Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 98'-ast néztem,teccik! És köszönöm szépen a választ,igyekszek ezekre a hibalehetőségekre odafigyelni!
Itt az email cimem erre irhatsz a vázzal kapcsolatban apriliamotorok@freemail.hu
Ha lehet inkább Rs 50.-est vegyél.Mert az Af1.-et 92.-ig gyártották kiöregedtek már.Tipus hibái öninditó km meghajtás váltó dugattyú stb amit eltudsz képzelni én már minden féle hibával találkoztam Af1 50.-nél s nagyon drága az alkatrész s nehéz beszerezni hozzá.Rs 50.-nél is törekedni kell minnél fiatalabb évjáratra.S inkább magfasabb legyen a vétel ár de müködjön rajta minden s legyen jó müszaki állapotban s esztétika sem hátrány mert sokba kerül a fényezés dekoráció.Tipus hibái km meghajtó hiba spirál szakadás stb.Ök is szerviz igényesek de ezekben már újabb fajta am blokk van.Adatlapomon van egy nagyon szép és jó müszaki állapotu rs ha érdekell.
420 as kell rá
nekem D.I.D van rajta!
eladó gyári rezóóó!
képet dobok fel ha lesz rá érdeklődő
Üdv!
Valaki megtudná mondani,hogy milyen láncot lenne érdemes rakni egy aprilia rs50 re? a gyárin kívül persze..
Gondolom :D akkor majd beszélünk még :D a mocirol adig is szép napot
Figyelj megbeszéljük Ha egy hónap múlva azt mondod hogy érdekel akkor én annak örülni fogok! Mondasz egy árat mondok énis biztos vagyok benne, hogy meg tudunk egyezni!
Adatlapomon található e-mail cím megegyezik az msn címemmel! Vegyél fel nyugodtan kérdezz bármit, válaszolok neked őszintén küldök képeket akár videót is csinálok neked a mociról
Én senkit nem szeretnék átverni! Nem is fogok! Nem azért adom el mert sz****r csak kell a pénz a nagyom motor vásárláshoz
Norbi amit leirtál az engem meggyözöt de nekem még böven 1 honap a vásárlás ha nem több . De köszi mindenkinek a választ és ha adig még meg lesz neked a motor akkor fel foglak keresni
dapr@freemail.hu! erre tudsz irni
Sziasztok! Készülök venni egy RS-t vagy AF1-et. Kérdésem az lenne,hogy miket kell rajtuk megnéznem vásárlás előtt,típushibák,stb.? Válaszotok köszönöm előre is!
szerintem elég ha csak a fényszórót szereled ki és lefújod féktisztítóval. az oldja az olajat meg a többi kulát. aztán a spirálba is küldesz egy picit, de ne sokat mert ha nem marad elég olaj a spirálba egy idő után elkezd majd sivítani.
Szia!
Plexi nincsen szívlámpáshoz véletlenűl? 7 csavaros...
Figyelj, enyémben még nincs 20.000 sem, addig akarom használni ( most vmi 19300 körül mozog ) és most minden ki lesz cserélve a blokkban és már előtte is megvolt ami kellett! Kívülről nagyon szép állapotban van! Garanciát vállalok neked, hogy nem fog szétesni alattad! Új gumik lánc lánckerekek, fékbetétek váltóolaj minden amit el tudsz képzelni KÖLTSÉGMENTES MOTOR! mindenből a legjobbat kapja, mindig garázsban áll, egyszerűen imádom! Azért adom el mert kell a zs nagyobbra :):)
Helló!
Én full szinti 75W90-es ChallOils-al használom/tam- minden am6 blokkos motoromat. Szerintem ez jó vagy ha márkásabb akkor Castrol, Repsol. De 75W90-es szintetikus legyen.
nézd meg a használtmotor.hu is
na igen csak nemlátsz bele hogy valojában mi is igaz
Értem és igy mennyiért adnád a többi cuccnak is érdekell az ára. Külön külön vagy esetleg egybe mennyi lenne?
Ma nézegetem hasznaltauto.hu-n hogy 80ccms tuning hengerem és leovince sport kipufogoval árulja a srác 280e ftért nem tudom megéri e mert hogyha szétesik akkor lehet költséges de ugyanokkor képek alapján nagyon jonak néz ki de ez még mindegy mert most még csak infot gyüjtök . De hát azért egy 6-7éves gép viszonylag kevés kmel nem hiszem hogy rossz lenne
cső az nembiztos hogy ha veszel három kiloé egy gépet az csucs szuper lesz szerintem probálkozni kéne lehet őregebb de jobb gép ez csak egyéni vélemény
Cső all...
Segítsetek már... olajcsere van és nemtudom milyen olajat vegyek a blokkba.....

Milyet vegyek?Hanyast?
Hello!
Ghost , megvan még a motorod ? adhatnál v.mi elérhetőséget.

Köszi
Olyan 300 000 ft szánék rá de akkor aszt mondjátok hogy mindegy :D mert akkor lehet egy olcsobb 2003/2004es model plusz jo sportkipufogo szet rá :D a motorvásárlás pedig még jo egy honap mert még nincsen meg az össze pénz rá
Köszi az az érzésem hogy le kell szednem a fejidomot :S
Eladó bontott alkatrészek!
Am6 blokkok egyben, bontva!

orozoli2002@yahoo.com