Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50-es Rs-ekben NINCS ismétlem NINCS power szelep!
Akárki akármit mond, nincs benne Aki mondja és el is hiszi az meg hülye
'95-ös, 5 sebességes. Akitől vettem, azt mondta van benne power szelep. Tényleg lehet?
Nem tudom te hogy nézted hogy ad-e szikrát de úgy próbáld meg hogy bele van csavarva a gyertya a helyére és egy másikat raksz oda a vázhoz. Ha nincs benne a gyerty ugye akkkor nincs kompresszió se és nem szívja le úgy az akksit az indító. Ha bent van a gyertya van kompresszió, több feszültség kell az indítómotornak.
Nyugi valószinüleg 2007-es vagy attol újabb apriliád van!Ezek ilyenek...7000 felet nyit a power szelep és azért indul meg akkor(mi felénk ezt mondják)...EZEK A TIPUSOK MIND ILYENEK..7ezer alatt mintha szaggatna felette meg megindul.... nincs baja ne aggódj csak kanyarba vigyázz vele..:D
a feszültség szabályozó az mék?

de ha kivan véve a gyertya akkor ontja a szikrtát és pörgeti rendesen...
Igazából nem az a baj, hogy nem megy, hanem szarul megy. Olyan, mintha nem kapna elég benzint,vagy szikrát 7000 alatt. Ki-kihagy, darabosan megy, rossz hangja van. Ilyenkor mi lehet benne rossz? Hidegen nehezen is indul.
Nekem is ez volt a problémám.
Az akksi meg a feszültségszabályzó. Az indítót tekerte nekem is rendesen csak nem maradt annyi feszültség hogy szikrát is adjon.
sajna most nincs
az aksim is uj.. meg aksitöltőrölis próbáltuk... és semmi... de azért köszi
nekem is volt ilyen problémám tavaly, hajtott az öninditó mint az állat de a motor nem indult el, aztán kiderült hogy akksi, vettem új akksit egyből indul, a régivel nemtudom mértnem indult pedig azis hajtotta annyira mint az új, ha van lehetőséged próbáld meg egy másik akksival vagy egy autóakksi is jó, csak ne úgy bikázd hanem azt kösd rá, mert ugy nekem ugyan azvolt, de ha csak a másik akksi lett rákötve akkor egyből indult :) próbáld ki
De nem eleget kap.. normálisan pörög az öninditóis... MÁR EGY ÉVE EZT CSINÁLJA csak eddig rátudtam fogni a hengerre..de most uj van...akkoris bekellene neki indulni...
Vélhetőleg keveset kap a motor. Be kell állítani. Frissen fúrt motorban még nincs meg a nyomás, ezért is kell bejáratni. Mindenféle nehezen magyarázható probléma tud fellépni amíg be nem járódik. Pl. nehezen indul, másnap könnyen indul de rosszul megy.
most emg valami NGK racing van benne.... de mult évbeis ezt csinálta csak akkor azthittem h a hengerem miatt és betoltam mindig...
ohh sima NGK... de még 1-2 hónapos volt...
Milyen gyertya volt az ami szét égett? Most milyen gyertya van benne?
jah és azt elfelejtettem leirni h legutóbb szétégett a gyetyámis...
Segítsetek lécci gond van....

Az a baj h a motorom szétvolt szedve csupaszra teljesen.összeraktaqm a gyujtás biztos h jol van összedugdosva!szikra van, öninditó pörög rendesen és mégsem inditja be...most volt henger dugócsereis...tehát kompresszióis van...tolásra rögtön ránt...de az öninditóra meg..csak pörgeti nagyon néha kicsit töt és annyi csak az öninditó forgatja..

mi lehet a baj?a lendkeréknél?vagy hol?talán nem akkor adja le a szikrát amikor kellene?
köszi :)
A 2t érzékenyebb némileg, mint a 4t.

Minedképpen be kell melegíteni terhelés előtt.

Egy élesebb motor alul nem megy, főlag, ha kis ccm-es.

Pl a simson alul is megy, viszont oylan, hogy felül az nincs is neki:)

Vagy-vagy.

Ha meg papásan akarsz menni, a 2000 ccm es csopper a mogoldás.
Köszi, így megnyugodtam kicsit,azt hittem valami baja van. De kár, hogy papásan nem is lehet menni vele kímélve, mert így mindíg húzni kell a bajszát.
7000 alatt az enyém kb. egy nagy lócsöcs, csak felette indul meg. :) Szóval normális.
Hello, vettem ma egy rs50-et, egész nap próbálgattam, előtte még nem volt motorom. Amíg nem melegszik be teljesen, de még akkor is néha kb 7000-es fordulat alatt kicsit darabosan megy, de fölötte nagyon húz. Ez normális?
Hello mindenkinek van 2 eladó TOP főtengelyem 1 hosszú és 1 rövid löketű Jó állapotúak ha valakinek kellene.Ide írjatok jeneigyula@citromail.hu
persze azt még hozzáteszem hogy jóval nehezebben pörög ki mint az alacsony gumival
azt a gumit egyik haverom adta és gondoltam kipróbálom, hogy megy vele. ha akarod rakok fek videót is hogy kiforgatja a magasab gumit. amúgy ha vennem kellett volna a gumit akkor biztos a gyárit vettem volna