Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél fel msn-re és megbezséljük!:)
Szia
Ezért a Metrakit kipuffantóért csak kp-t fogadsz el?
Az úgy nem lenne megoldható hogy beszámítod az RS-nek az gyári kipuffját, én meg még ráfizetek?
Köszi Zoli majd érdekel de csak szezon elején, addig megy a gyűjtögetés meg a szülők lejmolása
Sziasztok!
Srácok valaki nem tudja honnan lehetne hozzá jutni egy szép gianelli rendszerhez?
MK kipufogórendszer eladó! AKCIÓÓÓ!
yamaha TZR 50, aprilia Rs 50

akciós áron eladóó!
28eFT!
posta megoldható
06706574245
csababoy0@t-online.hu
Heló igen erre az email címre bróbáltam írni de nemengedi, de nemérdekes. Na akkor kell a blokkfél és a pumpais. Gondolom póstai utánvétellel mególdható. 2883 Bársonyos Kossuth u 10 Szabó Norbert. Köszi.
na körül néztem és találtam neked egy gyújtás felöli blokk felet ezt 2ezer ft-ba oda adom ha kell
olajpumpa van újszerű 3ezer ft-ért

e-mail címem: orozoli2002@yahoo.com
Heló próbáltam emailt írni neked az alkatrészekkel kapcsolatban, de nemsikerűlt elkűldeni mert aztírja ki a gép hogy érvénytelen az email címed. Van esetleg másik vagy megbeszéljük itt? üdv
Én 135-ért vettem az enyémet és igazából nem csalódtam benne.Igaz,hogy ráfér egy esztétikai felújítás,de a lényeg jó benne nagyon:motor,fékek,gumik....!
Csak azért akarom eladni mert nem tudom kihasználni.
Tegnap kivittem pár körre és egy pillanatig elgondolkodtam az eladásán!:)
hali!

ha kell van komplett kuplungom újszerű állapotú egy pár darab

kosár+agy+kiskerék+lamellák+rugók = 8ezer kemény magyar forint

üdv:Zoli
Én 160 vagy 165 ért vettem a sajátom, és 4000 km-t kibírt apróbb hibákkal (semmi komoly bovdenek, benzincsap), Bár mostmár cserélni kell a kuplungot, és a telót javítani, de én sztem teljesen jó üzletet csináltam :)
Köszi :)
Helló!
Lehet venni annyiért is régebbiket csak jól meg kell nézni mit veszel az eladó szavának sokszor sajnos nem lehet hinni ezért neked kell jól megnézned. Alapból megbízható gépek de nem tudhatod hogy volt használva/karbantartva. Blokkon kívűl nézd meg a telókat nem-e fojnak, fékekek, gumik állapotát, láncszettet, műszerek működnek-e stb.
igen.
A 93-as Extrema-t gyárilag adták ki Brembo fékekkel?
önindítós. Na mindegy most egyenlőre az am6 projekt elmarad, majd ha kicsit jobblesz az anyagi helyzet akkor visszatérünkrá. Viszont akkor kell a 2 blokkfél meg egy olajpumpa. Néztem a honlapodat ojan kéne ami ottani képen a bal óldali. az menyilenne?
ha önindítós(fogaskoszorús), akkor vagy másik lendkerék kell, vagy a fogasívet kell áthegeszteni
ha berúgós, akkor egy az egyben fel megy
Igen néztem eztmár énis csaka képen ittis olyan ülésvan mint nekem. Ezért nemis hívtam fel mert nemtudtam hogy extremahozis van üléspúp. De hála neked mostmár tudom ugyhogy rajtaleszek az ügyön és keresek:D
Ha beírod a keresőbe hogy bontott Aprilia rs50,akkor szerintem találsz!
Aha és a gyújtásrésze az am5 nek jó az am6 ba? Mert Ólvastam itt a fórumon hogy az nem egyezikmeg.
Szabo0901hotmail.com ez az msn címem ha kell:)
figy 7ezer ft alatt nem találsz ilyet(legalább is ami ennyit futott)
tökéletes újszerű állapotban.
nézz rá másutt 10-15k(bontottan)
Szia!, nem tudnánk msn-en vagy valahol beszélni?