Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

'97-hez van rezóm és tompítom(alu) a gumikarmantyús.
Herélt mindkettő, nagyon hangos ha ez kell valakinek keressen nyugodtan.
8ezer ft/db áron adom őket, ha kell lemérem
ne mond el senkinek, de nincs AM4-es blokk! ahogy RV5 sincs!

Am3-5-6
Rv3-4-6

ezek léteznek, csak mindig keveritek az Am-et az Rv-vel.
Köszi a Választ!De már tudtam Szerezni egyet Amúgy a 125 öséé hány cm er és mennyiért adnád?
Még jó, hogy én magam operáltam ki egy gyári AM4-es blokkból....
Az elöző gazdija jól elbánt szegénykével
Helósztok valaki segítsen mér nekem most szervízen ment át a motorom de kiírj a szervízkulcsot az óra h kell kiütni belőle mert kocsinál van iylen h féklámpa stb de ebből h lehet kiszedni?
Sziasztok!

Személyes vétel lesz, csak erről a worker-ről nem tudok semmit (egyáltalán érdemes-e megnézni).
Elméletileg a Duchinni, egy a piacon régóta jelenlevő márka (és a sharp teszten is 4 csillagot kapott az említett típus).

A beépített napszemüveget nagyon praktikusnak tartom, ezért mindenféleképpen ilyet keresek. (Sajnos a Caberg V2R-re nincs pénzem, pedig sejtem, hogy az lenne az igazi!)

Természetesen a fejemre is fel kell próbálni, hiszen a biztonság mellett a kényelem is döntő.

Köszönettel:
Sgab
Háát sisakot netről venni? Az én nagy tök fejemre és fejformámra hetekig kerestem sisakot. Most, ha nem kényelmes akkor lehet vissza vinni ha lehet!
Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni. Sisak vásárlás előtt állok és ezeket néztem ki:
http://www.worker-moto.hu/977/...
http://deltawebaruhaz.unas.hu/.
..


A worker-ről nem találtam infókat (sharp teszten nincs is ilyen gyártó ?!). Olyan 20 ezer körül nézelődöm, max. 30. A beépített napszemüveg szerintem hatalmas ötlet.

Előre is köszönöm!

Üdv.
Új berúgókar AM és RV blokkokra 4500ft/db áron

orozoli2002@yahoo.com

30/435-1769
ez RV blokknak a váltója volt hajdanán nem AM
van, de csak 125ösé.
Sziasztok!
Eladóvá vált a kis Drágám!
http://www.kepesmotor.hu/april...
2002es évjáratú Aprilia rs 50emet cserélném malaguti f12re ráfizetéssel! rá fizetés: kb 90-100 e
Én tömítőpasztával kentem be. De arra figyelni kell hogy egy fél napig ne érje nedvesség, és csak utána helyére rakni.
Igen ilyen nagy testű, annyi a különbség hogy nem ilyen merev a váza.
Az ár teljesen korrekt, ha működőképes, nem csörög, zörög. Remélem tudtam segíteni.
a benzincsapom nekem is folyt kitőmtem gumival és nem babrálom mig nem veszek ujjat ami igen huzos sajnos
Sziasztok
Tegnap vettem meg az Rs-emet.
Az lenne a kérdésem , hogy csak " hangtompítót " ( dobot ) nem tudok rá venni , viszonylag normális áron ? Az egész kipufogót cserélni kell ?
2 , A benzincsapnál folyik a benzin. Tudok oda valamiből tömítést csinálni ?
Válaszokat előre is köszönöm
A füstölés szerintem attól lehet hogy elszállt a váltó oldali szimeringed is, és belefolyik az olaj a kartelbe ahonnan bekerül a hengerbe, ott részben elég és ezért füstöl
Sziasztok.
AM3 ill. AM4-es blokhoz van eladó váltó alkatrészem.
A másidik sebességfokozatnak a fogaskerekéről hiányzik egy pár fog, ezért nagyon olcsón eladó az egész, nekem csak a helyet foglalja. Mellékeltem pár képet amin látszik.
Hát én úgy vagyok vele, hogy a szervizek nagy része, irreálisan drága.. Amikor egy bowden beakasztásra felszámolnak félórát, és elkérnek 4ezer ftot, az kicsit sok. Viszont amikor az illető odahozza a motort vmi bánattal, kap egy normális árat, de még azt is sokalja, és elvárná, h még szervizeld is le, meg még ezt is megkéne csinálni rajta meg azt is.. szóval én úgy vagyok vele, akinek vmi sok vigye máshova, ahol olcsóbban megcsinálják, aztán vagy jól össze rakják neki vagy összegányolják és nézegethet:) (és ez sajnos autóknál is ugyan így müködik)
Ez idáig rendben is lenne.
De főleg a munkadíjat szokott fájni kifizetni, a kereskedelmi haszonkulcs felé már elnézőbbek az emberek.
Tudod, mindenkinek minél olcsóbb kell, és a létező legjobb... :D
Vaze, be kell állítani, ellenőrízni az állapotát. Én zuglói vagyok, ha segítség akkor beállítom a motorod. Ha ez Neked nem jó akkor keress valakit a közeledben.
A csapágy már nem bírta a fordulatot
Mindenképp szét kellene szedni megnézni mi a gond, javaslom hogy ha csapágy gondja volt ezután C4-est rakj bele ha nem az volt.