Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közvetlen, nincs benne inverter.
Üdv ! Nekem egyel olcsóbb kategóriás Motowell sityakom van! Annak a minősége be kell vallanom silány , egy helyen lepatant a festést mert leütötem onnan megindult a lak vagy nem tudom mi és egypár cm darabka lejött a festékből ! Meg nekem nagyon szelel ! Mióta saját motoral közlekedek azóta ezt és egy egyéb márkájú nyitotatt használok úgy mondtam a véleményem ! De attól fügetlenül örülülök hogy nem 40 ezres sisakot vettem mert már kapott ez az élettől :)
Sziasztok!
van 1 kérdésem, van valami véleményetek erről a bukósisakról?:O:$
Nekem elsőre nagyon jó vételnek tűnik!
Ezekben közvetlen genereátoros vagy inverteres akkus a gyula?
A Kék kell neked.
köszi várom a választ
koszi a segitseget
Rendben csak vigyázz nehogy kinai am blokknak mondott gagyi cucca legyen mert akkor rácsesztél.Mert nincs közük egymáshoz az olasz AM6.-al.
Pont ilyenem van nekem is, holnap megnezhetem ha addig nem kapsz ra valaszt.
Sziasztok kéne egykis segítség , a trafón lévő kábel szineket kéne tudnom , fentről lefele most nekem ugyvan fehér piros zöld de mi a negyedik kábel ? Mert Nincs szikra motoron az évjárat 94 trapéz lámpás
12V-os ontapados ledcsikot vegyel, de felragasztas elott jol zsirtalanitsd a feluletet. Meterre lehet venni ledes boltokban, es nem kell hozza semmi extra.
Na akkor csak beigazolódott az elméletem. Még szerencse hogy nincs annyira motoros idő.
Ha nem találtál azóta még kuplungot akkor írj az adatlapomon található e-mail címemre, tudnék ajánlani valakit akinek vannak cuccai AM6 -hoz, korrekt áron.
egyszerű dolog. 12v-osat kell venni, és aksira rákötöd egy kapcsolóval... Nekem is van strobi
hello, az lenne a kerdesem, hogy rakott e mar fel vki neonokat rs 50re, vagy vmi extra fenyt. egy storbit szeretnek felrakni elore, es par neoncsovet vagy valamit alulra. esetleg meg ha tudtok vmi jot, irjatok le lecci. meg hogy hogy lehetne megcsinalni.
köszönöm de kaptam egy jóval olcsóbb ajánlatot de ha másra esetleg szükségem lesz akkor fölkeresem.
Jaaa :D Abból 1 szerencsémre van itthon tartalékba ( mint megtudtam.. )
bocsi azt elfelejtettem írni, hogy ez kuplung bowden volt
Mi kellene hozzá?Kuplug agy aminek letörted a tüskéjét bontva hibátlan 6000ft kuplug lamella vadi új 10 000ft/szett
mennyiért adod a kuplungot.
Nekem van hozzá minden ha kell!
Külön nem biztos hogy jó mert minden motornál más és más a gázkarban a csatlakozás ezt csak egybe érdemes meg venni.Külön 4000ft
A honlapot köszi, ahogy nézem nincsenek is vészes áraik.
Nekem sztem komplett gázbowden kell elosztóval, mert az olajszivattyút is mozgatnia kell. Ha más nem akkor felhívok 1-2 bontóst, hátha nekik akad ilyesmi :)
Köszi! Külön a gázbowden mennyi lenne? Ja és nekem mindenképp elosztós kell ami az olajszivattyút is mozgatja.
Szia szétkaptam a kuplungot és igaz az olaj is takony volt de viszonylag nagy erő kifejtése nélkül szétjöttek a lamellák kézzel. Szerintem az a baja hogy a kosárba nagyon bele volt ékelődve a lamella 1.5mm mélyen volt bele kopva a kosárba . Ezen fölbuzdulva szét akartam szedni de valami állat úgy lehúzta hogy sikerült letörnöm a rugótartót az agyról . most meg kajtathatok kuplung után.