Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez pedig olyan mint ami fent van cdi.
Nem én fotóztam a neten találtam de ugyan ez van az enyémen is.
emzoli22357. Igazad van félreérthetően írtam. Ami nekem hiányzik az a világítás szál ami sárga szokott lenni az RV alaplapokon és azon kívül jön a jeladó és a gyujtás . Itt viszont nincs csak egy feszkós szál és kész.
Hááát, a generátorból alapvetően eléggé csak váltó jöhet ki:)
ricaRS neked is köszönöm a választ.Az ami nem megy be a CDI be a kábelkötegből az úgylátom az üres állás jeladója ,
Üdv. Villszer. köszönöm a segítséget, a blokk tavaji gyári dobozból zsír új . Az álló részből három vezeték jön ki .Egy test egy jeladó és egy váltóáram . A fesszabályzóba be kell mind vinni a rajza szerint csak nem írta ,hogy AC -e.vagy melyik. A válaszod alapján ugylátszik ezekszerint a váltó áram megy bele. Mégegyszer köszi.
Szerintem a 80as henger sokkal több hőt termel mint az 50es. Lehet kicsi hozzá a hűtő teljesítménye, de vannak itt nálam nagyobb szakik is, majd ők megmondják a tutit
szacsomotor@freemail.hu
eladó 90%-os motorgumik: Micheline 110/80-17-es 5eft
pirelli diablo corsa III. 120/70-17-es 6eft
Én pedig km óra spirált.
Attól melegedhet a moci, hogy vattincs új 80-as henger került rá? Melegszik az alatt azt értem, hogy amikor már majdnem karcolta a mutató a piros alját , akkor leállítottam. Termosztát már nincsen benne, vízpumpa ránézésre ép, fagyállóval feltöltve. Szerintetek?
Keresek Aprilia RS50 km órát reális áron!
Sziasztok!
A klasszikus sportdobokon kívűl létezik még más is? tehát itt nem a gianellire és a arrowra gondolok, hanem valami teljesen másra...
És ez lenne a gyári áttétel? Mert ezzel még 5.-ben is ki tudja pörögni a 12000-t. Egy 14-es fogaskerék előre az nem gyengítené meg szerintem annyira,mert most télleg nagyon húz.
Érdekelne az index.
Mennyiért adod?
Sziasztok. Keresek ilyen légbeömlő idomokat, párban, persze ésszerű áron. Akinek van ne tartsa magában. A színe mindegy, csak ne legyen megcsavarodva, és a kis fülek legyenek meg rajta. 96-os RS-re kellenek. Képpel légyszi.
Hali!
Az 50 ccm-nek véges az ereje. Lehet vele trükközni, kisebb lánckerék előre és jobban húz (kisebb végsebesség) , vagy nagyobb lánkerék előre csak akkor gyengébb a paripa viszont nő a végsebesség. Ha el tudja eggyáltalán érni. Utóbbinál komoly probléma az erősebb szembeszél is. Kinlódni, visszaváltani, mert nem hogy nem gyorsul, hanem lassul. Nehéz az ideálisat megtalálni. Szerintem egyébként a gyári áttétel az ideális. Nem véletlen találták ki.
Üdv!
Hali!
Szerintetek nem kevés egy AM5-ös RS-nek a 80-as végsebesség?
12/44-es áttétel van rajta,ezzel nagyon húz,van ereje rendesen. Milyen áttételt ajánlanátok hogy menjen mondjuk egy ilyen 70-80-at utazóba?
Köszi!
Tommy15 -ha nem gond, inkább az előreutalás vagy postai csekkes fizetés lenne jobb ,a személyes átvétel főleg , mivel nincs mit titkolnom róla, viszont én már jártam pórul egy itteni "eladóval" (misoc-nicknevű) ezért az óvatosság, gondolom érthető. A postaköltséget állom, ahogy korábban írtam, (a többi eladó cuccoknál szintén) A részleteket majd telón egyeztessük,ha lehet ! 06 20 3850131 ,ha megadod a számod ,felhívlak !
Igen megfelel.Ha megjön a számlámra a pénz!Egyeztetünk és viszem is a mocit.Ha aktuális hivj és megbeszéljük.Tel:06 70 459-6036
Banki átutalással is jó lenne?
helo, kell a gumi, postai utánvéttel megoldható lenne?
Látatlanba nem indulok el.30 e ft.-ot kérnék postai utalványon.Nem kis pénz az üzemanyag odáig elmenni meg vissza mert én Debrecenbe vagyok.
6 sebességes.A gumik használt állapotúak de még egy szezont elmennek