Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van
415-ös lánchoz 8350.-Ft 40 és 43 fogas
420-as lánchoz 9450.-Ft 40 és 43 fogas
ha érdekel írj e-mailt
aruhaz@prox.hu
Hello

Egy gyári állapotú Rs (kb 93-2000) hogy teljesít egy Simsonhoz képest gondolom hogy jobban :) de mégis mennyivel mennyi a végsebessége egy ilyenek mennyire gyorsul könnyen kényelmes-e alkatrészt mennyire lehet kapni hozzá kell-e egyáltalán szerelni mennyire megbízhatóak?
Kössz Zsolti!
Az ártól meg nemkell meglepődni, én is voltam és vagyok is vásárló, szal alkudi lehetet, valamennyit nyílván engedek az árból!
Aki akar venni egy jó erőben lévő szép Rs-t annak bátra és gyorsan ajánlom! címem ott van az adatlapomon bárki felvehet elmesélek neki mindent részletesen, ha kell küldök még képet kérésre videót is szivesen csinálok róla!
Motorvásárlás előtt állóknak ajánlom Norbi koma szép Rs-ét :D
Eladó a gép, részletes leírás a hírdetésben!
hírdetés
Az biztosan nem fog klappolni a láncodhoz. Aztán lehet, hogy újat nem lehet beszerezni.
1997-hez van valakinek jobb hátsó lábtartója konzollal?
szia , mennyibe számolod meg nekem? dobj egy képet róla!
heló nekem van egy 43 as.
sziasztok,keresek rs 50 extrema-hoz jó állapotú használt hátsó lánckereket, 40 vagy 43 fogút ha van valakinek kérem jelezze. előre is thx
blokk oldalán van egy csavar, ott tudod ellenőrizni.
Üdv! Megtudná mondani valaki,hogyan tudom ellenőrizni a hajtóműolaj szintet? (aprilia rs50)
Odamész, megnézed, ha valami lóg vagy szarul ár, árcsökkenés, - mész vele, meghalgatod, alapjárat, hogy indul, menet közben a hangja, műszerek, ha csörög zörög azonnal otthagyod a picsába, ha esetleg nem mér valami árcsökkenés, gumikat megnézed, világítás, ha jól pörög, nem csörög nem zörög elhozod.
Én hiába mondok árat így látatlanból, az úgy sem lenne reális. Élőben kellene mind megnézni, kipróbálni úgy lehetne dönteni. Ez így képről zsákbamacska
Köszike :) Ma reggel vittük el a nagyvasat szerelőhöz remélem minél elöbb elkészül ....
az ha jól tudom akor keeway blok hát szerintem ojan 185 körul lehet a vége..
amugy ez az a cagiva aprilia replikás motor? mert akor az lehet hogy töbet is megy.
Szia!
Enyémnek 95 a vége
Sziasztok :) Kérdésem lenne am5-ös rs - nek kb mennyi a vége? Köszönöm válaszotokat :)
Sziasztok!
Milyen olajat javasoltok az RS váltójába? 98-as évjárat és full tuning ha ez számít valamit.
Sajnos vidéken lakom,így elég nehéz lenne megnézni őket!
De,a felújított zöld nekem is megmozgatta a fantáziám!
Szerinted mennyi lenne egy reális ár ezekért a motorokért összességében,ha lehet ilyet kérdezni?
Sajnos első motorom lesz (simson után & még minden új az RS-ek világában)
Az Extrema régebbi kiadás, csak trapézlámpásba volt és asszem csak 3-5 sebességesek voltak. Az a Chesterfieldes az nem rs hanem AF1! Ez a legrégebbi típus ezek között amiket linkeltél. Igaz ez néz ki szerintem a legszebben, gyárinak látszik a fényezés és 80-as, ezt szerintem nézd meg ha közel laksz hozzá. Viszont ehez nehezebben kapsz már alkatrészt ha kell (idomok stb). A vaterás zöld meg tuti nem 99-es még trapézlámpás elől . Az egyedi festésű zöld meg fel van újítva szal ha minden igaz az se lenne rossz. Igazából mindegyiket meg kellene nézni, kipróbálni így fényképről csalós a dolog
Sziasztok!
Lenne itt 3 eladó motor
http://www.kepesmotor.hu/aprilia-sportmotor/p621166&mc=125
http
://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50-4745647
http://www.
hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50-4749955
Az ár alkuképes sztem mindhárom motornál!
Nektek mi a véleményetek mennyi lenne a reális ár?!.
& Még egy olyan kérdésem lenne,hogy mivel másabb az "Extrema"
Válaszotokat előre is köszönöm!
Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is pontosan ezt csinálja. Én szétszedtem a rendszert, kitakarítottam, aztán jó volt 1 hónapig. Most megint csinálja...