Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

italmondo.hu ;) csabai vagyok és én jó párszor vettem amikor még 80asom volt. 1000Ft csak a belső bowden. nekem mindig azt kellett vennem és szerintem neked is elég lesz az. Hívd fel őket és úgy mond nekik, hogy CSAK belső kell, mert úgy tudom, hogy neten külön nem árulnak. A biztonság kedvéért vegyél egy kis diót is a végére különben megadja magát a szem fent a karnál :) én ezzel basztam el, hogy ezt a diót ami 50ft nem vettem és így csak 8szor kellett bowdent vennem :D
Kuplung bowden nekem is csak új van 5000ft gáz bowden bontottan is 6000ft gázkarral együtt
jó majd lemérem!
Köszi, ha senkinek nincs bontott, akkor szólok mindenképp! :)
Rendben, de ha meggondolod magad, irj batran.
Szia!

Köszönöm, de elsősorban használtat, de jó állapotút ( olcsót ) keresek. Sajnos ráfaragtam a motorvásárlással, vagy 100ezer Ft-omba kerül a komplett felújítás, már azon spórolok, amin csak tudok :S
Szia!

Nekem van egy tartalek, 5500-ert vettem. Ha Pesti vagy, szivesen atadom ugyanannyiert.
Nem a hajtókar lesz lehet hogy a főtengely anya fellazúlt és a lendkereked kopog.De a kuplung dekni felől is fellazúlhatott az is kopoghat.stb.
Igazság szerint a Rieju RS2-esemre kellene, de elvileg az RS50-esé jó hozzá. Ha tudsz róla képet küldeni meg egy hosszt, akkor tudom biztosan megmondani. Gázbovden az olyan kell ami az olajszivattyút is mozdítja, tehát elosztós.
Milyen évjárathoz kellenének a cuccok?
MARCO SIMONCELLI R.I.P.

A baleset az első kör vége előtt történt a MotoGP kategóriában, amikor egy kanyarban Simoncelli elcsúszott, majd Colin Edwards és honfitársa, Valentino Rossi áthajtottak rajta. Rossi megúszta az esetet, Edwards kisebb sérüléseket szenvedett. Simoncellit hátulról érte a nagy erejű ütés, aminek következtében leszakadt a sisakja és vélhetően ez okozhatta a halálát.

Ennyit csak megérdemel...
Sziasztok!

RS50-eshez való gáz és kuplung bovdent keresek. Nagyon fontos lenne. Ha valakinek van, vagy tud tippet adni, hogy kinél keressek kérem az szóljon mindenképp! Előre is köszönöm.
Széll Kálmán az a kivétel a magyarországi politikusok között, aki megérdemli, ha elneveznek róla valamit.
Én sóskúti vagyok, Érdtől kb ~5km...
Széll Kálmán

Hát jah, elég tré az idő... Majd tavasszal gurulunk, addig összeszedek pár arcot
Vannak
De sajnos 1) apróban a paripa, 2) nem nagyon motorozható az idő..

Én a Moszkva tér környékén lakok. Te merre?
(Anti-flame: igen b*meg Moszkva, és az is marad nekem örökre )
Vannak itt Budapest környékiek is?
Kifogástalan állapotú 2010-es Aprilia sx-50-es supermotomat, elcserélném hasonló állapotú rs-50-re. A motorom, tökéletesen münködik, csak rá kell ülni és menni. Nem hajtottam, garázsban tartott. pechnyog@citromail.hu. A többit telefonon, vagy személyesen. Csak komolyak!
Hello!
Én is 180ért vettem, de sajnos már rá kellett költeni annyit mint a vételára, de remélem, hogy most már nem lesz vele gond :D

Viszont a tied is nagyon királyul néz ki
És akkor tavasszal lehet menni mindenfele
Ha hajtókar gond van akkor szedd le a hengert, dugót és nézd meg, hogy kotyog-e. Amúgy a hajtókar általában elég rendezetten kopog.
Nem kell blokkszéthúzó szerszám meg miegymás, mert gumikalapáccsal szét lehet ütni a blokkot, kettőt fordítasz rajta és már szét is jött. Hőlégfúvóval se próbálkoznék szétszedésnél, ha a szimering benne van, hőlégfúvót csak összerakásnál használnék a helyedben.
Aztán a kopogás még lehet pár dolog oka. Nézd meg a kuplungfedél alatt mi van, hátha csak ott ment valami szét.
Szerintem.
Mina blokknak (ha arról van szó) az a fele tágörgős, azt lehet levenni, mint minden normális motorét.
(elenkező oldalit, mint a simsné:)
A váltó maradjon alul az összes reteszelő golyóval mifenével, mert az apró cuccokat nehéz összeszedegetni:). Pontosan nem tudom melyik oldal, de vannak szerelési könyvek a témában.
Köszi az infót
Eredetileg autóvillamossággal foglalkozom és a műhelyből van ez az ahol dolgoztam, így sima autósboltban,elektronikai boltban kapható autós összedugós csatlakozókat építettem be.
pl.: http://www.hqelektronik.hu/inf...
Hol vettél hozzá csatlakozókat? Az enyém is szét lett barmolva, és pont ma bogoztam ki a kábeleket. 1-2 csatit levágott a barbár állatja :S
Rendben!Amúgy nekem is van hozzá mindenem ami kell.