Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D elírtam pár adatot :/ sry
Elöl 12es hátul 44es a lánckerék.
Tényleg! Ahogy kész lesz a kicsike máris eladó! Vegyétek egyétek
Előélete nem titkos! Bármire válaszolok Mindent számlával fényképpel! Ha ez sem elég akkor....felgyújtom xD
Hát ne is haragudj, de mit vártál, hogy letépi a fejed?
Még mindig 50 ccm-ről beszélünk Nekem elől +1 fog van mégis szépen elgyorsul és full gyári az egész! Meg költve vigyázva van rá....minőséget odafigyelést meghálálja! Lehet a tiéd már szarrá van kopva ha a vége is 90 körül van! Vagy ha nem tetszik előre tegyél kisebb fogaskereket, ennyi
Sziasztok!
érdeklődnék hogy van-e nektek olyan hogy km óra spirál csigája ? :O
Eladó pár minarelli am6 alkatrész
http://kepesmotor.hu/motorblok...

E-mail: boston123@citromail.hu
persze kőszi szépen
van 2db csavar az agyon a lánckerék mögött,azokat megkell lazítani és hátrébb húzni a kereket. Érdemes a motort bakra tenni.
Remélem tudtam segíteni üdv!
sziasztok láncon hogy lehet fesziteni egy lengokaros rs
Az faja :S:D köszi a gyors reagálást :)
Még egy olyan kérdésem lenne,ha most elöl 12es hátul 44es lánckerékkel 10000-10500as fordulaton 90körül gurulgat, megérné 13-14esre cserélni az első fogaskereket? Ill kipörögné? :/
Helló!
Azon nem lehet állítani semmi mást csak alapjáratot!
Az is jó lessz persze.
Üdv!
Egy Delorto SHA 1412-es karburátoron,hogy tudok levegőt állítani? Semmi levegő csavart nem találtam rajta :/ köszi a segítséget üdv!
Ja igen és még annyi,hogy ha fúratni szeretném mennyiből jönne ki egy értelmesebb dugóval? (50ccm)
Leki mostnézem,hogy szolnoki vagy :D
A Tószegi motoros találkozóra remélem eljössz :D
Köszi!
Nem is raktam bele én hőálló szilikonnal tömítettem talán jólesz, de csak alul felül nem oda még lehet teszek
rs50 kipufogó pendszer 7000ft
06209103659
hali! Am 6 os blokkot vennék! ha valaki tud el fogadható áron,szoljon! msn : janeszj@freemail.hu ez az emailcímem is! köszi
Igen kell tömítés, én vágtam rá papírból, és a Malossi feliratot is lecsiszoltam róla hogy még simább legyen. A szűkítő nem kell.
Ha

am6 blokkhoz keresek 70ccm hengerszettet
meszarosalj@freemail.hu

köszi
Hello beszéljük meg Msn:jeneigyula@hotmail.com
Van 2 jó állapotú főtengelyem is ha érdekel valakit.(Top) mind a kettő.
Eladó egy 97.-es évj aprilia rs 50 Gyönyörü szép karcmentes szalon állapotu a gép minden tkéletesen müködik rajta.Szervizelten karbantartva.Elöl új gumival hátul 90 %.-os.Minden tökéletesen müködik rajta.Ár:219 e ft.Debrecen.Tel:06 70 459-6036
karbival nemhiszem h baj lenne, szóval marad a szelep.
Amugy olyan volt hogy fulladt... mintha folyamatos szivató lenne rajta,szóval télleg sokat kapott :D de megnézem mindenképpen!
nagyon szépen köszike a segítséget! :)
Szedd szét a karbit és nézd át hogy minden fúvóka és minden más rendesen megva-e húzva. ill hogy a benzin szintet szabályzó szelep (tű szelep) rendesen zár-e mikor az úszó benyomja. Remélem tudtam segíteni :)
rossi1994 !
Én Ferodo fékbetétet tettem bele. Simát ,nem a szinter-t. Nekem bevált.
Sziasztok!
Előjött másodszor ez nagy probléma!
Elöször magától megoldódott de most 1-1,5 napja szarakodok vele és nincsen 5letem mi a baja!
Nos a problémám az, hogy folyik a tiszta benzin a motorból!
A blokk felett a karburátornál van egy túlfolyó cső és ott szó szerint folyik a benya ha a benzincsap kivan nyitva! eddig ilyen gondom nemvolt... menet közben is csepeg ha jól észleltem, de akkor kevésbé...Ha megállok természetes hogy elzárom a csapot,mert ilyen árak mellett minden CL aranyat ér(elbocsékolni meg aztán... :D )
Csak azért kérdeztem, mert így 10500-at forog 5.ben, kb 100 km/h-ás véggel. Ha nagyobb lenne a végsebesség akkor lecserélném.