Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! a valakinek van hidraulikus hátsó féklámpa kapcsolója, az kérem jelezze már. Igaz hogy 125 ös Rs,hez kell, de ugyan az szóval lényegtelen. azonnal vevő vagyok rá.
Köszi
Passzolom netes kép!
Hanyas fúvókák vannak benne? :)
Jó hát, rá is van írva, hogy vízpumpához lehet használni. De vízpumpához az RTV szilikon paszták nagy részét lehet használni. van ilyen kisebb kiszerelésben is, ami elfér a markodban. Nekem egy olyan elég volt az egész motorblokkra. Annyi, hogy ne kend vastagon, mert tele megy a radiátor paszta darabokkal ahogy a pumpa keringeti a vizet. Csak tisztítsd meg a felületet, zsírtalanítsd és felkened az egyik oldalra, és ennyi.
Amúgy szoktam látni olyat néha, hogy az előző tömítést ott hagyják. :D Hülyeség. Vagy ez, vagy az.
RS 50 kilométerórád van?
RS 50 km órád nincs véletlenül?
Sajnos nem lehet ilyenhez alkatrészt kapni tudomásom szerint de a verhovina K60 karburátorjáról (amit erről koppintottak) pont jó az a rész. Olyan karbit meg kapsz 500 forintért börzén vagy neten.
Keresek RS 50 kilométerórát!
Ez a szilikon paszta
jó ha vízpumpa tömítést akarok cserélni?
Kell ez alá?
Vagy nem árt
eladó szeretett motorom azért linkelek mert a hasznaltautorol törölték.... http://motor.hu/motor_vpage.js...
Leslusszolhat a gyertya ha túl szívatod akkor is.
Bizony! Milyen van most benne?
Ngk BR9es a tuti!
Figyelj a pipára hogy milyen megy bele
Sziasztok!
Segítségeteket kérném, vettünk egy RS50/70 motort, és egyik pillanatról a másikra nem indul.Kivettem a gyertyát és tiszta benzin, beletettem a gyertyapipába hogy szikrát adjon és oldalt szikrázik nem a két pólus között.
Milyen típusú gyertya kell bele?
Az alsó fordulaton való rángatást is okozhatja ha rossz típusú gyertya van benne?
nyáron cseréltem le a gumikat előre pirellit vettem hátra heidenaut mind a kettőt csak ajánlani tudom még a szőrök rajtuk vannak és használva van rendesen mondjuk én nem farolgatok meg ienek
Sziasztok szeretett motorom eladóvá vált külföldre költözés miatt http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs-5575047
komplett zárgarnitúra eladó!
(tank+gyujtás+ülészár 2 db kulccsal)
ms1964@freemail.hu
Hali :)
az enyém most készül a szezonra:) a szerelőnél van :D remélem lassan kész! ami kell tutira :)
szimering csere, sztender, tükör...még még a többi :S
Srácok ilyet lehet kapni külön 14-es karbihoz?
tamas.benett@gmail.com
Dobsz ide egy képet róla ?!
Megbeszéljük a többit :)
Nekem van!
Mennyit adnál érte?
Hello ! :)
Felkészülés alatt van a vas :) Megállt KM-meghajtó :D
Meg kap egy nagy mosást is blokkot mindent ha lesz időm.
Feléd mizu ?
Hali!
Rég beszéltünk...miújság van?
sziasztok!
keresek aprilia rs 50 factory-ra hátsógumit ! Milyen méretek körül érdemes körülnéznem ? meg.. egyáltalán hány colos a hátsókerék ?
Sziasztok szükségem lenne egy Rs50 Km-óra meghajtó spirálra.
Lehetőleg minél olcsóbban egy működő bontott lenne a legjobb ( válság van)