Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1996-1998 -ig robbantott rajzok:
http://www.speedaway.co.uk/par...

1999-2005 -ig robbantott rajzok:
http://www.speedaway.co.uk/par...
Helló meg van még a vázad?Ha igen mennyiért adnád kompletten?De külön érdekellne a fő váz is ha még meg van
Aprilia RS 50

90%-ban hiánytalan

100ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

30/435-1769
egy l betü lemaradt :)
vegyél fe msn-re
vecsepapa@hotmail.com
Eladó egy aprilia rs 50 2007 07 havi Magyarországon szalonban vásárolt gép.összes bolti papirjával végig vezetett szervizkönnyvel 12680 km.-rel gyönyörü szép karcmentes szalon állapotban van a gép.Minden tökéletesen müködik rajta.Szervizelten karbantartva igényesnek eladó.Ár:465 000ft.Debrecen
Igen a hütö beöntöje csatlakozik rá az oldal és a fejidom között az szép gyári fekete sérülésmentes az oldalidomot fényezni kell mert van sárgába valamint tricolor szinben karcosak de nem töröttek.Postai úton megoldható az üzlet.Hivj telefonon és megbeszéljük.Tel:06 70 459-6036
Sziasztok
Valaki tud nekem Am6-os robbantott ábrát belinkelni?
A kuplung tengely csapágyát kell kicserélni, vagy meghúzni a rögzítő anyáját.
Két eshetőség van. Szimplán sokat kap. Nagy a gyertya hőértéke. Vagy mindkettő.
Ment a mail.
nekem van egy malossi 80asom eladóba az adatlapomon megtalálod az eladó holmik közt.
nekem is ezt csínálja de nemtudom mi a probléma
tehát akkor az a "kis" idom ami a bal oldalon van,fekete színű és a vízhűtés beömlője van rajta az 6000?A "nagy" bal oldali idom milyen színű?Nekem fehér alapon fekete van rajta,sajnos az index mögött van egy pár centis repedés ezért kellene új vagy sérülés mentes. :S
De a legbosszantóbb a kis idom ami gyors kötözővel van megfogatva tehát mindenképpen cserélni kéne.
Tehát ha ugyanarról beszélünk akkor hogyan hozzuk össze a boltot?Én Budapesti vagyok.
Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni?Van egy Aprilia rs 50 1998as évjáratú!Alapjáraton valami csörög de ha behúzom a kuplongot a zörgés megszünik!Ebben az esetben mit kell csinálnom!Előre is köszönöm mindekitől!Üdv Berci!
Kinek kellet a múltkor kuplung lamella?
Nekem van hozzá bal oldali fekete idom betétem 6000ft bal oldali oldalidom 8000ft fejidom is van ha kell 7000ft
Nincs nincs.. ma vettem bele új gyertyát mert apám rakot bele másikat és azóta csinálja.. most ngk br9est vettem bele meg hétvégén ki lesz tisztítva a karbi.
Mennyiért adnád a vasat? e-mail elérhetőségem: renege85@gmail.com
Bocsi..tehát teljes idomszettet keresek...nem értem miért nem azt írta ki amit én szerettem volna. :D
1éve volt :)
kösziszépen
sziasztok!Keresnék 93-as extremara bal első idomszettet és bal oldalon ahol a hűtővíz kupakja van (tehát az az alatti kis idomot) mert el van törve :S
Én még olyanra gondolnák hogy fennakad a gázbovdened vagy a súber és ezért csinálja. Nincs kiszálasodva?
visszatettem a championt hát sokkal jobb sztem! az ngk pedig korom fekete! jó azt hozzáteszem hogy összesen 50km-van az ngk-ba