Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

80-ért csak a gyújtás rendszert cserélte volna ki a tag..Hátt annyiért mint laikus is nekilendülök és megcsinálom magam legfeljebb 3 napig tart...
Az 50 normális árnak mondható, a 2guma kb 30 egy láncszett lánccal kb 10, plusz az index,meg a féklámpakapcsoló 2-3ezer (ha ez volt a baja,és nem az olajnyomással van baj)karbitisztítás,plusz munkadíj, szóval szerintem az 50teljesen reális, viszont a 80kicsit soknak tűnik nekem...
Nahh szurkoljatok!
Ma hívnak a szervizből hogy mennyinél áll majd meg a javítás.A ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.50-et mondtak a gumi aksi és láncszettre valamint az bal oldali indexek és a lábféknél nem villan fel a féklámpa.Kb 50-et mondtak ezek kijavítására és lecserélésre.
Valamint mikor elhoztam képes volt és megállt a motor tehát lehet karbival is gondok vannak.
De figyeljetek a szerelőkre!Az első akinél jártam 80 ezret akart elkérni a gyújtáselektronika cseréjére.Ez reális?Én sokalltam és nem hozzá vittem
Hátt akkor ahhoz még gyúrnom kell..Az enyém is most van szerelőnél és a két gumi aksi meg láncszett csere után néznek majd be a motorba. :S
De ahogy én láttom mind a kettő nyári. csak az egyik sport gondolom jobb tapadást biztosít vagy pályára is alkalmasabb lehet. de csak találgatok szerintem nem sok különbség lehet köztük
csak a lágysága. a téli gumi hidegben is "rugalmas". a nyári gumi 7C' alatt már keménnyé és szilárdá válik ezzel megszüntetve a tapadást.
1750 általában.
Sory Hülyeség volt :S
/perc? Nem másodperc?
Sziasztok!
Na hát újra jelentkezem motor ügyben! Mai napom teljesen szét lett szedve karburátorig( ami 19es meglepődtem ).. hát 2 fúvókába volt valami kosz az ki lett tisztítva.. De amit nem fogtok elhinni hogy a legnagyobb gond az volt hogy semmi benzint nem kapot a motor.. rossz felé volt nyomva a üzemanyag pöcke.. és csak cseppekben jött a benzin.. most a jó írányba van és megy is bár alacsony fordulaton néha begyengül.. de majd állítok rajta Kinek mennyi az alapjárat? nálam 2500/perc a másik hogy kéne a 99es első teleszkóp szimmering mérete mert sajnos szimmeringes és ömlik belöle az olaj
Köszi a segítségeket!
Igen van hozzá kormány rudam 4000ft
Sziasztok!

AM6 gyújtásalkatrészek:

Állórész: 5e
Lendkerék :5e
Szívócsonk: 2e

Egyben: 10e

2009es AM blokkból maradt meg. Alig használt darabok. Újabbik fajta gyújtás.
2008 -ashoz kéne. Enyém elferdült.. árat tudnál mondani?
2007-es rs-re fölmegy előre a 80-as nekem az van fenn.
Nekem már a 120as is alig fért be..
98as Rs-en

Amúgy felesleges 110nél nagyobbat venni.. csak lassabb lesz tőle..

Nekem is 110es volt rajta és amikor felraktuk a 20ast érezhetően vissza fogta, meg nehezebben lehetett dönteni... Lehet, hogy jobban néz ki a 130as de felesleges.
Azt hiszem, hogy az r125ős hangvillára raktak gyárilag 130asat hátra.
Pont most nézegettem én is a gumikat mert én abban a hitben éltem hogy 130as gumim van hátul és nem csak 110es. Befér a 130as, vagy nektek milyen van, tapasztalat?
csak jelztem hogy a /80-as gumi nem megy be előre! Énis sárvédő nélkül közlekedek:D:D:D Nem okoskodni akartam!
Megmondja nekem vki hogy ez:http://www.sinaopt.com/index.p...

és ez:http://www.sinaopt.com/index.p...

között mi a különbség?
Igen van!Mihez kellene?
Ép jobb oldali kormányrudad van?
Van plexim de csak újban 14 000ft
1996-hoz plexid van?
Km óra?
Van valakinek km óra meghajtója? (ami az óra hátulján található)
Nagyon kellene.
Köszi!
Valaki megtudná mondani RS 50 99-es évjáratú első villa szimmering gyűrű pontos méreteit?
Na némi javulás az új gyertyával.. Most alacsony fordulaton nagyon erőtlen és menni alig akar néha fulladni is akar... valószínűleg rosszul van beállítva.. viszont vasárnap karbi ki lesz tisztítva és majd be lesz rendesen állítva az új gyertyával aztán meglátjuk mennyit javul. A váltónak nem tudom mi volt a baja de már rendesen váltogat vissza lehet én ronottam valamit nem tudom