Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy am5 blokkba belemegy a 6os váltó?
Nem bántásból írtam úgy ahogy
Énis olyant vennék bele amit ír a gyár csak engem itt lévők basztak le érte.
nem téged akartalak ezzel bántani, sőt senkit.
S milyen típusú olajat vettél mennyiért.
Kuplungcsúszásgátló an benne.
Nehogy fardítva süljön el a dolog.
Arra figyelj hogy hidegen amikor sebességben teszed kicsit ugrani fog a moci de ezt kb 3 percig sem csinálja.
Pláne ha jó az olaj .
Talán ezért óckodnak tőle mások.
mert a 10w40 nem csinálja ezt viszont nem is olyan csendes vele a moci mint azzal az olajjal amit a gyár ír.

Csak háttérinfóként gondoltam leírom.
nekem vagy egy 6 sebességes váltóm egy léptetővilla hiányzik és van blokkfelem is blokkfél aprilia rx motorba volt nincs önindító furat rajta.
Köszi az értelmes hozzá szólást.!
Bementem egy Motorkerékpár üzletbe és ott segítettek a problémában.!
80W90 olajat vettem bele.!;)
Sziasztok.
Keresek '97-es rs-hez 5-ös váltót, vagy 6-os váltót blokkfelekkel.
Akinek van írjon vissza pls.
Mindjárt kezdősik a szezon és meghlat a váltóm
Gondoltam inkább most válaszolok mert ahogy pörög a fórum, újra tél lezs mire felhomályosít valaki:)

1. biztos szétmerült az akksid. tessék feltölteni , és nem lesz baj.
a gyári köny is úgy írja hogy ha 15 napnál tovább nem használod akkor minimum a főbiztit ki kell szedni vagy az aksit lekötni.

2 korai volt szétszedni a karbit ! Állás után illene úgy indítani hogy : gyertya ki "PICI" ollaoj a hengerbe majd indítózás gyújtás nélkül .
Ezidő alatt feljön a benzin a helyére + felébred az olajzó.
Majd a gyertya vissza ,gyujtás nélkül kicsit inditgatni majd gyujtás és RÖFF.
Ha jól értelmeztem a tűszelep csak 3/4 ig megy vissza ? S ott záz is ? mert az a jó állás.
vigyázz a benzinszintet el ne lődd mert azt nem szeretik.
A bovden meg hálás ha kiszeded elpucolod és valami olajjal összecsúsztatod, jót tesz.
Rövidben ennyi.
De ha adsz egy e-mailt átküldöm a 25-ös leírását abban találsz magadnak valót
Üdv Sporik!
Ma megpróbáltam beindítani a vasat.
Hááát nem sok sikerrel
1. Az önindító nem teker csak a relé kattan meg és semmi...
tuti jó az önindító mert úgy tettem le esetleg az akksi?
(Most vittem ki a fűtött lakásból az akksit)
2. Amikor beindult tolásra kis idő után a fordulat elkezdett ingadozni,majd a gázt megmozgatva mint ha kiakadt volna benne valami és megindul a fordulat a csillagos égig...
Két dologra gyanakszom a gázbowdenre ami tuti cserés lesz...
A másik pedig hogy szétszedtem a karbit mert láttam hogy benzin került a légszűrő felőli oldalra is.
Az úszó alatti tűszelep amire még gondolok,mert mikor benyomom nem megy vissza csak kb 3/4 részig ez a normális?
Gyárilag 75W90 et ír de a gyár "hülye"
Rakjál bele nyugodtan 10W40 et
eladó aprilia rs 50 fejidom , első lámpa,faridom
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni hogy Rs 50-es 2002-es évjáratú motorba mien olaj kell a blokkba?
Persze nem gond félre teszem neked addig!
félre tudod e tenni jövőhét péntekig? 100% hogy kell.
Sziasztok!
Most, hogy alakul az időjárás, picit motoroztam bejáratás gyanánt. Alig bírtam elindítani, de amikor beröffent, szabályosan locsogott a benzin a kipufogóból . Eléggé érdekesnek találtam, de szépen kipöfögte magából, és aztán kisímult a járása. Arra gyanakodtam, hogy a hűtővízet kajálja és hánnya ki a kipun, de abból nem hiányzik egy korty sem. Vagy esetleg a sok helyben,alapjáraton járatás miatt felgyülemlett a kipuba egy kis benya és kondenzvíz?
Szerintetek?
Üdv! DonPedro
2001es rs 50hez service manualt tudna küldeni vki? vesedonor@hotmail.com
Nekem van hozzá tank burkolat 4000ft
Megvan még, láttam más is keres trapézlámpát, minden továbbit telón kellene,( nem mindíg tudok netközelben lenni.) 06 20 385 0131
Helló!

Nekem olyan gondom van a motorommal hogy kb fél gázig jól pörög aztán bedadog,húzom neki tovább és 5-6 másodperc után pörög tovább rendesen.Mi lehet a baja? minarelli am 6 blokk van benne.
Előre is köszönöm válaszotokat!
sziasztok !
eladtam a motorom és maradt sok alkatrészem ami csak a helyet foglalja.. :/ ha érdekel ezek közül valami vagy ha kell valami írj, kérdezz és válaszolok kérdésedre! :)
http://racing-bazar.hu/alkatre...
Sziasztok valakinek esetleg egy ilyen tank-borító idomja nincs?
a héten megdumáljuk ha még megvan!
hali, sracok, vki meg tudná nekem mondani, h mennyibe kerülne a teljes motort egyedire festetni? esetleg tud erre vki embert? masik kérdésem, h az alap első lámpa foglalatba, melyik izzó a legjobb, mi adja le a legnagyobb fényerőt, ami még nem szar a szembejövőnek. köszi. És bizzunk benne, hogy jövőhéttől motoros idő lesz, végre nem fagynék el minden hetvégén :D
Van valaki valami ötlete, hogy ezt hogyan tudnám kijavítani legegyszerűbben? Jelenthet ez valami problémát? Ez kapcsolja az üres visszajelző kapcsolót, amire szükségem lenne a fokozatkijelzőhöz. Ha szétszedem a kukactengelyt, akkor belülről kitudom ezt valahogy javítani?
5000-ért tudom adni a lámpát .
"h a gyári"... XD ugyértem h gyári motorra
hali, azt szeretném kérdezni h a gyári érdemes-e egy másik kipuffot dobni, sokkal jobb lesz a motor mint a gyári kipuffal? jah és ha igen akkor milyen tipusut ajánlotok gyári motorra? valaki aki vágja a témát válaszoljon pls, köszi