Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó
Az mit jelenthet hogy a fordulatszám mérő hátulján lévő "madzagból" folyik az olaj?
Tömítés?
KB.
Hi!
Köszi a választ az lesz a ludas... találtam egy srácot akinek ugyan ez a baja,
Sziasztok!
NGK BR9EVX-es gyertya jó az RS 50-be? és egy NGK gyertya pipa segítene valamit?
Sportlégszűrő miatt kell állítani a levegő mennyiségen? gondolom igen
Valamint valakinek nincs hozzá füstös plexije?
Hello
Szerintem meg van kopva a váltód.
Hello

a kisebb átmérő miatt kevesebb lesz a végsebessége de erősebb lessza a motor, gyorsabban pörög fel ,gyorsabban éri el a végsebességét.
Nekem 2 lengőkaros van a 110/80 helyére 130/90-est raktam és 95-ről 105-re nőtt a végsebessége.
Van valami ötletetek miért van minden fokozatom fölött üres? és néha be is váltok szépen . Esetleg ha valakinek volt már ilyen gondja ossza meg velem. Hajtóműolajat már cseréltünk...
Helló jah jó lenne és a váznak az a fele meg van melyik be bev an ütve az alváz szám? jah és inkább dobj egy emailt- meg akkor képet és meg beszéljük az árat!
1fog mennyi km/h-t dob a végsebességen körülbelül? 5-6?
csao mindenkinek aki szereti az apriliat csak a gondok kerűljék el
Köszi!
Hello fiúk !
Tudna valaki infót , extrema-ra , simán felmegy a 120/70 17-es gumi, a110/80 17 helyett? vagy beleérhet a féllengőkarba,esetleg tapasztalat a(mennyivel?) kisebb átmérő miatti ford.számnövekedésről? érezhető-e hogy visszafogja?stb Köszi !
2006 -osoktól kezdődően adtak mindegyikre garanciát tudtommal.
94-es extrema
Szia!
Milyen évjáratra való a fejidom?
Üdv!
aprilia rs 50 fejidom,f.konzol,első lámpa,faridom, tükör,gyujtás eladó
szacsomotor@freemail.hu
Helló!
Lehet hogy termosztát okozza a hibát. Láttam már olyat hogy kb félig nyitott csak ki és melegebb időben nem ment át elég víz gondolom az anyag gyengűlt és nem volt elég erő benne hogy felnyomja a rugót . Vagy talán a hűtő van eldugúlva. Még arra gondolnák hogy túl passzentosra lett fúrva és nem tud tágúlni a dugó de ha be van már járatva akkor nem az lehet.
Sziasztok!
Van egy 97-es rs-em. Új dugót meg hengert kapott, be lett járatva, de azt vettem észre hogy ha melegebb idő van és 80 fok fölé megy a vízhőfok mérő akkor megragad(pár percet várok míg visszahűl és úgy indul mintha semmi se történt volna), de ha hűvösbe megyek vagy csak keveset akkor semmi baja jól húz meg minden rendben(hőfok mérő is ilyen 75 körüli vizet mutat). Lehetséges hogy a hűtőnek a jeladója rossz és a motor sokkal melegebb és a hűtéssel van valami gáz vagy meg kell megint fúrni és új dugó?. Felújítás előtt is érdekesen mért a hőfokmérő mert akkor se nagyon ért 80 fok fölé és nem is volt baja a motornak.
Víz van benne.
Előre is köszönöm a segítséget.
Sziasztok. Most tervezem egy 2007körüli rs 50-es beszerzését :)

Tudnátok nekem mondani róla valami hasznosat..mit kéne megnéznem vételkor/odafigyelnem.. ?

Meg néztem youtube-on pár videót (hangjáról) nos..hát az botrány :D persze volt fenn olyan videó is ahol elfogadható volt a hangja..sőt. Szóval egy kipufogo csere mindenképp lesz..ha olyan lesz a hangja és hogy tudnátok e olyan márkát/tipust mondani (kipuff) ami mélyíti a hangját?:)

Halottam olyanról hogy 5év garit adtak/adnak rá.. hogy ez most is él vagy csak egy akció volt valamikor pár motorra?

Válaszotokat köszönöm :)
Szia!
Ha lehetséges akkor én kérnék szépen pár fotót a kipufogó rendszerről.
Rezó+hangtompító?

Címem: ali13@citromail.hu
Írtam mailt!
tisztában vagyok vele :P:) hátul meg pont a fordítottja
Van segédváz, blokktartó bölcső kürttel, és a váz egyik oldala. Ha így is érdekel küldök képeket és megbeszéljük az árát
Hát ezt csak úgy tudod meg ha raksz rá nagyobbat így távolból nem tudom megmondani elbírja-e. Ha nagyobbat raksz előre akkor nő a végseb de gyengébb lesz, gyorsulás kisebb. Ha kisebbet raksz előre akkor végseb csökken, de jobban fog gyorsúlni.
mikor,hol merre? :D mert nyáron pár hónapon belül (3 max,de sztem addig lesz a motoros tali :D ) motorcsere lesz :) jön egy nagyobb kategória :D ;)