Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Most lett frissen összerakva a mocim, és azt vettem észre, hogy a kipufogóba ahogy belesek világosbarnás trutyit látok, a peremén meg mintha vizcseppek lennének, mi lehet a gond, valamit rosszúl rakhattam össze?
Nem kell valakinek apriliás sapka ? Nagyon frankó állapotba van ! 1500 Ft az ára , postázom . 06 30 866 2022 ill . email : doldermotorrad@gmail.com
Akkor jó! A sokat kapás lehet az ún. szög tuning eredménye. Vannak akik óriás fúvókákkal konkrétan szöggel átütve "újítják " fel a kopott motorokat.
Szia köszi a segítséget már összeraktam ezért nem tudom körbe fotózni. Viszont eddig a kipu. nyílásba pont bele esett a gyűrűnyílás szóval gondoltam mákom van hogy nem törte el a gyűrűt .Pont emiatt cseréltem föl az irányt és így ahogy most van nem esik lukra a gyűrűnyílás. eddig a kipufogó nyílás jobb széléhez ért a gy.nyílás most pedig a fölömlö két nyílás közzé azaz hátra felé a hengernek a bal oldala felé áll .A nyíl meg egyenesen a kipu. felé. A könyve is azt írja hogy arra kell hogy álljon de ott 2gyűrűs dugóról van szó és 50cc-is ez meg elméletileg 80-as és egy gyűrűs és 7 felömlős ha jól számolgatok .
Nézz szét az eladó holmijaim közt és válaszd ki meik tipusra lenne szükséged.
aprilia motor matricát keresek!
Azt kellene megnézned, hogy a gyűrű végei merre felé állnak. Nehogy a kipunyílásban végződjön. A dugattyún lévő nyíl sajnos csak egy ismeretlen az egyenletben, mert korántsem biztos, hogy ahhoz a hengerhez és ehhez a motorhoz készült. Lehet csapszeg furat eltolása is és akkor ha fordítva rakod bele fékezi a motor működését. Ha más nem fényképezd körbe a cuccokat, hogy látható legyen mi merre hány méter.
Sziasztok! Egy baleset során sajnálatos módon letört a jobb oldali lábtartóm vagyis ami felfogja a lábtartót és a féket.... A kérdésem az lenne, hogy valaki tud-e ebből nekem egy eladót? Új illetve bontott is érdekel! A motor egy 2002-2003 évjárató rs 50 :) Előre is köszönöm a segítséget :)
Üdv!
Szevasztok olyan problémám van hogy nekem top henger van a motoron 1 gyűrűs. Amikor szét szedtem kiderült hogy el van kopva a gyűrű és észre vettem hogy a dugó tetején a nyíl a szívó oldal felé mutat azóta meggyűrűztem és a kipufogó oldal felé tettem a nyilat és azóta nem pörög dadog sokat kap ha van valakinek ebben valami tapasztalata segítsen légyszíves.
Nem tud valaki egy kipufogó gyártó embert sopron közelében?
Az SR-nek a km.órameghajtója nem jó véletlenül az RS-be ?
Sziasztok. Mondjátok már meg légyszi, hogy honnan lehet beszerezni aprilia-s kulcstartót. Vagy linket, köszi.
Nekem van hozzá komplett kuplungom aggyal kosárral lamelákkal hibátlan állapotú 12 000ft kompletten.
Italmondonál kb 80 ezer . Szerintem keress bontottan jó állapotút.
Sziaztok! olyan kérdésem lenne hogy nekem vany 98.as RS-em most van a felújítás és kuplung kosarat keresnék rá mennyibe kerül 1 vadi új kuplung kosár?

Elöre is köszi a választ :)
Az enyém már kész is van, csak nem tudok sem képet, sem videót feltölteni erre a rohadt oldalra, pedig szívesen megosztanám veletek a végeredményt
Sziasztok!
Bocsi előre is hogy ide írok, de az erre kinevezett fórum halott.
Keresek az ország bármely területén motorbontót, ami olasz gyorsasági motorok bontásával, vagy gyári alkatrész beszerzéssel foglalkozik.( Cagiva Prima 50 em van) Nekem az is bőven megfelel, ha valaki tud nekem alkatrészt ehhez a típushoz, pontosan a következőkre lenne szükségem: vízpumpa meghajtó fogaskerék vmint lapát( ha valaki tudja, hol lehet felújító szettet venni, vagy melyik típus vízpumpája egyezik meg a Cagivaéval az is jó), olajpumpa fedél, és hátsó tankborító ülés.
Köszönöm annak aki végig olvasta.
És azoknak is akik tudnak segíteni, örök hála.
Széles utat.
Na lassan nekem is kész a moci :)
kap majd 120as vagy 130as hátsó kereket :D már nagoyn váronm :D
Megérkezett a kilométeróra spirál. A cserélése kicsit küzdelmes volt. Persze az előző bele volt szakadva az órába. A kis csonkot az óráról le kelett először műtenem. Ehhez legegyszerűbben úgy férek hozzá, hogy levettem az orridomot. Akkor kényelmesen és bőven hozzá lehetett férni minden részéhez. Ilyenkor jön rá az ember, hogy "érdemes bontani, mielött építeni akarsz."
Üdv! DonPedro
20 eFt a kabát, némi alku lehtséges... műanyag vagy kevlar protektor nincs benne... csak megerőstett a könyök résznél... ott vastagabb és szivacsos... (nem gagyi a kabát, van vagy 2,5-3 kg ) egyebkent 52 -es méretű... én 182 cm az átlagnál talán szélesebb vállú és rám pont jó...
kilométermeghajtó van vkinek olcsóba?
Mennyibe adod a kabátot?
Valami protektor van rajta?
Nekem van hozzá egy gyári minarelli hengerem, ha úgyis fúratnod kell. Képeim közt van róla pár fotó.
Az eladó holmiknál megtalálod a számom de megadom itt is nem titok 06 70 459-6036.Hivhatsz bármikor.
Adatlapomon megtalálod a mail címem, oda ha küldesz nekem egy telószámot vagy más elérhetőséget, akkor holnap már bent vagyok debrecenben felhívlak és akkor nyélbe ütjük a dolgot!