Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint a képen látható, enyém szinte új. :)))) Nem rég gumiztam le, egy picit kockásra lett fékezve. Rendőr nem szólt érte semmit de már nem is fog. csere... :D

Lovaskocsis dolgon szakadtam 5 percetXXXXXD
Hát most énsem fogok addig amig nincs első gumim.. nem kell még egy bírság:S Monjduk ez azért még annyira nem de majdnem slick:D
az fasza, én már nemnagyon merek motorozni mert a hátsó gumim az olyan hogy a közepe már szinte rojtos ígyhát félek attól is hogy eldurran alattam, meg attól is hogy megbasznak a rendőrök, ígyhát autóval járok, épp ma is mentem át a szomszéd faluba még jó hogy autóval mentem mert ottvoltak a rendőrök de hála isten elvoltak foglalva egy lovaskocsival amin ültek vagy 10-en XD
3ezerre szerencsére csak.:D
mennyire büntetett meg a rendőr a kopott gumiért?
Nem tud valaki fordulatszámmérő spirált?
RS-hez kellene Rotax 123 93-as évjárat
üdv.a multkor irtam h lassan melegszik a motor. valaki erre válaszul azt irta h nézzem meg h üzemmelegen milyen szinű a füst! na meg is néztem, de nekem átlátszó füstöm van
az igy korrekt?
Az enyémnek 1500 az alapjárat.ÉS akár hogy pörgetem kuplung ha behuz viszaáll 1500re és tötyög szépen
de mikor meleg már nagyon akkor 6000ig hörög :Sde utána harap szépen.Am nemtudja valaki hogy hol van a kipuba a katalizátor?
Meglehet hogy ez lesz a gond.. meg amit még észre vettem hogy ha megállok vele 2000re vissza esik a fordulatszám és megakar fulladni. Megnézem majd mit lehet vele tenni csak előbb gumi mert nem rég meghúzott a rendőr hogy nagyon kopottak:S
Köszi a tippet!
Én a www.r17.hu ról rendeltem, szerintem korrektek az árak, a kiszállítás sem vészes, nézd meg hátha!
Nem lehet,hogy túl sok benzint kap?ami hidegen meg magas fordulaton nem tűnik (annyira) fel,de bemelegedve nem ég el?én fordítanék kifelé egy felet/egyet a levegőállítón! Aztán lehet hülye vagyok :D
Gumit keresek a motoromra, elsőt-hátsót, lehetőleg újat!
Amit néztem magamnak michelin gumit, nem lehet kapni sehol o.O
Sziasztok!
Mivel itt a jó idő ma megjárattam a kicsikét! Annyi gondom lenne vele hogy mentem itt vele városba és sokszor nem kiméltem az elején minden jó volt ment rendesen de a végén elkezdett rosszalkodni... berakom 1esbe és mikor elakarok indulni alig teszi nagyon nagyon lassan gyorsul viszont 6000-tól meg isszonyatosan megindul. Mi lehet a gond?
Nálam is dadog 4-6 ezer környékén, de csak ha bemelegszik. Nekem ráadásként 40 fokos melegbe össze vissza fullad ha vissza engedem a gázt és utána ráhúzom.. nekem gondolom karbival lehet gond.
köszönöm szépen a választ
ngk br9es
Sziasztok! Milyen gyertyát ajánlotok nekem egy gyári rs 50-be 2003-as évjárat köszi előre is!
Nem szükséges, de ajánlott, mert eléggé kellemetlen, ha legközelebb a csapágyak miatt kell szétszedni.
Egy fórummal odébb. Ez itt az RS50.
Sziasztok van egy 2008as évjáratú motorom. közel 13000km van benne. és akipufogó még gyári rajta.Olyan kérdésem lenne hogy ezekben ha van katalizátor az hol található?
És a másik kérdésem pedig,miután a motor bemelegszik 4-6ezres fordulatik dadog vagy hörög a lényeg nem nagyon dolgozik ott de felette viszont nem csinálja ezt. ez lehet hogy a katalizátor miatt van hogy netalán eltömődött vagy ilyesmi?
Mindenképp cseréld ki szerintem....
csaó nekem van egy
komplett rezóval ha érdekel 13-ba odaadom. csak simán a hangtompító 5kiló
Italmondo.hu Ott biztos találtok szimeringet.
Tudnátok válaszolni a kérdésemre?Vízhőfokkal kapcsolatba.
Hali
Tudna valaki segíteni egy kérdéses ügyben? :D
Egy haveromnak meg nekemis rs50 ünk van :d de neki rosszalkodik az elös teleszkópja és szimeringet cserélnénk :D de nemtalálunk sehol :$
Megtudná valaki mondani a méretete vagy mien fajtát vagy honna tudnánk venni vagy rendelni? vagy valakinek elfekvőben van-e?
első teleszkóp szimering és pórvégőkellene :D
Hajtókarcserekor ugye főtengó ki.....feltétlen kell a főtengelycsapágyakat cserélni, vagy nem szükséges?
Utálom, hogy mindenki motorozik az enyém meg a garázsban rohad :@:@