Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nemtudok semmit róla,nem rég vettem.Nem csörög ilyen fura hangot add ki alapjáraton nem vészes csak nem olyan szépen finoman jár mint egy full gyárias.Azért gondoltam,hogy a hengernek van egy alapzaja,de semmi baj nincs vele indul szépen huz minden sebességbe,csak félek,hogy nehogy valami baj legyen,széthullik valami a blokkban aztán csak a szopás lesz..
hellosztok aki tud minarelli am6 blokkhoz 70-80 hengerszettet,,lehet használt is.szóljon mert kellene
Valakinek ledes hátsó lámpa rs-re?
elkelt
Attól függ milyen állapotban van, mekkora a gyűrűhézag?

Kopott gyűrű képes például csörögni, példa: ex-hengerszettem. Szóval lehet zajosabb, de ez szerintem független a 80ccm -től.
Sziasztok !
Honnan vegyek legolcsóbban RS50-hez hátsó féklámpakapcsolót ?
Sziasztok!Egy 70-es 80-as hengernek van egy alap zaja?Mármint hangosabbban jár furább nagyobb a hangja alapjáraton mint egy 50-es gyári hengernek?
helló

ezeket már régen eladtam.
értem de a szoknya egyik oldala az teljesen levan törve?
ezeket, 1 éve ladtam, lenne egy DR80as hengerem szoknya sérüléssel 3ezer ft
Jelenleg csak 50.-es hengereim vannak
Meikre gondolsz van több tipusra kipuffogóm
hellotok! eladó lett a kis Rs-em:
http://www.kepesmotor.hu/april...

Akit érdekel az írjon/ hívjon bátran :D
Köszi!
De már sikerült szerezni!
de majd ha kellene még valami akkor szólok!
hello melyik henger mennyibe kerül?
hello mennyiért lenne 80 hengeretek minarelli am6ra?
hello érdekelne a henger,,és hengerfehed van e hozzá?
hello mennyibe adnád el?
hello eladó ez a henger?
ha 7 ezer az ára akkor nekem kell
mennyibe adnád ? engem érdekelne..mert pont am6 os blokkos motorom van
hello ha megvan még és eladod akkor erre az email címre írj.. szabee17@citromail.hu
hello mennyit gdoltál rá? 10 ezret tudnál érte adni
hello megvan e még a kipufogó? és akár cpi sx 50re is jó? mert abba is minarelli am6 blokk van
hello bocsi tudnál másik képet küldeni? és esetleg mennyiért adnád? mert lehet hogy passzol a minarelli am6 blokkba