Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Sportlégszűrőt mivel tisztítsam ki, benzinnel?
Vennék '98-as TZR 50-es komplett blokkot. Ez az AM6 japán verziója és már önindítós, ha minden igaz. Esetleg egyenértékűt az olasz spanyol etc. vonalról.
Valaki tud nekem abban segíteni hogy 70 es hengert hol kapok rá,és mien árban?
Hát igen ott valszeg valami nagyon elkopott sajna Lesz egykét fogaskerék csere meg lehet léptetővilla vagy majd megnézem, hogy mi a kínja baja
HA egy olyan rezót raksz rá ami meg forgatja (10-11ezere körüle legyen hangolva) és egy 19 v 21es karbit. sport szürövel( nem drótos) akkor el sem hiszed mennyit fog dobni..
kőszi ezt idáig én is értem csak épp milyen tőmitést kéne bele rakni
csavard ki a csapot, és cserélj tömítést a rúdnál, mert vszínű h azment tönkre.
Van eladó gyári indexem ha kell vkinek.. Egyébként egy 50-es rs-en egy rendszer mennyit dob?Ha csak egy sport rezót teszek fel a dob az marad amit mi csináltunk rá úgy nem jó?
de az is jo ha valaki megtanácsolja mit rakjak a rudazathoz mert ott csepeg
sziasztok sűrgőssen kéne nekem egy benzincsap rs 50 re
Srácok ha valaki szeretne nagyobbra váltani van egy 2003as Rs 125/50 em korrekt áron.
ha kell 50es papírral, ha kell rendszámozva :D
ahogy tetszik
Szia!
Meg van még.
Ezen a számon hívhatsz is: 0630/4487746.
Szia!
Megvan még a gumi?
Sziasztok! valaki nem tudja esetleg h az rs50 be mien váltót tegyek hogy ne csak 3 sebességes legyen? előre is köszi!
Szia!
Küldtem a képeket!
Nekem edig megtett kilométerek alatt egyszer dobta ki az 5.et de hideg volt meg még a motor is 500m-ert ment szóval be sem melegedet és szerintem ezért volt amúgy azóta nem. Az nem lehet hogy elkopott a váltod? vagy esetleg a kapcsoló szerkezet a kopót?
Szia!
Légyszives küldj róla képeket!
Írj erre a címre: apriliaars50@gmail.com

Köszi! Üdv!
Hát őszintén megmondom az 5. sebességet kiszokta dobálni
Szia!
Van egy használt Heidenau 110/80 R17-es 5E Ft.
Pest megye.
ez mijen puff cső lehet rajta egy hete vettem még nemvolt dolgom apriliaval de most kurván megtetszett
sziasztok... az rs nek a kipufogo kőnyőknél van valamijen spiler ott ahol a két nagy idom találkozik?
Sziasztok!
1996-os RS50-hez kellene hangtompító (a gumi karmantyús csatlakozású).
Bontott is érdekel, ha nincsen kiherélve és reális az ára.
Köszi!
Sziasztok.
Keresek plexit 2001-es, rs-50-re.
Tud e valaki, bontottan érdekelne reális áron.
Értem rendben,köszi szépen!
Hát kuplung nem hiszem, amúgy fogaskerekekre gondoltam alatta