Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen AM6-ról beszélünk
Apropó!
Főtengej szimering méreteket valaki legyen már oly kedves és mondja meg nekem :)
Vagy ő lenne az? :) 17*35*8 és 24*35*7
Az évjárat úgymond teljesen mind1! Az hogy épp más festés van rajta az meg izlések és pofonok! 2006 tól is ugyan ez vonatkozik az Rs ekre!
Ki mire esküszik! Én le nem cserélném új Rs-re az tuti :)
Az a fele van amiben a számnak kéne lennie, de nincs benne. Így került hozzám is. Ja és van lengővilla is. Írsz egy e-mail címet?
Jobb oldali van, de nincs benne vázszám...
nemhinném ,hogy ott is van tömítés. de amúgy szerintem a spirálból jön az olaj
Enyém eladó lesz 2002-es!
Megéri megnézni, szinte mindne új benne és rajta! Mennyit szánsz motorvásárlásra? Privátba ha gondolod írja e-mailt de ide is írhatsz, és minden apró részletet leírok és elmesélek a motorról
Sziasztok most tervezem a motorvásárlást és aszt kérdezném hogy 2002 és 2007közöt meik évjáratu moci a legideálisabb szoval megéri egy 2-3ével öregebb vasra többet költeni vagy inkább az évjárat fontos ?
1996-os RS50-hez keresek normális áron plexit és hangtompítót (nem heréltet, gumi karmantyúsat).
Köszi előre is!
Meik oldala van meg a váznak?Nekem jobb oldali kellene
Helló nekem van egy eladó 2007.-es évj Magyarországi bolti papirokkal vezetet szervizkönyves nagyon megkimélt karcmentes szalon állapotu gép.Ár:465 e ft.debrecen
Szerintem pár mm különbség miatt nem érdemes egymásnak esni, , ahogy attól sem ha valaki előre 1 foggal nagyobbat tesz,-az nem kivagyiság,csak ésszerűség, főleg ha a motor lazán elbírja. 5-6 km/óra plusszt végre tesz,de nem érdekel, a lényeg az hogy utazótempóban kevesebbet forog a motor,és még agilis marad. Ja és nem sértődök meg ha valakinek a +2-t is elbírja a motorja !
Köszi az építő jellegű hozzászólásokat !
Az eggyel nagyobb szélesség,ugyan 10%alatti eltérést jelent,de száraz úton jó gumiknál ,eddig mind a 3 autómnál (ahol szabályos is,az 1 mérettel szélesebb) érezhető volt a jobb útfogás,kanyarsebesség,és rövidebb fékút,fizikai törvényszerűség. Nekem megérte a többletköltséget.Ilyen kis motornál már nyilván a teljesítményre is hatással van ,számít, -ezekre lettem volna kiváncsi
:( :(
Baranya
Hajdú Biharban
Te?
merre laksz? lenne kedvem egy másik RS ellen versenyezni egyet :)
Ne vedd magadra! Versenyre bárkivel szivesen......
Választani is lehet h ki mit szeretne...
Légyszives ne beszélj többesszámban mert én se szélesebb se magasabb gumit nem tettem a motorom alá, most cserélem a hátsó gumit de a GYÁRI méretet vettem rá! én amondó vagyok gyárba nemhiába csak akkorát tettek egy 50ccm-es motorra! Holnap intézek gumist aztán fel lesz rakatva! jah versenyezzünk? részemről BÁRMIKOR!
Leszarom! Tegyetek alá 130 asat! Menő mert széles ...csak széle meg új, mert még a 110 eset se tudjátok kifektetni rendesen!
SZÉÉÉGYEN, de az a lényeg h vastag legyen...xD mert menő mi...aha jó!
Farokhosszabbítás efektus...!
Nembaj megy az a lényeg, gyertek versenyzzünk
Amit mondasz, van benne valami, de 50ccm től ne várjatok ilyeneket, hogy kiforgatja a szélesebb magasabb gumit is! De ti tudjátok, engem már nemérdekel! Majd a gixxer kiforgatja!
nemlátod hogy MAGASABB mint a gyári és azért! mivel magasabb a kerék ugyan olyan gyorsan forog, mivel magasabb a gumi így gyorsabban hajtja a gépét! :) ennyi!
Oké, akkor magyarázd meg a jelenséget, hogy állítólag miért megy neki egy 10 essel többet a SZÉLESEBB gumitól!
Nekem a +1 fog egyébként nem fogta meg, jobban is megy és többet is! Nyílván alulról érezhetőő egy kicsit DE fönt meg sokkal jobb! Tapasztalat
az óra csak akkor csal ha elől cserélsz gumit (pl magasabbat) alapból az RS-ek órája elég jó
Úr isten, és ezt te elhiszed?
Csal az óra, ennyi....
Akkor ha beleszuszakolok egy 160 as hátsó gumit akkor 2 killót fog menni ?
Akkor meg elég karcsú, sztem kopott a motor, vagy cefet szarul van beállítva