Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma vettem egy inkább '99-es mint 2000-es RS-t. A vázába beleütötték ezt a cm50 és a cégjelölés beütőt. Ettől függetlenül egész szépen megy óra szerint 95-öt. Olcsó volt, de az első telószárait cserélni kell mert rozsdás a munkafelülete. Ahogy elnézem szarul készítették elő a keménykrómozást.
Helóó Nekem Hátsóó Teleszkóp Kellene Af1-50 re! Neked van Eladó?ha igen mennyiért ?Köszi
Lehet még benne volt a fojtás
Amúgy teljesen ugyan az a blokk van bennük.
van itt valaki szakember
sziasztok
Én is akartam 125/50-est de lemondtam róla mivel akiket ismertem és így használták, azokat előbb utobb mind elkapták, lehet hogy 1-2x elengednek, de lehet hogy 3.-ra olyan rendőrt fogsz ki hogy ért hozzájuk. Igaz nagy a hasonlóság az 50-125 között de azért van jópár dolog amiről azonnal meg lehet mondani hogy mekkora. Ez a te döntésed hogy mered-e használni de szerintem állandóan félve elindúlni motorozni meg nem érdemes hogy vajon most megfognak-e vagy nem. Akkor inkább 50
am szerinted az ára korekt?akkor szerinted merjek bele vágni mit javasolsz? ha kéri a rendőr odadom a biztositást és a jogsim és az adásvételit oszt mehet a vázbol kicsiszolnám hogy 125 le fujnám feketére ha vacilána megmondanám neki nézen utána az 50 is ilyen nagy szerintem ,am ilyen nagy testű az is?
Az akkor számítana hogy vannak hozzá papírok ha külföldön 50esként használták volna, vagy esetleg 50es vámpapír lenne hozzá..
20 éves vagyok simsonon nöttem fel hát nem tom hogy mit csináljak megmondom őszintén hát nem szándékszom balesetet csinálni de csengerben ahol én lakom nagyon sok rendőr van és félek hogy ki vesznek hogy uj motoros vagyok ilyen motorral nát mondjuk meg nem kis gép ez de ahogy nézem az 50es is ilyen nagy. meg még van egy bökkenő a moci most jött be németországból nem rég a német pairok meg vannak.
jogsi, adásvételi, biztosítás, meg határozottság, és nem a rendőr hülyének nézése.
MÉG nem fogtak meg vele de azért necces dolog...
Ha balesetet csinálsz, és kivizsgálják a motorod, akkor rád vernek mindent, ha elkapnak, és nem vagy elég meggyőző, esetleg a rendőrnek rosz napja van, kivizsgálják, akkor jogosítvány nélküli vezetés, okirathamisítás stb.
Én ezt bevállaltam hogy előfordulhat, te bevállalod?
Egyébként meg kezdőnek fölösleges egy 125ös motor, főleg ha életedben nem ültél még motoron.
álitottak meg már rendőrök mit kértek tőled
Én így járok, de Cagivával.
Egyébként megoldható, de ha kezdő vagy először vegyél egy 50est..
sziasztok van egy eladó aprilia rs 125 extrem 170 ezer ft azt szeretném kérdezni hogy érie azt a pénzt? meg hogy b jogsim van és azt javasolták hogy csináljam azt hogy irjak egy adás vételit ami 50ről szól és azt adjam be a biztositonak szolhatnak ezért a rendőrök?am nagyon brutál gép egy kezdőnek ? van aki igy jár 125 ös aprilia extremel?kérlek irjatok minél hamarabb köszi. sziasztok
Szerintem a Cagivák jobban, viszont valamivel igényesebbek is.
ugyan az, vagy nem, akkor is jóval gyengébb. Legalább is, annó amikor nekem rs volt, havernak volt tzr, és a közelembe se tudod vele jönni.
Persze ez függ az állapotától is..
És létezik 50 vagy 80-as kategóriában az aprilia rs 50- nél jobb gyorsasági motor ami 150 000 ft-ból megvehető?
Apa nem uygan az a blokk?
Valóban nem.

A simsonok elmennek nosmális kezelés mellet 2-3 szor annyit, mint az rs bárhogy.
gyenge fos.
És van egy másik tipus a yamaha tzr 50 arrol van valami tapasztalat?
Esetleg összehasonlítás?
henger csere, de ahoz kell erősített főtengely is minimum.
viszont simson után amíg szokod jó az gyári 50esként is..
És mit lehet kihozni belöle ha tuningolják mert jó lenne ha 110-et vinné ja és láttam olyanokat hogy rs 80 ilyenek voltak gyárilag vagy hengert cseréltek rajta?
elnézést: *meg
A simsont megy az rs-eket nem lehet egy lapon említeni !
Ha vigyázol az rs-re (rendszeresen karbantartod) akkor semmi gond nem lehet vele! Nagyon meg tudja hálálni a törődést!
Alkatrész ügyileg se rossz! Könnyen hozzálehet jutni a kellő alkatrészhez !
Hát, jól gyorsul, 100 a vége kb. Állítólag 110, de nekem 14évesen volt, voltam vaságyastul 62kg, és csak 100at ment amíg gyári volt.
Utána volt egy 125ös, de sajnos nem tudom mihez hasonlítani, mert elsőre nagyon jó gépnek tünt, de aztán rá ültem a 125re az mégjobbnak, utána cagiva az meg az rshez képest mint a rakéta.