Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy lehet kalapáccsal lendkereket levenni? Az művészet. :D
Tényleg nem szívózás, de neked nem furi, hogy a lendkereket kalapáccsal veszed le, de a váltót félted a kuplungnélküli váltástól?

(vagy az nem is te voltál?
hmmm, ehhez még annyit hogy nem véletlen találták ki a kuplungot, lehet ugyan tényleg melegen, felfele kuplung nélkül, de az majd a váltód élettartamán is meg fog látszani..
CDI gyújtása jó áron valakinek van?
Köszi, megpróbálom kisebb keréknyomással. De szerintem ez csak kis mértékben javíthat a problémámon, mert szervizbe is mondták hogy az enyémbe már nem az eredeti teló van benne, és túl kemény.
Szóval továbbra is érdekelne hogy központi teleszkópot honnan tudnék beszerezni, milyet lenne érdemes.
Egyenes fogazású a váltó, de azért kuplung nélkül ne tapozsgáld lefelé a váltót
Fölfelé "lehet" de azt is csak melegen és gázelvétellel illik!
De azért van az a fránya kuplung, hogy használjuk! 1-ből 2-be meg kötelező!
Én ritkán váltok kuplung nélkül, de azt is csak magas fordulaton, fölöslegesen nem cseszem el...de nemsokár már a 25 ösét rángathatom
akkor tárgytalan, köszi.
Az alu dobot 5.000 Ft. oda tudom adni.
eladó gyári rezóóó!
ha érdekel jelezd!
Oké.
Budapesten hol lehet, ill. hol érdemes alkatrészt venni?
Lamellák milyen állapotban vannak?mit kérsz értük?
Igen..
Visszaváltásnál kell használni a kuplungot?
Szia!
Köszi, csak a dobot mennyiért adnád?
Szia
pontosat nem tudok , 95-98 közötti RS.
Eladó 2006-os Rs-hez
Gyári karbi+membrán
Gyári főtengely
Gyári kuplunglamellák+rugók
légszűrő összekötő gumi
e-mail: nyari.lala@freemail.hu
mikori a gép?
Hello
Köszi , de váltókart szeretnék cserélni és az rudazattal együtt van.
Üdv : Bence
a rudazatot meg tudod csinálni te is,megméred milyen hosszú kell, (gömbinél 18,5cm) és veszel egy menetes szárat,meg egy balmenetes csavart és összehegeszted, hegeszteted, meg is van kb 700ft-ból!
Nekem 99-06-osra van komplett gyári rendszerem,ha gondolod megveheted csak a hangtompítót is!
Eladó zsír új alkatrészek!

AM3-5-6:

-olajpumpa tömítés 200ft/db
-szívómembrán tömítés 300ft/db
-vízpumpa fedél tömítés 400ft/db
-hengertalp tömítés 500ft/db
-kuplung dekli tömítés(vittonos) 600ft/db
-dugattyú tűgörgős kosár 500ft/db

orozoli2002@yahoo.com

30/435-1769
Akkor is pattog, ha nagy a guminyomás. Hátra 1,9 az ajánlott. esetleg, ha kicsi a " tömeged" egy két tizeddel lehet kisebbre állítani. Az enyémen is feltűnt, hogy a kerék rossz úton ( kb. egész Bp.-n) alig alig tartózkodik az úton. Viszont eléggé könnyen fel is ütődik. Ebből arra következtetek, hogy inkább a csillapítás és a geometria nem megfelelő. Vélhetőleg kissé hosszabb rugóút indokolt lenne a szar magyar utakra nagyobb csillapítás mellett.
Hello!

2003-mas RS50-re keresek jó állapotban lévő/új központi teleszkópot, lehetőleg valami állítható kivitelben. Ami most van benne borzasztó kemény és nem lehet állítani.

Tudnátok valamit ajánlani, vagy hol érdemes keresni?

Köszi!
Forest
úgynéz ki hogy lessz máshonnan de azért köszi :)
Szia!
Itt az oldalon a 33280 bejegyzés alatt megtalálod...