Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben!
A napokban hívni foglak!
Nincs nekem idöm ilyesmire!Hivj telefonon ha érdekellnek a cuccok és megbeszéljük.Nem értem mit kell ezen msn.-ezni meg facebokozni.Tel:06 70 459-6036
Sziasztok . Ma vettünk a fiamnak egy rs 50 2008as mocit ha valakinek volna service manualja és eltudná küldeni vagy tudja honnan lehet letölteni légyszi segítsen mert amit a neten találtam az mind a 2004es modellé.köszi
hát régebben igen, és egyre ritkábban. most meg már csak tolásra
Sziasztok ma meg néztem mit megy az rs-em és 8-9ezer között ingázik
van hogy föl megy 9300-ig ilyen kor is húz de mintha elfogyott volna az anyag visszamegy 8-9 közzé a karbit már átpucoltam akkor mi lehet vele ? úszószint? A lánc feszességét hol lehet állítani?
Eddig indult hidegen?
megnézem a szivató nincs-e beragadva v vmi.
jó NGK br 8 as gyertya van benn
vagy nagyobb főfúvókát kell belerakni ( van egy szám rajta és annál valamivel nagyobbat) vagy nézd meg, hogy a szivató bowden rendesen vissza húz e. Egyáltalán milyen szivató van rajta automata vagy manuális stb...
Én előbb állítanék a gyertyahézagon. Ha nem segít akkor próbálj meg állítani a súberen.
aha.. értem de most akkor mit csináljak vele?
Kimondottan teszt céllal vettem régebben egy 14-es lánckereket "JT" márka, akit érdekel 1500 Ft-ért eladó. Nem volt sokat, csak kb. 60 km-et használva. (Itt csak porosodik.)
Minarelli AM6-os blokk tengelyre való. belső fogszáma (Z) 12 , külső fogszám 14.
420-as típusú lánchoz.
kép
Szerintem kevés kaját kap vagy a szivatóval nem stimmel valami.
helló! nekem egy olyan problémám van h hidegen nem indul el a motorom. tegnap is el akartam indítani és csak ugy indult el h egy dombra feltoltam és beraktam 1-esbe. de ha már meleg akkor önindítóval simán beindul. nem tudjátok mi lehet a baja?
Esetleg msn-ed vagy facebook-od van? ott könnyebben meg tudnánk beszélni a dolgokat
Hibátlan!Majd lemérem de ehez a tipushoz való 100% mert ugyanolyanból veszem ki
Hátsó teló milyen állapotban van? egy hosszúságot tudsz nekem mondani? lyukközéptől-lyukközépig
köszi
oké ha lesz idöm lefotózom és küldök képet
Hátsó teló 10 000ft plexi újban van 14000ft kipuffogó vég 5000ft kormányok 2000ft/db
2009-es hírdetés... kétlem h még meglenne neki
1mm-rel magasabb úszószint. Fagyálló ellenőrzés, mert 1-2 év alatt is jelentősen csökken a fagyálló képessége.
Sziasztok. Kétütemű motorok téliesítésénél kell valami extra ?
SziA!sosbe érdekelne a kpufogórendszer! ha még megvolna kösz.
Sziasztok!Valaki tud eladó erősített főtengelyt meg hajtókart?