Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem. Volt nálam is már ilyen, de nekem mikor így szorúlt hogy ütni kellett akkor a kiegyenlítő tengely csapágya szorúlt a házba azért ment nehezen.
helló
a 100/80-17es gummáról tegyél már fel képet nekem ide
menyit futott kb hány %os a futófelültet?
megvenném szerintem ha meg tudunk egyezni rá.
A blokkfélbe könnyen beletudtam tenni a csapágyat, csaj mikor össze akartam tenni a két felet + a tengelyt kalapálnom kelet keményen hogy össze mennyen. Viszont szét szedéskor tök könnyen szétjött. Mármint a régi csapágyakkor az újnál úgy kellett kalapálni megint:S Na mindegy azért köszi
Helló!
Igen ezek ilyenek. Először a blokkfelekbe rakd be a csapágyakat csapágyakat lefagyasztani, blokkfelet a gyújtás oldalon megmelegíteni
Hello!
Segítsetek légyszi!
Új henger van a motorba, kitakarítottuk a karbit, kiégettük a kipufogót és még most sem pörög ki, csak 7000ig. Mi lehet az oka?
2002
én úgy szoktam, hogy bele töltöm a tartályba a 2t-ét.
utána az olajszivattyúról lekapom a csövet és akkor dugom vissza amikor folyik az olaj.
kb ennyi a recept, ha jó a szivattyú akkor tolja.
ezt is ki tudod próbálni., ha keveréket töltesz bele(benzintankba) kb 1litert.
és a motort beindítva a nyomó ágat levéve jönni kell az olajnak(nem fog spriccelni, de jön)
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne azokhoz akik cseréltek már főtengelycsapágyat. A kérdés hogy a gyújtás felöli oldalról nektek is olyan rohadt nehezen megy rá a csapágy a főtengyelyre? Kuplung felöl tök könnyen rámegy de a másikat úgy kell rákalapálni. És ti hogyan csináltátok először rátettétek a tengelyre vagy először belemelegítettétek a blokkba? Előre is köszi. Üdv
hellósztok
valaki segítsen már nekem olyan bajom van hogy szétszedtem a motort az olajat leengedtem a 2 ütemüt a a tartályból és oylan leehtséges h nem szívja az oalajat mer levegős vagy valami baj esetleg mert ma beállít a motor alattam de megint betudtam inditani micsináljak veleM
Helló!
Milyen évjáratú a motorod? Főfúvókacserével próbáltad?
Eladó!
Malossi kuplung rugó 2000ft 5db
pirelli MT75 100/80/17 7000ft
continental conti twist sm gumi 130/70/17 8000ft
Hello!
Segítsetek légyszi!
Új henger van a motorba, kitakarítottuk a karbit, kiégettük a kipufogót és még most sem pörög ki, csak 7000ig. Mi lehet az oka?
Sziasztok!
egyedi Matrica készítését vállalom!
Egyénileg méretben,színben,formában,kivéve színátmenetes és foszforeszkálókat.
..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról és elérhetőséget az adatlapomon találsz! :
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!További jó motorozást mindenkinek!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Oké. Köszi
sajnos elég érdekes az idő beosztásom
de kedden vagy szerdán feladom a csomid.

Zoli
Az úgy kemény akkor, hamég az eladó se tudja h miféle szerzeményt akar eladni
Ti az rs-hez honnan szoktatok veni pl lánckereket láncot,kuplungkarnál porvédőt meg hasonlókat..?! Esetleg valaki nemtud eladó indexet ami pl a 2005-ös rs-en is gyárilag rajta volt(fehér búrás,nem ledes)?!
Nekem Vertex volt a Polini evo hengerbe és nagyon jól bírta Kb 10-12e km-t ment de meg se látszott rajta mintha párszáz km-t ment volna csak. Igaz drága de jóféle
Ez egy Rieju RS 1, Aprilia Rs ként hírdetve, de Honda matricákkal
nem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_rieju_rs1-441%20%20
9443

Ittvan még1x a link :)
Akkor eladsz egy pár indexet vagy nem?
Ezmiez gyerekek? egyszerűen nemtudok rájönni! Képről honda, a hirdetésben meg APRILIA RS Rieju rs1 ként szerepel :D

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_rieju_rs1-441
9443
Csá all!
Vertex dugattyúról valami észrevétel?
2006-2010ig idomok-lámpák-müszerfal eladó.