Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És utcára mien ez a dragon slick? Ajánlod?
Pocsaji vok :D Aha, és hol vetted? Kovács Attilát ismered?
elöl pirelli MT 75 hátul dragon slick (vágott)már szar egyébként! felnicsík 2900ft és debrecenbe vettem
rsata: Yah, és a felni csík is mennyi cash??
rsata: Az RS-eden mien fajta a gumi és mennyi pénz! Amúgy COOL a géped!
Krishboy tegnap nem te voltál hajdúböszörménybe??? mert ott volt egy ugyanolyan RS mint a tied
Amúgy mi a véleményetek a sötétített esetleg sötét, nem átlátszó plexikről?
Csáó!
Egy hátsó munkahenger mennyi pénz???
Igaz nekem cagiva primához kellene.
Lécc, sürgős!
Előre is kösz!
Nekem is Balko rs-em van Ja egyébként sztem robman rs-e azért gyenge meg nehézkésen megy mert nekem a natixnál azt mondták hogy fúvókán kivül hogy még elsö fogaskerket meg talán láncot is kell cserélni!12es fogaskerék van benne ha jol számoltam az meg lófasz attol csak pörög mint a kurva élet de nem megy...ha jol tuom
rsata!
mikor mész madarasra?berettyoujfalurol bandába szoktatok járni nem?egy 50es csapat v rosszul tom?én is mek hnap sajna még a robogommal:)
ma mostam a motort és behúzom a kuplungkart erre kiszakadt a bowden még jó h most nem madarason de gyorsan megforrasztottam és fasza lett! holnap reggel go kunamdaras és remélem vasárnap estig haza se jövök! eddig úgy néz ki ott alszunk de még változhatnak a dolgok! most nemsokár le lesznek festve az idomok! és tavasszal vagy tél végén eladás
lehet h a sport kategóriából átlépek a supermoto-ba. mer naon teccik az új Aprilia SX 50. de apámon múlik sajna
nah most mennem kell 3 napra a balcsira majd vasárnapn este jövök addig is még olcsóbb benzint jobb utat és több le-t:D
sztem is van már hozzzá
azt nem kérdeztem majd utána nézek
van hozzá, az arilliába mondták az ismerősömnek
motorline????
az italmondonál azt mondták h erre még nem kaptak meg nem is tudnak róla
szentem van már rá rendszer! az új RS 125re is van már
??
nem tudjátok h az enyémre jó lenne az a rendszer amit a gpr-re szoktak pakolni mert az enyémbe bele is van írva h derbi meg az egész majdnem az
és még nem jelent meg külön 2006-os rs-re rendszer
na ma voltunk mocizni én igaz csak utas voltam SV 650-en de haverom(96kg) jött az enyémmel és 123at ment az SV órája is annyit mutatott meg az RSé is
mi a teljes neved ??
még csak 1-szer voltam madarason de akkor is kocsival mentem mert akkor még csak a robcsi volt meg
mikor lesz legközelebb ??
csá!
1. járok 50es topikba,csak láttam h kérdezel szolnok közeléből,ha karcagot ugy vesszük h közel van akkor én közel lakok ,madarasra szoktál járni?