgy?, mondjuk szerintem jónak kellene úgy is lennie. Vélemény?
Sziasztok! Aprilia rs50 factoryt szeretnék vásárolni, de még ilyen típusú motorom nem volt. A véleményeteket szeretném kérni,hogy valójában milyen motornak tartja az akinek volt vagy van! Minden +és - ot szeretnék róla tudni. Előre is köszönöm!javascript:smile(document.frmmsg.body,'12');docum
ent.frmmsg.body.focus()
Most állítgatom a karbit és mi az a jelenség van 1-2-ben nem akar 4000 fölé forogni, de ott nem is szabad húzatni, de 3-ba 4000-6500 között dadog remeg a motor utána megindul mint a golyó.
Kb ez a problémám van. Mi lehet az oka ennek a remegésnek?
Aki tud valamit, az szóljon
Nekem van, de nem 100-as. 2000-ért odaadom!
Igen.
Jójó.
Oké.Köszönöm.A 80W-90 es olaj az is jó bele ugye?
Autóba való motorolajat semmikép. Motorkerékpárokhoz való 10W40 jó bele, mert azok kuplunggal egybeépített hajtóműolajok, vagy pedig szintetikus 75W90.
Üdv.Egy olyan kérdésem lenne hogy van egy HM CRE 50-es motorom.2000-es évjárat AM6-os blokkal.Milyen olajat vegyek bele.Most 10W-50 es 4T van benne de nem az igazi a váltója.Azt mondta az egyik szerelő hogy 75W-90 szintetikus hajtóműolajat vegyek bele,az jó lesz.Ti mit mondtok rá.
oks köszi
Igen, a kuplung kosár alatt van, egy kb 50 fogas ferdefogazású fogaskerék van rajta, a párja meg a főtengelyről van hajtva. Ezek a fogaskerekek pontokkal össze vannak jelölve.
vagyis nem kiegyenlitő tengelyt, hanem dugót és lamellát, de ez a kiegyenlitő tengely a kuplung környékén van? mer mikor összeraktuk nem is figyeltünk arra h az jó legyen
am kuplunglamellát meg kiegyenlitő tengelyt cseréltünk
az mi?
A kiegyenlítő tengelyt jelölés szerint raktátok össze?
hali, fel lett újítva a blokk összeraktuk stb... de mikor beinditottuk észrevettem h rezonál a motor, vki esetleg tudja mi lehet a baja? és h hogyan lehet orvosolni?
Hali! A kép AM6 főtengő? Meg tudnád mondani esetleg, vagy belinkelni hogy honnan való a robbantott rajz? Szükségem lenne AM6-hoz ilyen robbantott ábrákra ahol az alkatrészek méretei megvannak! Köszi előre is!
hali 90/80as 17es első gumi kéne akinek van irjon pls köszi
kőszőnőm
Érdeklődnék, RS50be RS125 hátsó lengéscsillapító belemegy?
Furatméretek, telóhossz azonosak?