Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem...én ma nem voltam sehol:D
A minap veled találkoztam Komádiban a kis állatkereskedés előtt!?.
Sziasztok.
50-es Rs hez akinek van Gianelli,Top,Malossi,LeoVince,Polini,Mk vagy valamilyen tuning 3 csavaros felfogatású KipufogóDobja az kérem jelezzen.
E-mail: tiszo.zsolt@freemail.hu
köszi jó lett sokat segítettél
Köszi de 19 usdért le tudok tölteni angol nyelvűt
Sziasztok,
Van valakinek eladó 16-19 es karburátorja?

Üdv.
Olajszivattyút nem tud valaki véletlen eladót? Vagy egy komplett blokkot, lehet arra lesz a végén szükségem........ xD :(
az nincs
A tnt, (ha egyre gondolunk) akkor robogókra gyárt optikai alkatrészeket, meg 1-2 utángyártott motorikus alkatrészt (pl: kipuff), de azok is ritkák. Szerintem nem sokan hallottak itt róla, de ez egy más kérdés. Én nem bíznék meg egy ilyen alkatrészben...
Tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, egyszerűen következtetni próbálok. Lehet hogy jó, de én inkább beáldoznék még pár ezret, és vennék egy malossit, vagy egy polinit, amit tudok hogy jó
Mért nem vennél,van valami tapasztalatod a TNT-vel kapcsolatban?
tnt a robogókra gyárt optikai cuccokat
én tuti nem vennék olyat
TNT főtengely meg hajtókarral tudtok valami jót?vagy rosszat?
Nekem pont olyan rugó kellene,aki tud az szoljon. Egyébként nekem is kijött valami kis golyóvan ott de nehezen visszatudtuk tenni,majd valaki aki ezt vágja tud segíteni ebbe.
A kuplungomnak az a része, ahova beakasztom a bovdent (nem tudom a szakszerű nevét), föl-le mozog, ha kiakasztom a rigót, minden további nélkül ki tudom húzni.
Ez természetes, vagy vmi gáz van akkor nálam? most lett összerakva a blokk 300km van benne...
plexid is van?
aprilia rs 50 97-es fejidom és lámpa eladó
szacsomotor@freemail.hu
Szia!
Remélem jó lesz a link.
Itt ingyen van: http://www.serviceaprilia.com/...
Hát.. egyik csavar teljesen lazán csavarható volt.. (ugye amelyik eltörött) + 2 csavart le kellett fúrnom mert szar volt a csavar feje. De legalább meg van az oka annak hogy miért csúszott a kuplung és miért csörgött ha behúztam a kuplungot.
Hozzácsapnék még egy 5ezrest és annyiért már kuplung szettet kapok...
Felárban kitudunk egyezni részemről, ha érdekel..
Nekem van hozzá magyarnyelvü kezelési és karbantartási útmutató.5000ft+posta
Ez derekasan néz ki!
Nekem van hozzá adok hozzá CSAVAROKAT IS 10 000FT
Keresek 2008 -as kuplungjához azt ami a képen látható. + rugóleszorító csavarokat.
Ha valakinek van írjon...
Amikor még kopott volt a motorom, szívatóval lefulladt, de utána szívató nélkül beindult. Egyszerűen túl szívatta magát.
Inkább 9-es legyen!