Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek van trapéz lámpába való foglalata?
Valakinek gyújtáskapcsoló eladó?
vagyis nem jól csináltam :D lehet maradt még levegő benne :/
öntöttem utánna olajat. 2hete légtelenítettem és nem jött már több levegő bár lehet valamit elrontottam :/
nézd meg mennyi olaj van benne aztán lételenitsd ki
Üdv!
Olyan kérdésem lenne,hogy mitől lehet,hogy ha kicsit húzom az első féket bepuhul és nagy lesz a holtjátéka. légtelenítettem stb. :/:/
De ha erősen behúzom (pumpálom) bekeményedik.
Menetközben ha kicsit kell fékezni elég kellemetlen ha pepuhul és nem húz vissza a fék :S
Most így meg nem mondom neked hogy milyen kapcsolót raktunk bele, de tudom hogy valami egyszerű cuccot, este ha haza értem megmondom mert még ott porosodik a garázsba, mármint ami maradt belőle..
Igen most vettem így, ezért is nem ismerem.
De amúgy hol kellenne lennie a kapcsolónak a fékkarnál? Próbáltam keresgélni, de csak valami brembo mikrokapcsolót találtam neten. Az hova való? Nekem '95 extrema van, és abba kellene.
hello repsol ittvagy,
Először lamella kell aztán fém-lamella-fém így sorban.
Oda kell egy kapcsoló az biztos, most vetted?
Nekem is tavaly volt rs em, és én is úgy vettem, állítólag a gyári kapcsoló gyorsan megadja magát, lehet hogy le is szedték róla..
Sajnos képem nincs.
Szaisztok!
Szétszedtem ma a jobboldali blokkom,mert csúszott a kuplung, és kérdés,hogy jól volt-e összetéve a lamella, mert a blokk felőli részen 2lamella volt egymás mellett aztán fém és lamella egymás mellett,és és a végén fém. 4lamella,3fém. Nem lamellával kéne kezdődnie és végződnie?köszi
Első féknél nincs féklámpa világításom, gondolom gyárilag arra is kéne világítania.De mégcsak kapcsoló sincs ott, a fékkar körül, így nem is tudom, hogyan lehetett megoldva. Nem tudna valaki egy képet küldeni, ha van kapcsoló, az hol helyezkedik el?
Hello,sziasztok. Lenne pár eladó cuccom:komplett műszerfal,első felni,első féktárcsa,első féknyereg munkahengerrel fékkarral és fékcsővel,tanksapka kulcs nélkül,hátsó fékcső,fejidom(karcos).Nagyjából ennyi jut eszembe.Ha valakit valami esetleg érdekel dobjon egy mail-t.AM5,98elötti gépen voltak.üdv.
Én nem csoportos vásárlásra gondoltam, úgy még egy kereskedőnél is kapnak talán kedvezményt.
én 2900 vettem repsolt
Én ahol vettem 5 db-tól 2000 ft, 5 db alatt 2200 ft a Castrol P. 1 R.
Hát kb. így van. Képesmotoron is van 2000-2500 -ért.
Mi a reális ára a Castrol power 1 racing-nek, mert vaterán van 2400-ért, benzinkúton viszont 4290 Ft.
Úgy lehet olcsó olajat venni, hogy pár motorossal öszefogsz, együtt vesztek egy kartonnal, és szétdobátok.

Ha betárazol pár flakonnal kihúzod a szezont úgy, hogy mindíg van olajad, ami olcsó volt, és jó is.
Nagyon okos vagy.

lehet venni nagykerből olajat.

Azrért lehet olcsóbban adni, mert csak sokat adnak egyszerre.

A repsol magyarország, és a formula 3000 is kb 2/3-fél áron adja, mint ha motorosbotban vennéd.

Nyilván a többi is.
olcsón ne vegyél olajat. Mert akkor kb azt is kapod. Beszállítótol meg lehet venni olcsóbban mint a bolti ár.
értem, köszi szépen
a Castrol milyen árba van? hol lehet olcsón hozzájutni?
Az se rossz. Gyári olaja a könyvben aszzem ez a Speed.
Rs 50 02' ELADÓÓÓ
Érdeklődjetek bátran! Ajánlatért keressetek!