Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj, hogy ezen kívül Simsonon, meg 70-es Cagiván ültem, nem sok viszonyítási alapom van. Na de majd szétnézek a hengeren, most úgy is szét van szedve a motor :)
Hát érzed.De nézd meg,hogy mi van ráirva a hengerre.
Nekem van hozzá kiegyenlitő tengelyem fogaskerékkel ékkel anyával stb kompletten 4000ft
Akkor az enyémet már jól megbuherálták, mert 100 a vége neki. Mondjuk sztem 50-es henger van rajta, de akkor a fojtásokat kiszedték. Tényleg, azt hol lehet megnézni, hogy 50-es vagy mondjuk 70-es henger van rajta?
Enyém full gyári volt,full fpolyátssal 65-70-et ment nem akartmam vele kinlódni,így eladtam,de amugy nemvolt rossz.
Blokkalkatrészt azt tudok szerezni, nem is azzal van a gond. Kimondottan első sárvédő hiányom van, de fogalmam sincs honnan szerezzek egyet :D Azért köszi. A tiédet miért adtad el? Nem voltál vele elégedett?
Hát AM6-os blokk van benne,ugyan az mint a tzr-be és a 2005-ig gyártott rs-be.Blokk alkatrész pl: italmondo.Idom meg ilyeneket nemtudom.
Heló!

Látom volt Rieju RS2-őd. Most én is nyúzok egyet. Esetleg nem tudsz abban segíteni, hogy alkatrészeket hol találhatok hozzá?
És ha széthullik a tűgörgő az nagy kárt tud csinálni?
Semennyire igazából, na mindegy szerintem ne aggódj. Ha nem erősödik a hang 1000km -eren belül akkor nincs miért aggódni, annyi km -eren belül történne valami, vagy szét hullana a tűgörgő (ha az).
na csináltam egy videót,nemtudom mennyire hallatszik.
Hali
Valaki nem tudja,hogy hol lehet minarelli am6-os blokkba kiegyenlítő tengelyt rendelni?Azt,ami a főtengely hajt,a kuplungon kívül.
azért kérdeztem, mert nekem olyan 2000 körül mozog, de néha mikor beindítom egy ideig, tartja a 3000ret :S
akkor az sok :S
1600 körül
És megkérdezhetem, hogy mennyi az ideális alapjárati fordulat?
Milyen az a konkret? :D
Egyebkent En elsot keresek...
Meglehet,hogy azért adja ezt az érdekes hangot,mert kicsi az alapjárata?
Én pl. sose használom a hátsó féket.
Senki nem tud konkrét hátsó féklámpakapcsolót ? :S
Heló!
Nem lehet, biztos mert ez AM 6 blokkba való
Gugli.
1500-1750, valószínűleg kevésbé fog kelepelni, ha megvan az alapjárati fordulat.
Hát akkor nem tudom így. Azért dobjál majd egy videót, hátha.
Hát nem tudom milyen mikor az zúg. Alapjáraton hallatszik (1000-1300) az alapjárat kb ott halatszik valai aztmondta,hogy ez ilyen,valaki hajtókarra valaki az hogy semmi baaja.Ténleg nem hangos nem csörög csattog casak egy érdekes hang.Videón szerintem tuti nem hallatszódna,de majd megpróbálom.
Nem lehet, hogy a felső tűgörgő zúg? Vagy nem olyan a hang?