Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello itt beszéljük meg jeneigyula@citromail.hu
Vagy Msn-en: jeneigyula@hotmail.com
Üdv. mindenkinek!
Érdeklődnék hogy valaki tud-e a közelben ilyen eladó matricaszettet?
Szia melyiket mennyiért adnád?
Mert nekem nagyon gyanus hogy az enyém főtengelyes
aprilia rs50 kipufogó rendszert cserélnék rieju rr központitelóra.
SÜRGŐS
Hello mindenkinek van 2 főtengelyem eladó 1 rövid és 1 hosszú löketű nem csörögnek egyből beépíthetők!(Am6)
Drága barátaim az Úrban!
Sürgősen szükségem lenne egy Aprilia red rose 125ccm
hengerszettre.Rotax 123-as a blokk./Henger,dugó.gyűrű,csapszeg,tömítések..../
Illetve ha valaki tudja hol lehet ütőképes bontottat beszerezni megköszönném. Üdv:Mindenkinek
Nem tudom nem hiszem.. de szimmeringes az biztos mert ömlik belőle az olaj..
Puha a rugótól lehet. Nem rugótörésed van?
Na megnéztem , és ha leveszem a pipát csak simán a vezetékkel van szikra úgyhogy kell egy új gyertyapipa

Köszi Bence!
Hát gyertya most BR9ES es volt benne meg még 2 db BR8ES el próbálkoztam...
Majd kicsit később megnézem a gyertyakábelt is és írok hogy mi a helyzet! ;)

Köszi a választ
Szia Ricsi!

Nézd meg, hogy a gyertyakábel végén van-e szikra. A vázhoz tartva 3-6 mm-ről át kell húznia, pattognia kell kékes színnel. Egy normális gyertya kell bele (Ngk B8, B9ES, B10EG ilyesmi, 8nál ne legyen kisebb).
A mostani gyertyáid valamelyikét tisztítsd ki fullra, üss neki egy kisebb, kb 30as hézagot.

Hirtelen ennyi, ha nem sikerül semmi, hívj fel, meglátjuk mi lesz!;)
eladó aprilia rs 50 extrema fejidom,lámpa,tartó konzol,gyujtás,lánckerék,faridom,
szacsomotor@freemail.hu
Köszi!
Akkor le lesz mérve, megkell csinálnom mert már nagyon nem tetszik.. nagyon nagyon puha.. és így bizonytalan is néha.
rs50 kipufogó=9000ft(1994-1999ig ha jól tudom.)
tel:06209103659
msn:danika94@msn.com
ez sajnos nem olyan egyszerű, mert nem biztos, hogy a te motorod 99-es, a másik, meg hogy 99-től három féle szimeringel is szerelhették őket.
35x47x10 1999 - 2005 MARZOCCHI
35x48x8/10,5 1999 - 2005 KAIFA
35x47x9,5/10 1999-től
Mérd meg! Ha nagyon sürgős. Motorosboltokban készletben lehet kapni, ha lehet kapni.
Most már tényleg nagyon kéne 99es első villa szimmering mérete mert nagyon megadta magát.. akitudja írja meg pls.
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, várom a tanácsokat és tapasztalatokat!
Van egy 97-98 körüli RS-em AM6-os blokkal. Full tuning az egész 80-as TOP henger sport kipufogó sportlégszűrő meg minden ami kell.Most végre 120-at megy 11500-as fordulaton.Az áttétele 12/40-es és az lenne a kérdésem hogy milyen áttételt bírna még el amit ki bír forgatni és javítana a végsebességén és az utazóján?
Sziasztok!

Ma jöttem haza haveromtól, és az utca elején fogta magát a motor és megállt Életjelek=0
Itthon szétszedtem a karbit, szépen kipucoltam, összeraktam, szívatóval beindítottam, levettem a szivatót, a fordulatszám süllyed, aztán 3000nél leáll
próbálom indítgani de nemjárok sikerrel... Tank le, gyertya ki, indítózok de a gyertya nemad szikrát (3 gyertyát is megpróbáltam)
Tanácstalan vagyokv mibaja lehet, csöppnyi eszemmel arra gondoltam hogy a fesz szabályzó adta fel a harcot, mert tegnap is álítgattam az alapjáratot, beállítottam 2000re, jár a motor, egyszercsak felszökik 3000 re aztán vissza 2e, ezt eljátszottam még vagy 3X aztán meguntam és beletörődtem hogy jóezígy nekem...
Holnap a kisRSel akatam suliba menni dehát így nemhiszem hogy összejön...

Bármilyen ötletet csurgó nyállal várok, mert jön a szünet, a jóidő, és motorozni pedig így nemtudok

Ricsi
Érdeklődni szeretnék hogy 98-99-es szériához ekeidomot nem tudna valaki? megköszönném :)
Hopp..félre írtam.... :D
Hát szerintem is lehúzás
Az alaplap te nem adatlap :)
Húúha..Ez kissé kínaira sikeredett mert nem vágom mi az az adatlap meg a CDI de szerintem ne is menjünk bele. :D
Egy biztos..Aki egy láncszettre 30 ezret mond az vagy nem ért hozzá vagy le akar húzni...legalábbis szerintem
50-az reálisnak mondható a gummákért + többi, de a 80 csak az elektronika cseréért már pofátlnaság szerintem. bontottan kapsz ducati alaplapot 5e + 5e egy CDI = 10 e ft + a amit dolgozol vel.