Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze megoldhatjuk
125-re kell :) De ez lényegtelen, várom a képet, utána gyorsan megbeszéljük a dolgokat, de láttam hogy hirdetsz még mást is debrecenben , én itt tanulok és ha Neked esetleg jó személyesen is lerendezhetjük.
Jó az 50.-eshez is ugyhogy tuti jó a tiedhez is.Majd ha lesz idöm lefotózom
Kicsit a nicasilt is vonza ám a mágnes, de persze nem úgy mint a vasat
:D logikus :D
Mágnessel
gilardoni 1 van a hengerre rairva ennyit tudok
honnan ismerhetem meg a nicasilt? miröl lehet megismerni? nem tudom h nicasilos e, csak abol következtettem h aluminiumbol van a henger
Gyári henger van abban a motorban? Ha igen akkor biztos, hogy nicasil persely van abban a hengerben? Nicasilt legfeljebb hónolni lehet, azt nem fogják megfúrni. Mekkora dugó van/volt most benne? A nicasil az egy persely, ha az lejön vagy durvábban megsérül akkor kuka a henger, vagy újra kell perselyezni, nem lehet fúrni. Pesten foglalkoznak újra nicasilozással (neten nézz utána, jó ára is van), vagy lehet még vasperselyeztetni. De ha nicasilos a henger én nem szórakoznék ilyennel. Egyrészt sok pénz, 20-25k -ért csinálnak egy vasperselyt és még arra rájön a dugó ára, másrészt a nagyobb súrlódástól elveszne a motor teljesítménye.
Sendákon Ducati gyújtás van. Ha ez a gyújtás az akkor rá is van írva, hogy Ducati. De a sendáé is hasonló. Állórész legalább is egyezik így képről.
mar megvettem hozzá a nagyobb 40.75 ös dugot is...
Sziasztok!

Am6 blokkhoz való hengerrel kapcsolatban érdeklődnék. Aluminium henger furható e, egy mérettel nagyobbra? Ugy tudom a henger alapméretes... Ha a nicasil réteg lejön (sztem 16 éves motorról már lekopott), mennyire lesz kopásálló a henger? Nem akarják megfurni, mondják nicasil aluminiumot nem furnak... Segitsetek már véleménnyel... köszi előre is...
Sziasztok! Eladó a képen látható motros bőrkabát! (2 belső zseb, kívül 3 zipzáros zseb) 20eFT, Komárom-Esztergom megye, Ács
Tel.: 06 70 318 52 37
Elvileg az jó kell, hogy legyen az én Rs-emhez is. ( 1999-2005 ) Biztos ami biztos egy képet lőnél nekem róla? Utána megbeszéljük a többit, mert kell a kapcsoló!
Meg van még ?
Én egy félét találtam, amire hasonlít, az egy scarabeo.
De pl a derbi sendán is talán ilyen van, vagy a malaguti f10-en.

Nem tudom pontosan, és így nem merek feszültségszabályozót venni, mert drága :( Valakit esetleg tudna ajánlani hozzá egyet, ami tutira jó ? Esetleg valami szám, amin elindulhatok.
Ha jól látom Aprilia Rally
Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy ez a gyújtás melyik motoré ?
Valamint azt, hogy milyen feszültségszab. kell hozzá ?link

köszönöm!
köszi, neked is :)
Rendben , lassan már a jó idő is megérkezik hozzá ! Sok balesetmentes kilómétert !
Hello Villszer, megérkezett a gumi, köszi :)
Nekem van hozzá 2010.-es rs 125.-é 5000km.-t futott a motor hibátlan lepróbált a féklámpa jeladó 3000ft+posta.
Sziasztok. A 17,5-ös dell orto-nak mekkorák a sztenderd fúvókái?
Végülis lehet, gondolom néhány, összességében 15-20W környéke teljesítménnyel bíró ledet össze lehet tákolni sőt még olyan is van amelyik fókuszált fókuszálható. Némi kísérletezéssel felpakolható a motorra. Kérdés megéri-e? 3 wattos fókuszálóval foglalat nélkül 2K? kb.
Hali mindenki!
Azt tudom hogy létezik ledes hátsólámpa apriliához...de első lámpát is lehet ledesből "létrehozni" szerintetek?