Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1pár blokkfél 4ezer ft
6os váltó 8ezer ft
váltókartengely 2ezerf ft

összesen 14ezer ft
Megnéztem a videót amit felraktál. És valamin nagyon megakadt a szemem:D Nekem 2 ülésvanrajta nekedmeg ilyen üléspúp szerűség nekemis azkellene a hátsó üléshejett:D Csak nemtom hollehetne ilyet szerezni.
Köszönöm, ha azt mondod motorikusan jó, akkor megfontolandó, csak a pénzem attól függ, mikor tudom eladni a szimómat :)
Plusz itt egy videó róla:

http://youtu.be/FAQA26pD6MA
A hírdetésem ott van az adatlapomon!
Én békés-megyei vagyok,nekem meg el kellett mennem érte 200km-ert!:)
Mivel most nincs szezon ezért ólcsóbbak valamivel a mocik. Attól függ mennyitvagy hajlandó menniérte én annó kb 15 hírdetést hívtam fel. CSak sajnos mindegyik Békésmegye meg hasonló helyeken vóltak, énmeg Győr kőrnyéki vagyok ittmeg nincsenek eladó rs ek:( Az enyémreis csak véletlen akadtam rá. Bár ez nemcsak az rs re igaz előtte sr t akartam venni és azsincs erre. De végülis találtam egy szép ditech ket és megvettem 195000ft ért 2 hónapig használtam és elcseréltem az rs emre:) A kinézetmeg olyan 94 évjárat körüli motrot nemtalálsz amit nekéne festetni. De azmeg egy 20 asból megvan és akkor olyan ami neked bejön.:D
Pl mennyit megy végre? Nekem az am5 85-90km/h tudott alattam(93kg vagyojk) Persze ez nem aztjelenti hogy annyira számítana hogy mennyi a vége az am6 nak csak kíváncsiságból kérdezem.Én nemszoktam nagyon kergetni a gépet 70km/h val közlekedek vele. Fogyasztása, a gyújtással nemkellett variálnod? Úgyértem hogy nekem az extremamon ami van gyújtáscuccok(a vázon) az kompatibilis az am6 al?
Mennyiért, és kinézeten kívül milyen állapotban van? :)
Ha a kinézet nem számít,akkor az enyém eladó!:)
Köszi a válaszokat!
5 hónapos az akksi benne de pont ezt csinálja:feltöltöm,elkezd tekerni majd egyre lassabban,a végén meg csak kattan egyet.
12V4Ah
Szerintetek max 160-ból lehet viszonylag jó állapotú rs 50-et kapni ( a kinézet nem igazán érdekel)
attól függ milyen szempontból
ha az aksid szar akk folyamatos fordulatszám eséssel fogja tekerni a végére márnem is fogja bírni tekerni
ha van lehetőséged akkor próbálld ki egy másik akksival nem muszály pont ugyan ilyennek lennie, pl egy autó akksival is kipróbálhatod hogy indul a moci. és már meg is tudod hogy gyenge-e az akksid vagy nem.
Picit után járok,hogy mi lehet a baj és jelentkezem!
Mekkora akksi van a mocitokban?
Még mindig nem tudom eldönteni,hogy az önindító szarakszik vagy csak az akksim gagyi!Túl lassan teker és nehézkesen!
Köszi :)
Heló. Nekem egy 94-95 ös extremámvan am5. Ha jól összevan rakva akkor megbízhatók. alkatrészt lehet hozzá kapni, töménytelen mennyiségbe:D Minden csak pénzkérdése. A dugócsere attól függ az előző gazdi hogyan használta. üdv
Aha értem. És mennyivel lett jobb a gép a 6-al?
Szia! igen komplett AM6, jobb oldali tartók le, 2,5 cm-rel jobbra visszarakva, hosszabb csavar és a maradék hely (baloldalt) kilett hézagolva, mert ugye a bal tartók maradtak a helyén :) Üdv.
Heló akkor te vagy az én emberem:D ÉS te is az am 5 ből raktad átt
a cuccokat vagy vettél egy komplett am6 os blokkot? És hogy oldottad meg azt a 2,5 cm et? Levágtad a jobb oldali tartókat odébb raktad 2,5 cm et felhegeszt hosszabb csavarbele és kész? üdv
igen a blokkfelfogatásokat kell 2,5 cm-rel arrébb raknod és mehet is be az AM6-os blokk :) én is átalakítottam :)
Sziasztok. Mostanában akarok venni, egy rs 50est, a 93 környékit, a "kocka lámpást" :) Használtan venném, és az lenne a kérdésem, hogy ezek mennyire megbízhatók, valamint mire kell rákérdezni, dúgót hány KM után kell cserélni, mennyire lehet hozzá alkatrészt kapni...
Előre is köszi :)
szóval csak ennyi az egész hogy 2,5 cenya aztán már jó is. Mennyibe adnál egy am6 blokkot főtengely henger stb nélkül. csak a váltórésszel amit az előbb felsoroltál.