Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jobb csuklód tényleg ki fog készülni eleinte:D De a többi kárpótol
Hello nekem is simóm volt az RS előtt és 1hét alatt meglehet szokni, mondjuk az hosszabb idő mire megszokja a csuklód mert eleinte fájni fog hosszabb motorozásoknál(nekem legalábbis ez volt)
helló nekem van egy de se dugattyú se hengerfej nincsen csak maga a henger nicasilos gilandori visszább pár oldallal töltöttem fel képeket róla.
az ára 3000ft.
heló. nincs valakinek fölösleg egy rs50 henger?
sziasztok valakit nem érdekel 1 tökéletes ujszerü önindito?
értem. köszi szépen a választ!:)
Minden esetre egy teljesen más stílust igényel. Fékezve kell kanyarodni, hogy az elején legyen elég terhelés. Ehhez sokkal később kell elkezdeni fékezni. Az alapjaidat megszerezted a robogóval, de szokni kell a sportvázat.
vagyis hogy nehéz.......:S :D a döntés stb..
Sziasztok! most vettem egy 2002-es Rs 50-t.. és eddig csak full tuningos robogóim voltak, simson stb... :D és lenne 1 nagy kérdésem , hogy sokan mondják nagyot fogok vele bukni mert dönteni kell........ Ez tényleg ennyire kihívó a sportmotorozás,? várom válaszotokat :D elöre is köszi :)
:)))) elment az Rs és a kipuff maradt.
Ejj ez a kipu! Ha nem szeretnék nagyobb moccot venni, most rögtön azonnal megvenném
Metrakit Pro Race kipufogórendszer eladó!
Rs50,Yamaha TZR 50,Rieju RS1,Supermotora(am6),
Érezhetően megnő a motorod teljesítménye(50cm3-nél is!), szebb hang, stb.Magyarországon nem is lehet kapni ezt a kipufogórendszert
a szett tartalma: Karbonszálas kipufogódob,rezonátor, cserélhető henger csatlakozás,bilincs,tömités, NEM ÖSSZETÉVESZTENI A Leo Vince,Gianelli és társaival.. :)
info telefonon vagy emailba!
ár 35eFT
csababoy0@t-online.hu
06706574245
Mamár nembírtam tovább, láttam hogy nincsen hó az úton, kicsomagoltam sz RS-t és mentem egy laza kört a faluban
Annyira jólesett! Már több mint 1 hónapja nem motoroztam!
Idén megvolt az utolsó kör, én már nyugodtam megyek át 2011-be.
semmi baj
Hú basszus ezt elírtam az enyémen is igy van
mert szét van mindegyik hajtva!
majd nyáron!
helló,aprilia af1 50-hez(vagy rs 50hez) nem tud valaki km-óra meghajtót reális áron,alkatrész is jóóó lenne :D
ide irhattok:vincze_dani@mailbox.hu ,köszi
Azt próbálom magyarázni hogy erősebb motoron könnyebb gyerek ült és 110 ig vertem
én szerinted hány kg vagyok?
olyn 105-110
Már nem!:)))))
Mármint nem 110 kilós gyerek ült.
A komolyabb 125 ösöket is megaláztam már minta tied.Pedig azokon 110kg gyerek ült.Amúgy meg húzd meg magad mert javíthatod magad a rom kipufogódat kedden.
Jó magas az alapjáratod nem?
vagy hivj:06307316232
és holnap ferl is teszem
csá
csak elado a indesz gyere fel msn-re és irj rám!