Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még gondolkoztam a kuplungon, hogy nem-e elcsúszik de nemtudom. Az áttételre hogy gondolsz? Lánc, fogaskerekek? vagy hogy?
Szia!
Áttétel nem lehet? Nekem hátul 17"-os van bár a vége 95.
Sziasztok. Fullra elvagyok keseredve, tegnap előtt gps-szel megmértem a motor sebességét, 5. fokozatban 9000-es fordulaton 80km/h
Szerintetek a 16"-os hátsó kerék lehet a probléma, vagy még más is?
Ötleteiteket köszi előre is! Üdv mindenkinek!
Igen rendes izzó, nem halogén,nekem a fémyerejével nincs gondom ,látok vele rendesen
Nekem még a gyári csavar van benne! Nekem is tönkrement a menet mert egyszer kilazult, fogalmam sincs hogy hogyan de a menetes részen támasztottam le vagy 2-3x az rögtön le is nyalta a menetet! De nekem van itthon menmetvágó készletem és gyorsan megoldottam vele így tökéletes!
De szerintem ezt a rugóba belelógást dolgot a jóöreg flexx megfogja oldani
Valaki tudna nekem egy fotót linkelni a saját gömbi rs-éről, egész konkrétan a lábtartó-váltó-kitámasztó résznél lévő kis különálló műanyag helyes helyzetéről? köszi
Sima rendes izzó?Este jól világít?Köszi a választ egyébként
Nekem is ez volt! A gyári csavar ugye elvileg nem lóg túl (a gömbin), de mivel nekem a menete annak szarráment, vágtam rá egy bármelyik csavarboltban kapható erősített csavart! És a fejéhez közelebbi részre meg húztam egy fémcsövet,mert elvileg ott vastagabbnak kell lenni (ezen forgatod a kitámasztót,ezért fontos,hogy sima felületű legyen! Am. nekem még egy anya is ráfért,de szerintem,ha ez nem fér el, az sem gáz! hangsúlyozom,nálam így van,de lehet már buherálták előttem is.... :)
Probléma lépett fel, nem kicsi xD
Vettem gyári rugót a sztenderhez mert már ami volt szar volt, na már most a sztender felfogató csavarhoz akárhogy teszem fel azt a tetves rugót az hozzá ér és elhajlítja, magyarul rögtön elcseszem!
Robbantott ábra valakinek? Vagy ötlet? Vágjem le a csavar végét? De még lehet az sem elég? Kiakaszt... xD 60 percig néztem okosan...de nemjutottam előbbre...
TIPP ?
Rendben köszönöm a választ :D
Igen szoktam neki húzni :)
Nekem a 35/35W-os van a távolságiba és a tompítottba is.
Ígyvan! Azt tekerheted bele nyugodta! Vagy 8-ast, de a 9 es jobb főleg ha húzod a bajszát néha
Szia!
NGK BR9-est vegyél bele az az ajánlott.
Szevasztok
A kérdésem az lenne hogy ki milyen gyertyát ajánl rs50-be? Persze nem viasz gyertyára gondoltam :D
Szia!Az lenne a kérdésem,hogy aprilia rs 50-be tompítottba,illetve távolságiba milyen izzó kell?Én néztem BA20D foglalatút mert ugye olyan kell,találtam félhalogént,halogént,illetve sima rendes 12v 35/35w izzót.Melyik lenne a legjobb a három közül?A tompítottba és a távolsági ha teszek egy fajta izzót úgy jó?
Hát úgynézki nem pedig eddig abba a tudatba voltam.. mert aki eladta nekem ezt állította. De most hogy utána néztem kiderült hogy 97es... hát mind1 továbbiakban legalább már tudom hogy mi a helyzet attól még ugyan úgy imádom a motort
ezért mondtam, hogy a te motorod biztos, hogy 99-es? ,mert ezek szerint nem az.
ezzel a mérettel 93-98-ig szerelték
Üdv Mindenkinek a Fórumban!
Új vagyok! :)
Tud valaki a féllengőkaros RS-re hátsó gumit akár új akár használt 110/80 R17 érdekelne!
30x40x8/9-es szimmering kellet bele csak még nem jöttmeg és most darabokban áll szegény motor de ha már így szét van szedve lehet le lesz fényezve úgyis leakartam Tudtok ajánlani valami jó festéket illetve alapozót?
Üdv. mindenkinek. lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek bele lehetne-e tenni a gömbölyű rs-nek a lengővilláját a régibe ami még csak féloldalas?
Kössz szépen!
Még szép, szeretem nagyon! Meg nemcsak alámtolták, így jóhogy megbecsülöm
Várjuk a galériát
Tisztességes gazdája vagy az RSnek!
sziasztok pesten merre van bolt ahol lehet aprilia cuccokat venni kőszi a választ
Lényeg a lényeg mire befejezem, úgy 50.000 be lesz a vas
Na Srácok összeírtam az eddigi kiadásaimat, felsorolom
-hajtókar 9990 Ft
-tömítésgarnitúra komplett 2850 Ft
-gyertya 1250 Ft
-egy db kipurugó 500 Ft
-sebbváltókargumi 600 Ft
-sztenderrugó 780 Ft
-fékbetét első 3690 Ft
-fékbetét hátsó 2500 Ft
-láncspray 2090 Ft
-markolat 1700 Ft
-hőálló fekete festék 1000 Ft
-sima fekete festék 1500 Ft
-index 1500 Ft
-Aprilia matrica az oldalára 1800 Ft
ebben még nincs benne a biztosítás mert nem kötöttem erre az évre mert nem tudtam, hogy mi lesz az is kb még 3500 Ft kb!
Külsején minden kész van, mintha új lenne, 3 nap takarítás, szétszedtem összeraktam....lác takarítva láckerekeke is stb! Kipu fémig csiszolva újrafújva index átcserélve meg minden apró szarság! Megszuenvedtem vele....de jólesett, csak az bánt, hogy az idén még egy métert nem mentem vele...!
Még a szerelő nincs benne haver csinálja de akkor is kifizetem neki....! Az eddigi alkatrészek 2x es GLS el: 34350 madzsár forint Az eddigi összespórolt saját pénzecském
Még külön biztosítás, olajat is kell vennem az is kb még 4000Ft És lassan el is indulhatok! Kellemes! De így mindne új lesz benne, tavaly is csomó minden cserélve, remélem így könnyebb lesz megválnom tőle! Sajna ennek a munkának az ára törődése és a rá költött zs nemfog visszajönni, sajna ezt manapság már nem értékelik.....
Csak gondoltam megosztom ! Ha minden kész részletes képgalériát töltök fel mindenről ! Hogy el is higgyétek amiket leírtam
Amit nem számoltam bele az a szerelő+saját munkadíjam xD