Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! sosbe érdekelne a 80-as hengerszett köszi.
Szia! sosbe érdekelne a 80-as hengerszett köszi.
Sziasztok!

Eladóvá vált szeretett motorom!

aprilia RS 50 Extrema típusú, gyorsasági motorkerékpár, nagyon szép esztétikai és jó műszaki állapotban, szezonra felkészítve eladó. A képek idén februárban készültek. Használaton kívül garázsban tartom, télen nem használom. Főbb jellemzői a következők: DR 80 ccm-es henger, DellOrto 19mm-es karburátor, sportlégszűrő, aprilia sportkipufogó. A motor nagyon szép hanggal rendelkezik, melyhez 15 lóerő és az aprilia RS-re jellemző relatíve nagy nyomaték társul. Utazósebessége 85-90 Km/h, fogyasztása 4 l/100 Km. Az eladás oka kategóriaváltás. Bármi kérdése van az apriliával kapcsolatban, hívjon vagy írjon bátran! Árban megegyezünk.
Hello! Megkaptad az emailemet? Az RX 50-es alkatrészekkel kapcsolatban. Kellene még ez meg az.... Üdv; Zoli
Az első telóba, mind a kettőbe 180cm3 SAE20 teleszkóp olaj kell.
Csak a kapcsoló szerkezetet kell cserélni a váltóba a tengelyeket fogaskerekeket nem!
Én ngk br9es gyertyát használok, és miután bemelegszik nincs semmi bajom vele,ráadásul 3ezer óta benne van,és még nem kellett hozzányúlni, egyszer sem hagyott még ki!
Lehet, hogy nagy a hőértéke az NGK-nak. Nézd meg, hogy kiég-e rendesen. Ha nem akkor 8-ast bele. Mondjuk 1-2-ben nem érdemes agyalni ugysem megy.
Sziasztok kérdésem az lenne hogy melyik gyertya illik jobban az Rs-be mert edig egy champion n2c volt benne most pedig egy NGK b9es és az NGK nem nagyon tetszik mert 1-be odarántom neki keményebben akkor 6-7 körül kicsit dadog meg gondolkodik utána nagynehezen kiforogja magát odahúzom a 2-őt akkor már eltünik ez a jelenség de az is nyögvenyelős egy picit és utána már a többi sebességbe jó! de a champion gyertyával nem csínálta ezt
sziasztok, meg tudná valaki mondani, hogy mennyi olaj kell az első telóba?
Hajszárítóval felmelegíted és óvatosan lehúzod.
am gyujtás alaplap+lendkerék(önindítós)=6000ft
rs50 kipufogó=7000ft(1994-1999ig ha jól tudom.)
tel:06209103659
msn:danika94@msn.com
am gyujtás alaplap+lendkerék(önindítós)=6000ft
rs50 kipufogó=7000ft(1994-1999ig ha jól tudom.)
tel:06209103659
msn:danika94@msn.com
Üdv mindenkinek!
egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
azt szeretném kérdezni, hogy az idomokról a matricát mivel lehet leszedni?
Hello Lenne nekem 1 sthil fűrészem hengert kellene furni válalná-é
A fórum azért van hogy feltedd a kérdéseidet!

Amúgy ha még nem ejetted meg én erősen ajánlok egy alapos karbitisztítást!
Az előbb elinditotam a motort hogy megnézzem a kipufogót szívató nélkül nem indult el.. ráhuzztam úgy egy pöcre. viszont most egy ujjabb furcsaság amit nagyon nem értek.. lehet tényleg a szívató rossz? vártam vele ugye picit olyan 5mst rajta hagytam utána levettem és ugye vissza állt 4ezerre oké mondom semmi.. erre felmegy 5ezerig és üresbe befullad a motor ezt megcsinálta 2x egymás után.. rajta hagytam a szívatót olyan 4ezer körül van ugye ilyenkor még benem melegszik eddig midnig vissza állt alapra az olyan 2,8 körülvan most meg 5ezerig is felment és utána mégtovább tovább 9ezerig amitől nagyon meglepődtem és vissza vettem:O és inkább leállítottam.. ez nagyon nem tetszik Bocsánat hogy itt a próblémákkal írom tele a fórumot de ez egyre rosszabb..
Köszi a tippeket!
Kipufogóra rá nézek ma meg a többire is.. Váltóba 200km-rel ezelőtt lett olaj cserélve, szóval az nem lesz.. de a kopás meglehet viszont ha kopót akkor teljes új váltó kéne vagy csak a kapcsoló szerkezet?
Nekem van hozzá tanksapkám kulccsal együtt 8000ft kulcs nélküli 5000ft gáz bowdenem nincs hozzá
Köszi, de most már inkább meghagyom így.... Majd veszek nagyobbat.
Aprilia Rs 50 2006.-os évj.-tól bontott alkatrészek eladók.De vannak cuccaim a régebbi modellekhez is!tel.:06 70 459-6036
Nekem eladó lesz a 2005.-ös gépem kb 260 e ft lesz az ára gyönyörü karcmentes hibátlan müszaki állapotu
Az Rv 3.-as blokkból max 4 sebességest lehet csinálni de elég macerás és költséges mutatvány.Nekem van egy komplett 4 sebességes blokkom de nem adom el belöle a váltót hanem kompletten blokkfelekkel főtengellyel gyujtás henger nélkül ha érdekell 25000ft oda tudom adni
Én arra tippelek hogy lehet hogy el van dugulva a kipuffogód!Próbálld ki üresbe koppon oda húzod a gázt hogy kiforog e rendesen és ted a kezed a kipuff nyiláshoz hogy van e megfelelö kipuff nyomás.A váltóba cserélj olajat talán segit valamit de valószinü meg kopott a kapcsoló szerkezeted s azon az új olaj már nem segit de egy próbát megér.
Köszi a gyors választ!
De meleg időbe nem csinálja ott teljesen hibátlan Hát elvileg új főtengely van benn dehát persze lehet csak mondta.. Olajat mikor megvettem akkor újat töltöttem bele az szerintem nem lesz de megnézzük..meg a kuplungot is.
Köszi mégegyszer!